Bezdrátová sluchátka s mikrofonem SONY PULSE Elite - pro konzoli PS5, PS Portal, PS VR2 a PS4

Obsah balení

  • Bezdrátová sluchátka s mikrofonem PULSE Elite
  • USB adaptér PlayStation Link
  • Nabíjecí držák PULSE Elite
  • Deska k připevnění na zeď
  • USB kabel
  • Návody k použití
  • Nabíjecí adaptér není součástí balení

Sluchátka podporují zařízení: konzole PS5, PlayStation Portal, PC/Mac, mobilní zařízení Bluetooth 5.0, 3,5mm audio jack (kabel není součástí balení)

Skladem - zboží je dostupné k odeslání, nebo vyzvednutí
ks

Bezdrátová herní sluchátka s výdrží baterie až 30 hodin

Vstup do nové epochy herního zvuku s bezdrátovými sluchátky s mikrofonem PULSE Elite. Vychutnej si mimořádně realistický zvuk ve svých oblíbených hrách díky planárním magnetickým měničům. Uslyšíš každý detail díky bezztrátovému a bleskurychlému bezdrátovému připojení PlayStation Link.

Kompatibilní zařízení:
PS5, PS5 Slim, PS Portal, PS VR2, PS4, PS4 Pro, PS VR1 (výhradně kabelem 3,5mm) Více

Doporučené příslušenství4

Vstup do nové epochy herního zvuku s bezdrátovými sluchátky s mikrofonem PULSE Elit. Vychutnej si mimořádně realistický zvuk ve svých oblíbených hrách díky planárním magnetickým měničům. Uslyšíš každý detail díky bezztrátovému a bleskurychlému bezdrátovému připojení PlayStation Link. Tvůj tým tě uslyší jasně a zřetelně díky plně výsuvnému mikrofonu vybavenému funkcí potlačení šumu s vylepšenou umělou inteligencí. Navíc díky až 30hodinové výdrži baterie a rychlému nabíjení můžeš být se svými spoluhráči po boku i při delších herních seancích.

Planární magnetické měniče

Tyto měniče reprodukují zvuk s téměř dokonalou přesností v celém slyšitelném spektru. Můžeš si tak vychutnat akustické prostředí plné bohatých a jemných detailů, zatímco hluboké basy ti umožní pocítit každé epické setkání ve hře. Můžeš zvýšit své vjemy ve hrách pro systém PS5 s podporou 3D zvuku. Můžeš přesně určit původ, umístění a identitu různých zvuků a reagovat tak ve zlomku vteřiny i v zápalu boje.

Technologie PlayStation Link

Díky nové bezdrátové technologii PlayStation Link s velmi nízkou latencí a bezztrátovým přenosem zvuku se zvuk šíří bleskovou rychlostí, aniž by se ztratil jediný slyšitelný detail. Můžeš se snadno připojit a přepínat mezi zařízeními kompatibilními se systémem PlayStation Link, včetně konzole PS5, počítačů PC a Mac a vzdáleného přehrávače PlayStation Portal.

Potlačení šumu pomocí umělé inteligence

Díky technologii potlačení šumu mikrofonu budeš slyšet hlasitě a zřetelně. Tato nová technologie je založena na umělé inteligenci a byla vyškolena tak, aby při snímání tvého hlasu identifikovala, izolovala a odstranila nežádoucí zvuky. Hraj s jistotou a vědomím, že tví spoluhráči budou tvůj hlas slyšet zcela jasně.

Bluetooth a propojení více zařízení

Svá dobrodružství můžeš prožít kdekoliv díky možnosti bezdrátového připojení k řadě zařízení včetně konzole PS5, počítačů PC a Mac, vzdáleného přehrávače PlayStation Portal, mobilního telefonu a tabletu. Současně můžeš poslouchat zvuk ze zařízení PlayStation Link a Bluetooth, a přitom přijímat hovory nebo poslouchat hudbu z mobilního zařízení. Přímé připojení sluchátek s mikrofonem k mobilnímu telefonu nebo tabletu ti dovoluje být v pohybu.

Sklápěcí mikrofon a intuitivní ovládání

Nastav integrovaný ohebný mikrofon tak, aby co nejlépe snímal tvůj hlas, a když ho nepoužíváš, můžeš ho úplně sklopit. Snadno přístupné ovladače vpravo od špiček tvých prstů, včetně speciálních tlačítek pro rychlé nastavení hlasitosti a ztlumení mikrofonu, ti umožní stále sledovat dění ve hře.

Pohodlný design a dlouhá výdrž

Bezdrátová sluchátka s mikrofonem PULSE Elite mají propracované plyšové náušníky, které umožňují široký rozsah pohybu a díky způsobu zavěšení pásku na hlavě je ani necítíš. Připrav se na epické herní relace díky dlouhé výdrži baterie až 30 hodin na jedno nabití, takže můžeš nerušeně hrát své oblíbené hry po delší dobu. Po 10minutovém nabíjení přes přiložený kabel USB Type-C nebo nabíjecí držák se můžeš vrátit do akce až na 2 hodiny výdrže baterie.

  • Přibalený nabíjecí držák lze připevnit ke stolu, na desku stolu nebo přimontovat na zeď.

Alternativní produkty4