Letní cashback SONY Alpha

Nabídka cashbacku se vztahuje na produkty zakoupené v termínu 1.5.2024 -  31.7.2024

Produkt je možné registrovat na webu www.sony.cz/cashback/summer

Žádost o cashback bude přijata nejdříve 30 dní po zakoupení.

Potřebujete poradit? Napište na náš chat, nebo na email sonycentrum@ellexgk.cz pro další informace

CASHBACK
Cena
11 980 Kč s DPH

Kód produktu
4548736105546

Zvolte si variantu z nabídky

ks

Vertikální battery grip pro fotoaparáty α9 II a α7R IV
Baterie FZ100 není součástí balení Více

Bateriový grip je určený pro fotoaparát Sony Alpha A7R IV a A9 II. Díky němu nejen déle vydrží baterie, ale také můžete fotoaparát uchopit komfortnějším způsobem, jestliže fotíte na výšku. Baterie mohou být nabíjené přímo v gripu přes USB port. Nachází se na něm tlačítko spouště a Multi Selector. Je vyrobený z hořčíkové slitiny a je odolný vůči vniknutí prachu a vlhkosti.

Snadná manipulace ve vertikální poloze

Vertikální grip VG-C4EM má téměř stejné ovládání jako tělo fotoaparátu. Umístění, velikost a tvar tlačítek jsou optimalizované a je použit stejný materiál jako na tělech fotoaparátů α9 II a α7R IV. Díky tomu máte pocit, že ovládáte samotný fotoaparát, i když ho držíte na výšku, protože tlačítka na gripu fungují a jsou umístěná stejně.

Pevný a bezpečný grip

Díky tomuto důmyslnému designu gripu můžete fotoaparát držet pevně. Díky vertikálnímu gripu můžete fotografovat jednoduše a bez starostí nehledě na to, zda fotoaparát držíte na šířku, nebo na výšku. Můžete se tedy více soustředit na objekt a kompozici.

Dvojnásobná výdrž efektivního provozu

Do vertikálního gripu VG-C4EM se vejde jedna nebo dvě baterie NP-FZ100. Při použití dvou baterií bude fotoaparát fungovat téměř dvakrát déle než při použití jedné baterie. Stav zbývající baterie je zobrazen na LCD displeji po 1% přírůstcích. Když se jedna baterie vybije, fotoaparát automaticky přepne na druhou, čímž dosáhne nepřetržitého provozu.

Prostřednictvím portu USB můžete nabíjet baterie nebo napájet fotoaparát

Baterie ve vertikálním gripu lze dobít přes port USB fotoaparátu, aniž byste grip museli od fotoaparátu odpojit. Při delším fotografování můžete fotoaparát dobít přímo pomocí mobilní baterie nebo prostřednictvím napájecího adaptéru AC přes port USB.

Lehké, ale odolné tělo z hořčíkové slitiny

Vnějšek vertikálního gripu VG-C4EM je vyroben ze stejné hořčíkové slitiny jako těla fotoaparátů α9 II a α7R IV, takže je stejně odolný jako samotné fotoaparáty, ale zároveň příliš nezvyšuje celkovou hmotnost.

Spolehlivá odolnost vůči prachu/vlhkosti

Souprava gripu obsahuje stejný těsnicí materiál jako tělo fotoaparátu, takže je odolná vůči prachu a vlhkosti. Díky tomu je systém fotoaparátu ještě spolehlivější.

Poznámka

Současná instalace této jednotky s bajonetovým adaptérem LA-EA2 / EA4 není podporována. Pokud je nainstalováno obojí, úzká mezera mezi jednotkou a bajonetovým adaptérem znesnadňuje držení gripu.