Akce -3%

Stylová bezdrátová sluchátka s bohatým a dynamickým zvukem pro systémy PlayStation 4. Pokročilý zvuk 7.1 Virtual Surround Sound, vlastní zvukové režimy a stylový design. Sluchátka lze snadno použít s vaší PlayStation VR soupravou. Integrovaný mikrofon. Funkce noise canceling. Mobilní aplikace pro správu zvuku. Více >>

711719455165

1 890 Kč s DPH

1 940 Kč s DPH

3% (50 Kč s DPH)

Vyberte si prodlouženou záruku
ks

Můžete zakoupit pouze 1 ks.


Skladem

Prvotřídní kvalita poslechu

Díky technologii Virtual Surround Sound 7.1 vám bude poskytnut dokonalý a čistý zvuk. Sluchátka Sony PS4 Gold Wireless Headset umí vymodelovat nepopsatelnou zvukovou kulisu při poslechu hudby plné dunivých basů, omračujících výšek a překrásných středů. Při sledování filmů a hraní her budete mít pocit, že jste přímo ve středu dění. Vybuchující granáty, svištící kulky nebo šepot nepřítele vás ohromí a znásobí herní nebo filmový prožitek. V aplikaci Headset App si můžete stáhnout různé herní nebo poslechové módy, které vám zprostředkují vybroušený zvuk.

Díky integrovanému mikrofonu s redukcí okolního šumu bude komunikace se spoluhráči snadné a vy budete o krůček před nepřítelem. Sluchátka se ovšem dají použít také při chatování na Skypu nebo v jiných aplikacích.

Herní sluchátka, která vás ohromí

Sluchátka Sony PS4 Gold Wireless Headset byla vyrobena pro dlouhé a příjemné nošení. Uzavřené mušle s vnitřní stélkou budou příjemné pro Vaše uši a plastový most komfortně připevní zařízení na vaši hlavu. Sluchátka vám mohou na jedno nabití nabídnout až 8 hodin audio zážitku. Na obrazovce konzole si můžete ověřit stav nabití a sílu hlasitosti. Příjemná je jistě také možnost přepínat mezi režimem pro hraní, film nebo poslech hudby. Produkt je kompatibilní s PlayStation 4, PlayStation 3 nebo přenosným PlayStation Vita.