Odolná díky robustnímu tělu a designu bez drážek, vhodná k fotografování v nejnáročnějších podmínkách a prostředích. Díky vysoké rychlosti zápisu a čtení jsou tyto karty ideální při pořizování různých fotografií a videí v rozlišení 4K - Užijte si vysokou rychlost až 277 MB/s (čtení) a 150 MB/s (zápis)
Více >>

27242917941

2 280 Kč s DPH

Skladem

ks

Sony Tough SD karty jsou v porovnání s běžnými SD kartami výrazně odolnější. Odolají velmi jemnému prachu, blátu, špíně či ponoření do hloubky až 5m a neobsahují žádné lámavé části jako přepínače nebo drážky.

Výjimečná odolnost

Paměťové karty Sony TOUGH ze série SF-M jsou navržené pro maximální spolehlivost. Tělo tvarované z jednoho kusu odolného materiálu je v porovnání s běžnými SD kartami výrazně odolnější proti ohnutí, pádům (až z 5 metrů) a díky vodotěsnosti (IP68) odolají i velmi jemnému prachu, blátu, špíně a ponoření do hloubky 5 metrů (až na 72 hodin).  

Křehké části odstraněny

Odstraněním křehkých částí konvenční karty SD - drážek a přepínače proti přepsání - bylo sníženo riziko potíží s nahráváním dat při poškození a zvýšena spolehlivost karty při celkovém používání.  

Spolehlivé ve všech podmínkách

Kromě vysoké odolnosti proti prachu a vodě jsou karty TOUGH odolné i proti rentgenovému záření (ISO7816-1), magnetickým polím, UV záření a extrémním teplotám. Při tom všem si zachovávají širokou kompatibilitu s fotoaparáty a jinými čtečkami karet SD.

Rychlejší přenos dat do počítače

Díky rychlosti čtení až 277 MB/s můžete do počítače během několika vteřin přenést i velké videosoubory nebo sady snímků s vysokým rozlišením. Nečekejte, pracujte.

Rychlost a spolehlivost pro váš fotoaparát

Posuňte sériové snímání a videa s vysokým rozlišením na novou úroveň díky vysoké rychlosti zápisu až 150 MB/s, která je dostatečně rychlá i pro vysoce výkonné profesionální a poloprofesionální digitální DSLR a CSC fotoaparáty s rozhraním UHS-II.  

Třída V60 pro zachycení videa s vysokým rozlišením

Díky podpoře rychlostní třídy videa V60 se karta skvěle hodí pro natáčení videa ve vysokém rozlišení. Vhodná pro FullHD, 4K a 3D video.  

File Rescue

Někdy se něco pokazí a vy omylem smažete soubory a fotografie. Software File Rescue je výkonný a jednoduchý nástroj na obnovu dat. Pro majitele paměťové karty značky Sony je k dispozici ke stažení zdarma.

Pokud vaše zařízení nepodporuje U3, je tato karta kompatibilní se standardy U1 a Class 10, z nichž každá zaručuje minimální rychlost zápisu 10 MB / s. Při použití v zařízení UHS-I poskytuje tato karta rychlost čtení až 95 MB /s a rychlost zápisu až 90 MB /s.