Akce Novinka

Skleněný Bluetooth 360° reproduktor, Bass Boost, čisté vysoké tóny, režim Candlelight, výdrž baterie 8 hodin Více >>

4548736129788

8 990 Kč s DPH

Vyberte si prodlouženou záruku
ks

Těšíme se
Skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 při pohledu z boku postavený na tmavém dřevěném stole.

Křišťálově čistý zvuk díky organickému sklu

Pokročilá technologie Vertical Drive, kterou je reproduktor LSPX-S3 vybaven, využívá tři měniče, které ťukají na konec organického skla, což vytváří vibrace, které pomáhají zvuk rozprostřít do všech směrů.

Skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 při pohledu z boku s řezem odhalujícím uvnitř reproduktor, který zajišťuje silné podání basů.

Více basů díky režimu Bass Boost

Pokud chcete dodat také nádech basů, můžete v aplikaci Music Center zvolit režim „Bass Boost“ a získat dramatičtější basové linky.

Skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 při pohledu z boku s řezem odhalujícím výškový reproduktor, který zalije zvukem celou místnost.

Čisté vysoké tóny pro bohatý zvuk

Nezáleží na žánru hudby, kterou si chcete vychutnat – díky výškovým reproduktorům s rourami z organického skla vždy získáte čisté vysoké tóny a kvalitní zvuk se rozprostře po celé místnosti.

Skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 postavený na stole vedle pracující osoby.

Hodí se do každého prostředí

Ať už jej chcete využít k rannímu vstávání, nebo osvětlení obývacího pokoje, jeho stylový a sofistikovaný design se bude výborně hodit do každého prostředí. 

Skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 na stole vedle osoby, která si čte při tlumeném osvětlení.

Vytvořte si dokonalou a útulnou atmosféru

Díky jemnému světlu, které se mihotá jako opravdový plamen svíček, je reproduktor LSPX-S3 ideální pro navození odpočinkové či romantické atmosféry. Světla můžete dokonce synchronizovat tak, aby pulzovala do rytmu hudby.

Mladá žena drží skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 a demonstruje jeho kompaktní rozměry.

Vezměte ho kamkoli

Skleněný reproduktor je snadno přenosný, takže si ho můžete vzít kamkoli s sebou a zaplnit místnost osvětlením, hudbou a dobrou atmosférou. 

Dva synchronně fungující skleněné reproduktory Sony LSPX-S3 se znázorněním režimu poslechu ve více místnostech.

Vychutnejte si stereofonní zvuk v páru

Díky aplikaci Sony | Music Center s funkcí přehrávání ve více místnostech můžete v různých místnostech poslouchat stejnou nebo odlišnou hudbu – a k ovládání vám stačí jedno zařízení. Propojením dvou skleněných reproduktorů získáte bezdrátový a jasně oddělený stereofonní zvuk. Stereofonní režim také umožňuje oběma reproduktorům fungovat jako levý nebo pravý kanál.

Čtyři pohledy na skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 z různých úhlů.

Stylové a elegantní provedení 

Tento stylový reproduktor se bez problémů stane součástí vašeho domova díky svému decentnímu designu, hladkému povrchu a vysoce kvalitní kovové úpravě.

Skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 a smartphone se znázorněním ovládání pomocí aplikace

S aplikací Sony | Music Center budete mít vše pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Sony | Music Center pro systémy iOS nebo Android a dálkově ovládejte osvětlení a muziku nebo nastavte časovač vypnutí.