Cena
4 443 Kč s DPH

Výrobce
SONY

Kód produktu
4548736131132

Samolepky s motivem SONY

ks

Sony bezdrátová sluchátka přes hlavu. Barva tmavě modrá. Vyšší podpora bassů díky funkci Extra Bass. Doba výdrže na baterii až 30 hodin s ANC a až 35 hodin bez ANC - dobíjení přes USB-C. Funkce Quick charge zajistí až 5 hodin přehrávání po 10 minutách nabíjení. Podpora Ambient sound modu pro lepší vnímání okolního ruchu. DSEE upscaling pro ještě lepší zážitek z hudby. Podpora asistentů Google Assistant, Siri a Alexa. Podpora aplikace Sony Headphone connect. Fast pair pro Android + Swift pair pro Windows 10.
Sluchátka fungují i v ekosystému Apple - iPhone, iPad, Mac
Více

Muž se sluchátky WH-XB910N tančí do hudby

Nechte se pohltit basy jako v klubu

Přibližte se ke své oblíbené hudbě. Díky výjimečným basům a vylepšenému potlačení okolního hluku dokáží naše sluchátka WH-XB910N napodobit atmosféru vašich oblíbených festivalů a klubů.

Logo EXTRA BASS

Technologie EXTRA BASS™ pro neuvěřitelně hluboký a výrazný zvuk

Sluchátka WH-XB910N s technologií pro potlačení okolního hluku vylepšují všechny nízké frekvence a poskytují výjimečné basy. Speciální basová trubicovitá struktura na krytu sluchátek a zvýšený tlak vzduchu mezi reproduktory a ušními bubínky zajišťují přesný a výrazný rytmus, který vylepší každou skladbu. Tato bezdrátová sluchátka zároveň zachovávají čistotu hlasu, a poskytují tak nádherně bohatý a vyvážený zážitek z poslechu. 

Žena s modrými sluchátky WH-XB910N, zcela pohlcená hudbou

Potlačení okolního hluku pro dokonalý zážitek z hudby

Díky technologii duálního snímače hluku posouvají sluchátka WH-XB910N technologii digitálního potlačení okolního hluku na vyšší úroveň. Nyní můžete skutečně přestat vnímat svět kolem sebe a užít si vlastní večírek pro jednoho, kdy vám společnost bude dělat jen hudba. 

Černá sluchátka WH-XB910N položená na stole vedle kávy a smartphonu

Čisté hovory

Vestavěný mikrofon vám umožní telefonovat v režimu handsfree z připojených smartphonů. Vysoce kvalitní mikrofon pro hovory je umístěn tak, aby zřetelně snímal váš hlas, takže umožňuje velmi plynulé telefonování bez zbytečného stresu. 

Graf znázorňující, jak technologie DSEE obnovuje vysokofrekvenční prvky v komprimovaných hudebních souborech

Dodejte své oblíbené hudbě šťávu

Při kompresi původního zdroje hudby se ztratí její vysokofrekvenční prvky, které skladbě dodávají bohatost a detail. Naše technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce. [A] Obnovení [B] Obnovení kvalitního zvuku

Obrázek znázorňující, jak si přizpůsobit zvuk pomocí funkce EQ v aplikaci Sony Headphones Connect

Přesně takový zvuk, jaký si přejete

Přizpůsobte zvuk na míru svým osobním preferencím. Vyberte si z nabídky předvoleb tak, aby kvalita zvuku odpovídala žánru hudby, kterou posloucháte. Nebo si vytvořte a uložte své vlastní předvolby pomocí funkce EQ v aplikaci Sony│Headphones Connect.

Detail krytu sluchátek WH-XB910N s tlačítky

Přirozenější okolní zvuk

Sluchátka WH-XB910N se dvěma mikrofony s dopřednou a zpětnou vazbou zachytí více okolního zvuku kolem vás. Užijete si přirozený poslech a současně zůstanete ve spojení se svým okolím. Aplikace Sony | Headphones Connect vám dokonce umožní upravit okolní zvuk tak, abyste potlačili šum, a přitom stále slyšeli to podstatné.

Detailní záběr na most přes hlavu a pravý kryt sluchátek WH-XB910N

Upraví zvuk podle toho, co právě děláte

Adaptivní nastavení zvuku je chytrá funkce, která zjistí, kde se nacházíte a co děláte, a poté upraví nastavení pro okolní zvuk tak, aby zajistila ideální zážitek z poslechu.

Mřížková mapa ulic s vyznačenou polohou domova, školy a kanceláře

Naučí se vaše oblíbená místa

Postupem času se adaptivní nastavení zvuku naučí rozpoznávat místa, která často navštěvujete, jako jsou kancelář, tělocvična nebo oblíbená kavárna, a přizpůsobí zvuk danému prostředí.

