Splátky bez navýšení

Virtuální brýle PlayStation VR V2 (CUH-ZVR2) s velmi jednoduchým používáním, nově se sluchátky a tenčím HDMI kabelem. PlayStation VR obsahuje OLED displej o velikosti 5,7“. Celkové rozlišení displeje je 960 × RGB × 1080 pro každé oko. Obnovovací kmitočet je 120 Hz nebo 60 Hz a úhel zorného pole cca 100°. Uvnitř helmy je akcelerometr a gyroskop, které perfektně zachytí každý váš pohyb. PS VR využívá technologii 3D zvuku a lze jej jednoduše propojit s PlayStation 4. Připojovací rozhraní HDMI, USB. Více >>

711719782612

8 189 Kč s DPH

Vyberte si prodlouženou záruku
ks

Můžete zakoupit pouze 1 ks.


Skladem

Balení obsahuje : Playstation VR V2, VR Worlds, PS4 Camera V2

5,7" obrazovka OLED

S přizpůsobenou obrazovkou OLED ožijí neuvěřitelně reálná 3D prostředí. Ať se otočíš jakýmkoli směrem, pohltí tě hloubka obrazu soupravy PS VR v rozsahu 360 stupňů a staneš se součástí živého, dýchajícího světa s plynulým rozsahem pohybu. Kombinace plynulého obrazu a ultranízké latence zajišťuje neuvěřitelně pohlcující herní svět. Procesorová jednotka nyní s podporou HDR.

3D Audio

Objev nový rozměr zvuku s převratnou technologií 3D Audio, která umožňuje přesně vnímat směr a vzdálenost zvuků, které přicházejí shora, zdola a ze všech stran. Chatuj se svými přáteli online, prober herní taktiku a více se ponoř do virtuálního světa s použitím mikrofonu integrovaného do soupravy.

 

Skvělé virtuální realita od Playstationu, jsem velmi spokojen

nevím

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)