Novinka Doprava zdarma Splátky bez navýšení

Bezdrátová (True wireless) sluchátka, Hi-Res, Noise Cancelling, audio procesor V1, DSEE Extreme -zvýšení kvality hudby, Bluetooth 5.2, 360 reality audio, kodeky SBC, AAC, LDAC profily A2DP, AVRCP, HFP, HSP; odolnost vůči stříkající vodě IPx4, konektor USB-C pro rychlé dobíjení a bezdrátové Qi dobíjení, podpora hlasových asistentů, všesměrový mikrofon pro handsfree hovory, režimy přehrávání ambient sound, quick attention, speak to chat
6mm reproduktor, frekvenční odezva 20-20,000 Hz při 44,1 kHz, 20-40,000 Hz při LDAC 96kHz 990 kbps, 20-20,000 Hz při 44,1 kHz. Výdrž na baterii až 24 hodiny s ANC (8 hodin sluchátka s ANC (12 hodin bez ANC) + 2 x 8 hodin s ANC (12 hodin bez ANC) dobití z nabíjecího pouzdra). Hmotnost jednoho sluchátka 7,3g a nabíjecího pouzdra 41g. V balení sada náhradních špuntů v různých velikostech
Více >>

4548736121195

7 490 Kč s DPH

Vyberte si prodlouženou záruku
ks

Na dotaz

Špičkové potlačení okolního hluku – nyní ještě lepší

Všechny součásti sluchátek WF-1000XM4 byly navrženy znovu zcela od základu. Například nový integrovaný procesor V1, vyvinutý speciálně společností Sony, který potlačuje více okolního hluku než kdykoli dříve, nový měnič s vyšším výkonem, mikrofony citlivé na hluk a inovativní koncovky sluchátek do uší izolující šum se stabilnějším upevněním.

Obvodová deska opatřená integrovaným procesorem V1

Integrovaný procesor V1

Nový integrovaný procesor V1, vyvinutý speciálně společností Sony, využívá výkon potlačení okolního hluku poskytovaný naším osvědčeným čipem QN1e, ale to není vše. Vylepšený výkon potlačení okolního hluku a technologie „systém na čipu“ pro Bluetooth přinášejí nejvyšší úroveň potlačení hluku v tomto odvětví, a navíc s nižší spotřebou energie.

Snímek duálních mikrofonů citlivých na hluk

Vysoce výkonné mikrofony s duálními snímači hluku

Dva mikrofony citlivé na hluk pro každé ucho, z nichž jeden zachytává zvuk přicházející zepředu a druhý zezadu, na povrchu sluchátek zachytí více okolních zvuků, ať už se jedná o hluk motorů letadla, městskou dopravu, nebo klábosení v kanceláři.

Pohled na sluchátka WF-1000XM4 v řezu zobrazující nový 6mm měnič umístěný uvnitř

Nový 6mm měnič 

Nově navržený 6mm měnič se vyznačuje o 20 % větším objemem magnetu a poskytuje vylepšený výkon při nízkých frekvencích. Zdokonaluje také potlačení okolního hluku generováním vysoce přesného signálu potlačení pro nízkofrekvenční rozsah.

Dvojice koncovek sluchátek do uší izolujících šum EP-NI1000M, z nichž jedna je částečně odhaluje zelenou vnitřní část

Koncovky sluchátek do uší izolující šum

Nově vyvinuté koncovky sluchátek do uší izolující šum jsou vyrobeny z unikátního materiálu na bázi polyuretanové pěny. Měkký a elastický materiál maximalizuje plochu povrchového dotyku mezi koncovkou sluchátka do uší a zvukovodem a zabraňuje vzniku mezer, čímž izoluje zvuk a potlačuje šum. Zlepšuje rovněž přilnavost ke zvukovodu, a zajišťuje tak stabilnější uchycení, takže se sluchátka WF-1000XM4 snadno nosí.

Žena s nasazenými sluchátky WF-1000XM4 běžící v přírodě

Minimalizace šumu větru

I za větrného počasí zůstanete zcela pohlceni přehrávaným zvukem. Režim automatické redukce šumu větru rozpozná větrné počasí a automaticky potlačí šum větru.

Muž s nasazenými sluchátky WF-1000XM4 čekající na lavičce na zastávce

Poslechněte si více z toho, co se děje kolem vás

V režimu okolního zvuku zachytí sluchátka WF-1000XM4 více zvuku kolem vás než kdykoli dříve, takže získáte přirozenější zážitek z poslechu a zůstanete ve spojení se svým prostředím.

