Doprava zdarma

Předplacená karta pro službu PlayStation Plus, která zpřístupní výběr z nejlepších her, stahovatelný obsah a prémiové funkce pro systém PS4 a PS5. Předplatné služby na 90 dní. Více >>

711719810742

599 Kč s DPH

Vyberte si prodlouženou záruku
ks

Můžete zakoupit pouze 1 ks.


Skladem

PlayStation Plus

Online hraní na systému PS4 a PS5, slevy v obchodě PlayStation Store, hry měsíce.

Přidej se k online hráčům

Připoj se ke globální komunitě hráčů online a užij si exkluzivní funkce a výhody členství ve službě PS Plus. Hraj s přáteli i soupeři v online multiplayerových režimech svých oblíbených her.

Hry měsíce

Získej každý měsíc dvě hry pro systém PS4, které si jako člen můžeš stáhnout a hrát po celou dobu členství.

Exkluzivní slevy

Získej extra slevy v obchodě PlayStation Store exkluzivně pro členy PS Plus.

Cloud úložiště

Využijte možnost uložit si své pozice do cloudového úložiště a mějte k nim přístup kdykoli a kdekoli. Jednoduše si je nahrajete a opět stáhnete pár stisknutími.

 

Tento kupon s kódem je vydán společností Sony Interactive Entertainment Network Europe Limited a jeho uplatnění mohou vůči vydavateli provést pouze uživatelé starší 18 let, kteří jsou držiteli hlavního účtu Sony Entertainment Network (SEN) (dříve známého jako hlavní účet PlayStation®Network) registrovaní v České republice pro financování peněženky PlayStation™Network (PSN). Pro účty SEN platí Podmínky poskytování služeb PlayStation™ Network (PSN). Prostředky v peněžence PSN slouží k úhradě služeb PlayStation™Music* a položek v obchodě PlayStation®Store ze strany uživatelů, kteří jsou držiteli hlavního účtu SEN registrovaného v České republice. Je vyžadován systém PlayStation®3, PSP® (PlayStation®Portable), PlayStation®Vita, PlayStation®4 nebo jiný kompatibilní systém Sony a rovněž širokopásmové, Wi-Fi nebo 3G internetové připojení (v závislosti na vašem systému Sony). Za poplatky za připojení k internetu odpovídá uživatel. Tento kupon s kódem není možno proměnit za hotovost a nesmí být dále prodán nebo jinak vyměňován. V případě jeho ztráty, odcizení či jiného použití bez vašeho svolení nebude nahrazen. Kód je platný pouze pro jednorázové použití. Jeho platnost vyprší 12 měsíců od data nákupu. Plné znění podmínek viz http://eu.playstation.com/legal či kliknutím ZDE. “Síť SEN a obchod PlayStation®Store: je podporován pouze anglický jazyk.”

Typ licence
Elektronická