Ikona baterie s výdrží 30 hodin + ikona rychlého 10minutového nabíjení pro 4,5 hodiny přehrávání

Celodenní poslech, nabíjení řádově v minutách

Baterie s výdrží až 30 hodin vám poskytne dostatek energie pro vícedenní výlety a dlouhé festivalové víkendy. A pokud bude nutné narychlo doplnit energii, rychlé 10minutové nabíjení pomocí volitelného napájecího adaptéru AC vám zajistí až dalších 4,5 hodiny přehrávání.

Prvky pro ovládání konečky prstů na pravém sluchátku sluchátek WH-XB910N

Ovládání na dosah ruky

Změňte skladbu, upravte hlasitost a přijměte nebo uskutečněte hovor klepnutím nebo přejetím prstem po dotykovém panelu na boční straně sluchátek. Potřebujete rychle slyšet hlasy nebo zvuky kolem sebe? Stačí položit ruku na kryt a okamžitě se sníží hlasitost hudby, takže uslyšíte okolní zvuk.

Loga vestavěných asistentů OK Google a Alexa

Kompatibilní s aplikacemi Google Assistant a Alexa

Bavte se, spojte se s přáteli, poslouchejte zprávy, hudbu a oznámení, nastavujte si připomínky a mnohem víc. Můžete také spustit asistenta Alexa, stačí vyslovit její název.

Ikona Fast Pair

Najděte sluchátka pomocí funkce Fast Pair

Díky funkci Swift Pair je spárování sluchátek se zařízeními se systémem Android™ snadné. Jediným klepnutím na okno s pokyny spárujete sluchátka WH-XB910N rychle a bez námahy prostřednictvím funkce Bluetooth® se zařízeními se systémem Android™. Místo, na kterém jste zanechali sluchátka, navíc snadno najdete prozvoněním nebo kontrolou jejich posledního známého umístění na smartphonu. A když bude baterie sluchátek téměř vybitá, obdržíte upozornění, abyste věděli, kdy ji nabít.

Ikona funkce Swift Pair

Připojte se k počítači pomocí Swift Pair

Funkce Swift Pair umožňuje rychlé a snadné párování sluchátek WH-XB910N s počítačem se systémem Windows 10 prostřednictvím připojení Bluetooth®. Po výběru režimu párování se na okolních zařízeních se systémem Windows 10 zobrazí překryvné okno s pokyny pro párování. 

Muž se sluchátky WH-XB910N sedí u stolu a pracuje na notebooku

Snadné přepínání mezi zařízeními

Pro dosažení naprostého pohodlí lze sluchátka WH-XB910N s vícebodovým připojením spárovat se dvěma zařízeními Bluetooth® současně. Při příchozím hovoru tak sluchátka poznají, které zařízení vyzvání, a automaticky se připojí ke správnému zařízení. Sluchátka je také možné rychle a plynule přepínat mezi oběma zařízeními pouhým stisknutím tlačítka.

Detailní záběr na nastavitelný posuvník mostu přes hlavu sluchátek WH-XB910N

Dokonale padnou a udrží hudbu uvnitř

Nastavením polohy posuvníku upravte sluchátka tak, aby vám dokonale padla, a si tak mohli užít hodiny pohodlného poslechu. Hudba zůstane uvnitř a okolní hluk venku, což zaručuje skvělý akustický zážitek.

Detailní záběr na náušník sluchátek WH-XB910N

Hudba i pohodlí po celý den 

Naše sluchátka WH-XB910N jsou opatřena měkkými náušníky oválného tvaru, takže nebudete muset nikdy přerušit svou oblíbenou hudbu, film nebo televizní pořad. Pohodlné materiály ze syntetické kůže a uretanu zajišťují v kombinaci s optimální strukturou a rozměry náušníků výjimečně příjemné nošení.

Složená černá sluchátka WH-XB910N

Skládací provedení je velmi praktické

Sluchátka lze složit, takže se výborně vejdou do kompaktního pouzdra.

Černá sluchátka WH-XB910N v pouzdře s otevřeným víkem

Pouzdro na přenášení pro snadné cestování

Dodávané přenosné pouzdro je odolné a obsahuje kabel, který lze při poslechu připojit.

Ikona 360 Reality Audio

Tak pohlcující. Tak opravdová.

Nechte se pohltit zvukem, který je všude kolem vás. Zvukem, který je stejně tak opravdový, jako kdybyste byli na živém koncertu nebo se účastnili nahrávání interpreta ve studiu. Díky funkci 360 Reality Audio je hudba podmanivá a skutečná jako nikdy předtím. Tato sluchátka vám umožní užít si technologii 360 Reality Audio.

Obrázek tří misek naplněných udržitelnými materiály

Myslíme na udržitelnost

Nejen, že jsou naše produkty navrženy tak, aby byly stylové, ale také chrání životní prostředí. Obalový materiál sluchátek WH-XB910N neobsahuje žádné plasty, a odráží tak závazek společnosti Sony snížit dopad svých produktů a postupů na životní prostředí.

Parametry
Barva Modrá
Typ sluchátek Přes hlavu
Výdrž baterie 35 h
Extra bass Ano
Noise-cancelling Ano
LDAC Ano
360 Reality Audio Kompatibilní
Hmotnost sluchátek 254 g