Tento snadno použitelný bezdrátový reproduktor se připojuje k televizoru a zároveň ho může i ovládat, takže si můžete zvolit takovou hlasitost, která je pro vás příjemná. Uslyšíte tedy čistý zvuk, aniž byste rušili ostatní v místnosti. Více >>

4548736112094

4 790 Kč s DPH

Na dotaz

ks
S funkcí Voice Zoom uslyšíte dialogy mnohem zřetelněji

S funkcí Voice Zoom uslyšíte dialogy mnohem zřetelněji

Originální technologie společnosti Sony s názvem Voice Zoom analyzuje a zesiluje mluvené slovo v televizních pořadech. Identifikuje a izoluje hlasy vycházející ze stejného místa a zlepšuje srozumitelnost komentátorů, reportérů a dialogů bez zesilování celkové hlasitosti davu lidí a dalšího hluku v pozadí.

Stabilní bezdrátové připojení

Stabilní bezdrátové připojení

Vysílač a reproduktory využívají přímý bezdrátový přenos na frekvenci 2,4 GHz, který zajišťuje nízkou latenci a vysokou odolnost vůči rušení. Zvuk je slyšet zároveň z televizoru i reproduktoru, a je tak zajištěn přirozený zážitek z poslechu.

Jednoduché nabíjení a baterie s dlouhou výdrží

Jednoduché nabíjení a baterie s dlouhou výdrží

Reproduktor používá vysokokapacitní lithium-iontovou baterii společnosti Sony a na jedno nabití (po dobu asi 3 hodin) vydrží až 13 hodin. Pro nabití ho navíc stačí jednoduše položit na dokovací stanici / vysílač a není tak nutné používat komplikovanou kabeláž.

Kompatibilní téměř se všemi televizory

Kompatibilní téměř se všemi televizory

Reproduktor SRS-LSR200 je kompatibilní s televizory vybavenými výstupem pro sluchátka nebo optickým výstupem a funkce dálkového ovladače je kompatibilní s předními značkami televizorů: Sony, Hitachi, LG, Loewe, Panasonic, Philips, SAMSUNG, SHARP a Toshiba.

Vodotěsné

Vodotěsné

Reproduktor je odolný vůči kapkám vody (IPX2), takže ho můžete používat i vedle kuchyňského dřezu a vychutnat si svůj oblíbený televizní pořad při plnění domácích povinností.

Barva
Bílá
Výdrž baterie
13 h
Bezdrátový dosah
30 m
Výstup na sluchátka
Ano
Rádio (FM)
ANO