Rozložený pohled na sluchátka WF-1000XM4 zobrazující vnitřní součásti

Výjimečná kvalita zvuku

Sluchátka WF-1000XM4 nyní podporují bezdrátový zvuk s vysokým rozlišením. Díky speciálně navrženým 6mm měničům reprodukují navzdory malým rozměrům dynamický zvuk a vysoce poddajná membrána reprodukuje bohatý rozsah basů. Integrovaný procesor V1 zvyšuje kvalitu zvuku, snižuje zkreslení a podporuje zpracování kodekem LDAC a technologii DSEE Extreme.

Logo bezdrátového zvuku s vysokým rozlišením

Užijte si zvuk ve vysokém rozlišení bez kabelů

Sluchátka WF-1000XM4 nyní podporují bezdrátový zvuk s vysokým rozlišením, a to díky naší rozsáhle přijímané technologii kódování zvuku LDAC. Technologie LDAC umožňuje přenášet přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než běžné zvukové rozhraní Bluetooth®, takže si můžete vychutnat obsah zvuku s vysokým rozlišením ve výjimečné kvalitě, blízké přehrávání pomocí kabelového připojení.

Logo DSEE Extreme

Obnovení všech komprimovaných souborů v reálném čase

Díky technologii Edge-AI (Artificial Intelligence) zvyšuje technologie DSEE Extreme™ (Digital Sound Enhancement Engine) rozlišení komprimovaných digitálních hudebních souborů v reálném čase. Dynamické rozpoznávání instrumentace, hudebních žánrů a jednotlivých složek každé skladby, jako jsou vokály nebo mezihry, umožňuje obnovit širokospektrální zvuk, který se ztrácí během komprese, a poskytovat tak bohatší a úplnější zážitek z poslechu.

Muž s nasazenými sluchátky WF-1000XM4 a žena chatují

Chytřejší hovor, chytřejší poslech

Jakmile začnete s někým hovořit, funkce Speak-to-Chat automaticky pozastaví hudbu a přestane potlačovat okolní zvuk, abyste mohli vést konverzaci. To je užitečné, pokud chcete ponechat sluchátka zapnutá nebo nemáte volné ruce. A až váš rozhovor skončí, hudba se začne znovu automaticky přehrávat. Režim Speak-to-Chat rozpoznává váš hlas a reaguje na něj. Využívá technologii Precise Voice Pickup, která kombinuje čtyři mikrofony a snímače s pokročilým zpracováním zvukového signálu.

Muž s nasazenými sluchátky WF-1000XM4 v autobuse během noci

Funkce adaptivního nastavení zvuku se automaticky přizpůsobí aktuální situaci

Adaptivní nastavení zvuku je chytrá funkce, která zjistí, kde se nacházíte a co právě děláte, zda například cestujete, jdete nebo čekáte, a poté upraví nastavení pro okolní zvuk tak, aby zajistila ideální zážitek z poslechu.

Mapa ve stylu satelitní navigace vám ukáže zajímavá místa

Sluchátka, která vás poznají

Funkce adaptivního nastavení zvuku se v případě aktivace naučí rozpoznávat místa, která často navštěvujete, jako je vaše kancelář, tělocvična nebo oblíbená kavárna, a bude přizpůsobovat zvuk podle situace. 

Žena s nasazenými sluchátky WF-1000XM4 sedící u stolu a uskutečňující videohovor na svém notebooku

Výjimečná kvalita hovorů

Technologie Precise Voice Pickup využívá mikrofony se schopností tvarovat paprsek a snímač kostního vedení, které umožňují sluchátkům WF-1000XM4 jasně a přesně zachytit váš hlas při uskutečňování hovorů v režimu hands-free, ať už jste doma, v kavárně nebo kdekoli jinde. Funkce potlačení okolního hluku vám navíc umožní slyšet druhého účastníka hovoru jasněji, dokonce i v hlučných situacích.

Obrázek osoby s nasazenými sluchátky WF-1000XM4 ukazující, jak fungují mikrofony se schopností tvarovat paprsek

Mikrofony se schopností tvarovat paprsek

Mikrofony se schopností tvarovat paprsek jsou kalibrovány tak, aby zachytávaly pouze zvuky z vašich úst. Díky vylepšenému poměru signálu k šumu zachytí každé slovo, i když se nacházíte v hlučném prostředí.

