Brýle pro virtuální realitu - verze CUH-ZVR2 nabízí štíhlejší design, integrovaná sluchátka přímo v helmě, štíhlejší propojovací kabel a novou procesní jednotku kompatibilní s HDR. Set obsahuje brýle Playstation VR, PS4 kameru a 5 her - VR Worlds, Skyrim VR, Everybody’s Golf VR, Astrobot VR, Resident Evil 7. Více >>

711719999102

8 690 Kč s DPH

Vyberte si prodlouženou záruku
ks

Můžete zakoupit pouze 1 ks.


Není skladem

Balení obsahuje: Playstation VR V2, PS4 Camera V2, VR Worlds, Skyrim VR, Everybody’s Golf VR, Astrobot VR, Resident Evil 7.

5,7" obrazovka OLED

S přizpůsobenou obrazovkou OLED ožijí neuvěřitelně reálná 3D prostředí. Ať se otočíš jakýmkoli směrem, pohltí tě hloubka obrazu soupravy PS VR v rozsahu 360 stupňů a staneš se součástí živého, dýchajícího světa s plynulým rozsahem pohybu. Kombinace plynulého obrazu a ultranízké latence zajišťuje neuvěřitelně pohlcující herní svět. Procesorová jednotka nyní s podporou HDR.

3D Audio

Objev nový rozměr zvuku s převratnou technologií 3D Audio, která umožňuje přesně vnímat směr a vzdálenost zvuků, které přicházejí shora, zdola a ze všech stran. Chatuj se svými přáteli online, prober herní taktiku a více se ponoř do virtuálního světa s použitím mikrofonu integrovaného do soupravy.