Akce -24% Splátky bez navýšení

Party reproduktor, USB, Bluetooth, CD, DJ efekty, FM, karaoke a podpora kytary, JET BASS BOOSTER, party světla ovládané přes mobilní aplikací, neobsahuje DAB, výkon 470W.
Více >>

4548736108134

4 989 Kč s DPH

6 600 Kč s DPH

24% (1 611 Kč s DPH)

Vyberte si prodlouženou záruku
ks

Skladem
Šiřte skvělý zvuk

Skvělý zvuk napříč celou párty 

Malý a kompaktní systém MHC-V13 přináší úctyhodný zvuk. Přes dva vysoce účinné výškové reproduktory a technologii JET BASS BOOSTER se zvuk dostane na každé místo párty, takže se hudba dostane dál a výš před jednotku a všichni hosté si budou moci užívat bohatý, čistý zvuk.

Nesmírně velká efektivita

Dva vysoce účinné výškové reproduktory naplní váš prostor zvukem

Čtyři nahoru nasměrované, vysoce účinné výškové reproduktory Horn umístěné na přední části jednotky rozšiřují prostor zvukové scény a zvyšují úroveň akustického tlaku směrem nahoru. Hudba se tak bude šířit dál a o něco výš do každého koutu prostoru.

ZESILOVAČ JET BASS

Vnímejte rytmus z ještě větší vzdálenosti díky technologii JET BASS BOOSTER

Kuželovitá konstrukce zvukovodu ozvučnice typu Bass Reflex koncentruje proudění vzduchu zvuku basů, takže je uslyšíte čistě a pocítíte fyzicky, i když budete v davu nebo ve velké vzdálenosti. 

Osvětlení v reproduktorech

Osvětlení v reproduktorech

Osvětlení v reproduktorech vysílá vlny vícebarevného světla, takže si budete moci kdekoli vychutnávat nefalšovanou atmosféru nočního klubu nebo venkovního festivalu.

Odvažte se jako popová hvězda

Odvažte se jako popová hvězda

Zpívejte do rytmu svých oblíbených skladeb. Díky vstupu pro mikrofon je zvukový systém MHC-V13 ideálním společníkem na karaoke párty. Do vstupu pro mikrofon můžete také zapojit kytaru a systém používat jako zesilovač. Vychutnejte si tři režimy: Clean pro čistý zvuk, Overdrive pro zkreslený zvuk kytary a Bass pro basovou kytaru. 

fiestable

Vezměte večírek do svých rukou s aplikací Fiestable

Se zábavnou, intuitivní a snadno použitelnou aplikací Fiestable se z ovládání funkcí zvukového systému MHC-V13 stane zábava. Aplikaci Fiestable budete moci používat až po stažení aplikace Sony | Music Center, Potom už vám nebude nic bránit v ovládání hudby, osvětlení a dalších funkcí – stačí klepnout na telefon nebo promluvit.

Party Playlist

Umožněte přátelům vytvářet na párty seznam skladeb pomocí aplikace Fiestable

Aplikace Fiestable umožňuje komukoli přidávat do seznamu skladeb své oblíbené melodie. Vaši hosté mohou přidávat hudbu, kterou mají uloženou ve svých smartphonech, prostřednictvím vaší sítě Wi-Fi®, takže párty nemusí nikdy skončit.

Karaoke Ranking

Objevte mezi sebou pěveckou superstar díky aplikaci Fiestable a funkci Karaoke Ranking 

Pomocí funkce Karaoke Ranking můžete na večírku uspořádat soutěž o nejlepšího zpěváka či zpěvačku karaoke. A každý, kdo se dostane mezi Top 10, má možnost své jméno a název skladby zaznamenat do žebříčku nejlepších skóre.

Party King

Staňte se party kingem

Jediným kliknutím v aplikaci Fiestable sdílejte status o své párty na sociálních médiích. Potom už jen zapněte hudbu a vyšplhejte se na žebříčku párty lidí tak vysoko, až se z vás stane Party King.

Music Center

Ovládejte vše z tanečního parketu

Aplikace Sony | Music Center umožňuje ovládat nastavení zvuku a hudby přímo z telefonu. Aplikace Fiestable vám navíc umožní ovládat barvy světla a aktivovat režimy DJ a KARAOKE. Díky intuitivnímu ovládání pohybem můžete změny provádět jednoduchým pohybem zápěstí. 

Bluetooth®

Bezproblémové streamování pomocí funkce Bluetooth®

S technologií Bluetooth odpadá nutnost bezdrátového připojení a složitého nastavení. Stačí se připojit přes Bluetooth® a hned můžete začít.

Obrázek modelu Vysoce výkonný zvukový systém V13 s technologií BLUETOOTH®

Odolný reproduktor, který vydrží bouřlivé večírky

Tvrdé chrániče předních a spodních rohů zajistí delší životnost systému a umožní vzít celý zvukový systém kamkoli, kde to zrovna žije.

Obrázek modelu Vysoce výkonný zvukový systém V13 s technologií BLUETOOTH®

Rukojeť pro snadné přenášení

Kdykoli budete chtít zvukový systém MHC-V13 přemístit, stačí uchopit praktickou rukojeť, zařízení zvednout a vyrazit s ním kamkoli na vytouženou párty.

Obrázek modelu Vysoce výkonný zvukový systém V13 s technologií BLUETOOTH®

Vylepšete párty dalšími reproduktory

Užijte si výkonnější zvuk propojením několika zvukových systémů s využitím technologie Bluetooth®. Zapojte až 50 kompatibilních výkonných zvukových systémů a synchronizujte hudbu a osvětlení

Obrázek modelu Vysoce výkonný zvukový systém V13 s technologií BLUETOOTH®

S možností připojení více zařízení může hudbu ovládat více přátel

Díky technologii Bluetooth® můžete se zvukovým systémem MHC-V13 s přáteli spárovat současně až tři smartphony. Všichni budete moci přehrávat skladby ze všech svých hudebních knihoven, čímž získáte ještě větší výběr.

Obrázek modelu Vysoce výkonný zvukový systém V13 s technologií BLUETOOTH®

Zapojte a přehrávejte přes port USB

Přehrávejte skladby uložené v zařízení USB nebo si pomocí přímého nahrávání z disku CD na zařízení USB vytvořte vlastní uživatelské seznamy skladeb. Zařízení USB stačí připojit do portu PLAY/REC a můžete hned rozjet další párty se všemi oblíbenými skladbami.