Akce Splátky bez navýšení

Aktivní subwoofer 115W, 250mm, Bass Reflex Více >>

4905524954760

6 390 Kč s DPH

Skladem

ks

Vše o produktu

subwoofer • průměr 250 mm • pro zvučné basy • kuželovitý design • slídová membrána • 115W zesilovač • systém Bass Reflex • kompaktní provedení • frekvence 28 až 200 Hz • RCA kabel v balení

Sony SA-CS9

Sony SA-CS9 je samostatně stojící subwoofer, který vám pozvedne zážitek ze sledování filmů na novou úroveň. Můžete se spolehnout, že se vždy dočkáte křišťálově čistého zvuku při vysoké i nízké hlasitosti. Subwoofer se stane neodmyslitelnou součástí vašeho televizního setu a skvěle televizor doplní i při puštěném zpravodajství či sportovních přenosech.

Zvuk bez šumu a zkreslení

Systém Bass Reflex pomáhá věrné reprodukci hlubokých tónů. S tím souvisí samotná uzavřená konstrukce subwooferu s kuželovým reproduktorem a slídovou membránou. Kvalitní materiály doplňuje výkonný zesilovač. Při poslechu jsou vibrace potlačené, stejně jako nežádoucí šum, aby docházelo k ještě věrnější reprodukci zvuků i při nízkých frekvencích. Všechny špičkové komponenty jsou přitom uzavřené v kompaktním balení, které skvěle zapadne i do garsonek nebo menších místností.

Se subwooferem Sony si užijete tu správnou atmosféru při sledování filmů i poslechu huddby!

Zvučné basy

Aktivní subwoofer má průměr 250 mm. Ten zaručí, že si budete moci zvuk při sledování filmů, hraní her nebo poslechu hudby vychutnat naplno. K vašim uším se dostanou bohaté basy a křišťálově čisté tóny i při vysoké hlasitosti. Audiostopa si zachovává svou vysokou kvalitu a nedochází k jejímu zkreslování.

Kuželový reproduktor

Velký podíl na kvalitě zvuku má kuželovitě tvarovaný reproduktor se slídovou membránou, který nahrazuje dříve používané papírové kužely. Nová verze je pevnější a membrána drží svůj tvar i při vyšším tlaku, takže nedochází ke zkreslování zvuku.

Omezení vibrací

Při poslechu hudby si každý tón vychutnáte naplno a s vysokou intenzitou. Basy jsou zcela přesné, a to díky výraznému omezení vibrací uvnitř samotného reproduktoru. Zařízení je zvládá odstraňovat dvěma způsoby: akustickou absorpcí vln v zadní části a tlumením uvnitř skříně reproduktoru.

Vestavěný zesilovač

Součástí přístroje je také integrovaný zesilovač, který dosahuje výkonu až 115 W. Ten zajišťuje reprodukci čistého zvuku s dunivými basy, ať už upřednostňujete tiché romantické balady, nebo rock na plné pecky. Stejně dobře ze subwooferu vynikne také zvuková stopa při sledování filmů nebo hraní her.

Kompaktní provedení

Navzdory lví síle, kterou uvnitř ukrývá, vypadá reproduktor na první pohled nenápadně. Elegantní krychlový design a kompaktní rozměry z něj dělají ideálního společníka do každé místnosti; dokonce i do menších pokojíčků, na chatu a podobně. Má menší plochu ozvučnice, takže minimalizuje zkreslení zvuku v každém prostoru.