Akce -3%

DÁREK K NÁKUPU, SURVIVAL KIT TLoU, ŠVÝCARSKÝ NŮŽ, SVÍTILNA
Představujeme supersilný systém PS4 Pro se kterým se vaše herní zážitky doslova dostanou na nový level. Herní konzole PS4 Pro s osmijádrovým procesorem AMD Jaguar, který doplňuje 8 GB sjednocené systémové paměti GDDR5 a grafický akcelerátor AMD Radeon. Uživatelská data lze ukládat na vestavěný pevný disk s kapacitou 1 TB. Podpora Wi-Fi a Bluetooth v4.0.
Více >>

711719379300

11 690 Kč s DPH

11 990 Kč s DPH

3% (300 Kč s DPH)

Vyberte si prodlouženou záruku
ks

Můžete zakoupit pouze 1 ks.


Skladem

Příručka PlayStation

Supersilný výkon

Systém PS4 Pro je nabitý těmi nejnovějšími technologiemi a přináší ti doposud nejrychlejší, nejostřejší a nejplynulejší herní zážitek. Hry v dynamickém rozlišení 4K, s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) a dvojnásobným grafickým výkonem v porovnání se standarním systémem PS4.

Hry na systému PS4 jsou nyní ještě lepší

Hry pro systém PS4 jsou plné života – pyšní se intenzivní ostrou grafikou, neuvěřitelně živými barvami a jsou ještě stabilnější a plynulejší. Všechny hry pro systém PS4 jsou hratelné i na systému PS4 Pro v minimálním rozlišení 1080p. Některé hry v sobě již mají zakódované funkce pro systém PS4 Pro, jiné mají lepší grafiku nebo plynulost. Hry, které umí naplno využít výhod nejvýkonnější konzole na světě, jsou označeny nálepkou PS4 Pro Enhanced.


Velikost úložiště
1TB