Obrázek osoby s nasazenými sluchátky WF-1000XM4 ukazující, jak snímač vedení kostí detekuje vibrace způsobené řečí

Snímač vedení kostí

Snímač vedení kostí snímá pouze vibrace pocházející z vašeho hlasu a neregistruje okolní zvuk, aby zajistil ještě čistší řeč při uskutečňování hovorů.

Muž s nasazenými sluchátky WF-1000XM4 telefonující prostřednictvím smartphonu v režimu hands-free

Ovládejte pomocí hlasu

Získejte pomoc bez použití rukou. Chcete-li aktivovat preferovaného hlasového asistenta, stačí říci „Hey Google“ nebo „Alexa“. Užijte si zábavu, spojte se s přáteli, získejte informace, poslouchejte hudbu a oznámení, nastavte si upomínky a mnoho dalšího.

Logo Fast Pair

Najděte svá sluchátka pomocí funkce Fast Pair

Sluchátka WF-1000XM4 podporují novou užitečnou funkci Fast Pair od společnosti Google. Sluchátka WF-1000XM4 umožňují rychlé a snadné spárování jedním klepnutím se zařízeními, která podporují technologii Bluetooth a používají systém Android. Místo, na kterém jste zanechali sluchátka, snadno zjistíte vyzváněním nebo kontrolou jejich posledního známého umístění na smartphonu. A když bude baterie sluchátek téměř vybitá, obdržíte upozornění, abyste věděli, kdy ji nabít.

Obrázek notebooku vysílajícího bezdrátové signály

Snadné spárování s počítačem

Funkce rychlého párování umožňuje rychle a snadno spárovat sluchátka WF-1000XM4 s notebookem, stolním počítačem nebo tabletem používajícím systém Windows 10. Po výběru režimu párování se na okolních zařízeních se systémem Windows 10 zobrazí překryvné okno s pokyny pro párování.

Sluchátko WF-1000XM4 v uchu znázorňující ergonomický design

Ergonomický design povrchu pro lepší uchycení

Od představení prvních sluchátek do uší na světě v roce 1982 (model MDR-E252) jsme prozkoumali obrovské množství údajů o tvarech uší z celého světa. Produktem tohoto zkoumání jsou sluchátka WF-1000XM4, která kombinují tvar odpovídající ušní dutině s novým ergonomickým designem povrchu pro stabilnější uchycení.

Obrázek obsahující uživatelské rozhraní aplikace Sony | Headphones Connect

Použijte aplikaci k určení dokonalé velikosti

Pomocí aplikace Sony | Headphones Connect zjistíte, co nejlépe vyhovuje vašim uším. Aplikace vás provede několika jednoduchými měřeními, která vám umožní určit ideální velikost koncovek sluchátek do uší izolujících šum, a tím zajistit maximální kvalitu zvuku a minimalizovat vnější hluk.

Žena s nasazenými sluchátky WF-1000XM4 sledující obsah na svém smartphonu

Perfektní pro televizní pořady, filmy a další obsah

Sledujete videoobsah na smartphonu nebo tabletu? Pokročilé bezdrátové připojení sluchátek WF-1000XM4 přesně synchronizuje obraz na obrazovce s tím, co slyšíte ve sluchátkách, aby vám poskytlo větší radost ze sledování.

Obrázek porovnávající přenos Bluetooth s předáváním z levého do pravého sluchátka u modelu WF-1000X se současným přenosem Bluetooth do obou sluchátek u modelu WF-1000XM4

Čistší a stabilnější signál Bluetooth

Optimalizace přenosového algoritmu využívající integrovaný procesor V1 zajišťuje větší stabilitu spojení a snižuje náchylnost k přeskakování zvuku, a to i v prostředí, v němž dochází k rušení. Umožňuje přenášet zvuk do obou uší současně s velmi nízkou latencí a vyšší silou signálu než kdykoli dříve. (A) Přenos Bluetooth s předáváním z levého do pravého sluchátka u modelu WF-1000X. (B) Současný přenos Bluetooth do obou sluchátek modelu WF-1000XM4.

Běžící muž s nasazenými sluchátky WF-1000XM4

Voděodolnost pro každodenní použití

Díky odolnosti proti vodě, která odpovídá krytí IPX4, tato sluchátka nezastaví stříkající voda či pot, takže se ani při pohybu nemusíte vzdát poslechu hudby.

Obrázek znázorňující různé délky přehrávání na základě doby nabíjení

Celodenní poslech, nabíjení řádově v minutách

Můžete si užívat nabití na celý pracovní den – 8 hodin přímo ze sluchátek a dalších 16 hodin díky energii uložené v pouzdru. Tedy celých 24 hodin doby poslechu pokaždé, když opustíte dům. Spěcháte? Pouhé pětiminutové rychlé nabíjení vám poskytne až 60 minut přehrávání a aplikace Sony | Headphones Connect vás dokonce upozorní, když energie nabíjecího pouzdra klesne pod 30 %.

Předměty na psacím stole, včetně nabíjecího pouzdra sluchátek WF-1000XM4 na bezdrátové nabíjecí podložce.

Snadné bezdrátové nabíjení pomocí technologie Qi

Sluchátka WF-1000XM4 jsou vybavena technologií Qi pro snadné bezdrátové nabíjení, takže nevyžadují žádné kabely. K nabíjení sluchátek a nabíjecího pouzdra můžete dokonce použít smartphone s technologií Qi, jako je nejnovější model Xperia s funkcí sdílení baterie.

Pohled zepředu na sluchátka WF-1000XM4 v černém provedení

Vše na dosah

Sluchátka WF-1000XM4 se vyznačují intuitivním nastavením dotykových ovládacích prvků. Například klepnutím na levé sluchátko do uší můžete přepnout z potlačení okolního hluku na okolní zvuk a dlouhým klepnutím můžete aktivovat funkci Rychlá pozornost, zatímco poklepáním na pravé sluchátko do uší přeskočíte na další skladbu. Navíc můžete každému sluchátku do uší přiřadit své vlastní funkce pomocí aplikace Headphones Connect.

Obrázek osoby, která si z ucha vyndává sluchátko, aby pozastavila přehrávání

Okamžité pozastavení a přehrávání

Stačí vytáhnout sluchátka z uší a hudba se zastaví, neboť snímač přiblížení rozpozná, kdy máte v uších usazeno jedno nebo obě sluchátka. Po opětovném zasunutí sluchátek do uší se hudba znovu spustí.

Žena na pohovce s nasazenými sluchátky WF-1000XM4 sledující smartphone

Jak rádi posloucháte?

Díky aplikaci Sony | Headphones Connect vám funkce ovládání okolního zvuku umožní nastavit hlasitost zvuku na pozadí a nabídne možnost slyšet pouze hlasy. Pomocí ekvalizéru zase můžete přizpůsobit úrovně zvuku podle hudby, kterou posloucháte.

Sluchátka WF-1000XM4 a nabíjecí pouzdro v černém provedení společně s nabíjecím pouzdrem v bílém provedení

Vyberte si barvu

Sluchátka WF-1000XM4 jsou dodávána v černé nebo stříbrné barvě.

Ruka držící otevřené nabíjecí pouzdro odhalující sluchátka WF-1000XM4 umístěná uvnitř

Menší velikost, žádné kompromisy

Přepracovali jsme vnitřní uspořádání tak, aby byla sluchátka WF-1000XM4 o 10 % menší než předchozí generace, a to bez jakýchkoli kompromisů týkajících se kvality zvuku nebo výdrže baterie. S hmotností pouhých 7,3 g jsou dostatečně lehká pro celodenní nošení. Menší je i nabíjecí pouzdro, a to o 40 %, a přesto vám poskytne energii pro 16 hodin, zatímco jste na cestách.

Snímek obalu sluchátek WF-1000XM4 společně s výběrem udržitelných obalových materiálů

Lepší pro životní prostředí

Obal sluchátek WF-1000XM4 neobsahuje žádné plasty, neboť je navržen v souladu s principy nízké toxicity a filozofií „vyrobeno pro další zpracování“, které představují společensky odpovědnější přístup. Obal tvořený z 99 % z papíru, ale bez použití samolepicích štítků, je vyroben z recyklovaných a udržitelných materiálů vyvinutých speciálně pro společnost Sony.

Sluchátka WF-1000XM4 s nabíjecím pouzdrem, koncovkami sluchátek izolujícími šum ve 3 velikostech a nabíjecím kabelem USB-C.

Obsah balení

Po otevření obalu sluchátek WF-1000XM4 najdete koncovky sluchátek do uší izolující šum ve 3 velikostech a také nabíjecí kabel USB-C.

Logo technologie 360 Reality Audio na černém pozadí

Tak pohlcující. Tak opravdová.

Nechejte se pohltit zvukem, který je všude kolem vás. Zvukem, který je stejně tak opravdový, jako kdybyste byli na živém koncertu nebo se účastnili nahrávání interpreta ve studiu. Díky funkci 360 Reality Audio je hudba podmanivá a skutečná jako nikdy předtím. Tato sluchátka vám umožní užít si technologii 360 Reality Audio.