SONY LinkBuds S Earth Blue

Cena
4 488 Kč s DPH

Výrobce
SONY

Kód produktu
4548736144873

Zvolte si variantu z nabídky
Samolepky s motivem SONY

Bezdrátová earbuds sluchátka, která propojí Váš online a offline svět.
Hmotnost sluchátka pouze 4,8g, výdrž baterie 20h, potlačení okolního hluku, zřetelné hovory, dotykové ovládání s konfigurací přes mobilní aplikaci, Bluetooth 5.2 s režimem krátké latence (bez zpoždění zvuku oproti obrazu), odolnost proti postříkání vodou, vyrobeno z recyklovaných materiálů, balení kompletně bez plastových obalů
Sluchátka fungují i v ekosystému Apple - iPhone, iPad, Mac, je možné je spojit s Apple Watch

Technologie: Hi-Res audio, vylepšení zvuku DSEE Extreme, kodek LDAC, hlasový asistent Google a Alexa, 360 Reality Audio

V balení: sada silikonových naušníků v různých velikostech, USB kabel, nabíjecí pouzdro

Update: po aktualizaci je dostupná funkce multipoint Bluetooth připojení (dvě zařízení současně) Více


Jaká je vaše oblíbená barva?

Přizpůsobte si sluchátka svému stylu díky výběru ze tří nádherných špičkových matných barev, ve všech případech s odpovídajícím pouzdrem.

Bílé pouzdro sluchátek LinkBuds S s jedním vyjmutým sluchátkem LinkBud

Malá a lehká pro celodenní pohodlí

Model LinkBuds S o hmotnosti přibližně 4,8 g jsou nejmenší a nejlehčí skutečně bezdrátová sluchátka na světě s potlačením okolního hluku a vysokým rozlišením.

Obrázek šedého sluchátka LinkBuds S v uchu

Pohodlná a bezpečná

Sluchátka LinkBuds S představují spojení tvaru odpovídajícího lidským uším se stabilnějším ergonomickým designem. Při návrhu sluchátek LinkBuds S jsme využili data o tvaru lidských uší, která jsme shromáždili od uvedení prvních sluchátek do uší v roce 1982, a také vyhodnocení citlivosti různých typů uší, abychom vytvořili ideální tvar.

Muž se zvednutou rukou tancující v prostředí stadionu s nasazenými sluchátky LinkBuds S

Přirozený okolní zvuk nebo kvalitní potlačení okolního hluku

Tato sluchátka do uší vám poskytnou to nejlepší z obou světů – přirozený okolní zvuk, když chcete komunikovat se svým okolím, a vysoce kvalitní potlačení okolního hluku, když se potřebujete soustředit. Sluchátka LinkBuds S automaticky přepínají mezi režimem okolního zvuku a potlačením okolního hluku podle toho, kde se nacházíte a co právě děláte.

Rozdělený snímek ženy s nasazenými sluchátky LinkBuds S při chůzi, za běhu na běžecké dráze, sedící u stolu a odpočívající na posteli

Přizpůsobí okolní zvuk jakékoli vaší aktuální činnosti, aby umožnila celodenní nošení

Adaptivní nastavení zvuku je chytrá funkce, která zjistí, kde se nacházíte a co děláte, a poté upraví nastavení pro okolní zvuk tak, aby zajistila ideální zážitek z poslechu. Postupem času se naučí vašemu chování a bude rozpoznávat místa, která často navštěvujete, jako je vaše pracoviště nebo oblíbená kavárna, a přizpůsobí zvuk dané situaci.

Žena s nasazenými sluchátky LinkBuds S hovoří do smartphonu při procházce městem

Velmi zřetelné hovory bez šumu

Díky technologii Precise Voice Pickup, která optimálně řídí mikrofony sluchátek, a zdokonalenému zpracování zvukových signálů budou hovory i v hlučném prostředí mimořádně zřetelné. Náš algoritmus redukce šumu byl vyvinut pomocí umělé inteligence (AI) a strojového učení s využitím přes 500 milionů hlasových vzorků. Dokáže potlačit okolní hluk a zvýraznit váš hlas.

Minimalizace šumu větru

Dokonce i za větrného počasí budete moci pokračovat v pohodlném poslechu, protože síťová struktura kolem mikrofonu minimalizuje hluk způsobený větrem. 

Detailní schéma nového mimořádně kompaktního měniče s odhaleným vnitřním uspořádáním

Podmanivý zvuk, autentická hudba

5mm měnič s přesnou membránou pomáhá sluchátkům LinkBuds S zachovat si malé rozměry. Navzdory své velikosti reprodukuje výkonné basy a čisté vokály, a přináší tak to nejlepší ze všech hudebních žánrů. Bohatý zvuk ve středním pásmu umožňuje reprodukovat hlasy v hudbě, filmech a podcastech. A díky lepšímu potlačení hluku sluchátka LinkBuds S lépe odolávají rušení.

Snímek integrovaného procesoru V1 na obvodové desce v pozadí

Integrovaný procesor V1

Zajišťuje nerušený poslech dokonalejším potlačením okolního hluku s nižší spotřebou energie, zvyšuje kvalitu zvuku a snižuje zkreslení.

Logo bezdrátového zvuku ve vysokém rozlišení

Užijte si zvuk ve vysokém rozlišení bez kabelů 

Sluchátka LinkBuds S podporují bezdrátový zvuk ve vysokém rozlišení, a to díky naší rozsáhle přijímané technologii kódování zvuku LDAC. Technologie LDAC umožňuje přenášet zhruba třikrát více dat než běžné zvukové rozhraní Bluetooth®, takže si můžete vychutnat obsah zvuku ve vysokém rozlišení ve výjimečné kvalitě, blízké přehrávání pomocí kabelového připojení.

Logo technologie DSEE

Obnovení všech komprimovaných souborů v reálném čase 

Díky technologii Edge-AI (umělá inteligence) zvyšuje technologie DSEE Extreme™ rozlišení komprimovaných digitálních hudebních souborů v reálném čase. Dynamické rozpoznávání instrumentace, hudebních žánrů a jednotlivých složek každé skladby umožňuje obnovit širokospektrální zvuk, který se ztrácí během komprese.

Logo aplikace Microsoft Soundscape a společnosti Microsoft

Lepší mobilita díky novým technologiím

Společnosti Sony a Microsoft společně vyvinuly technologii, která lidem z celého světa pomáhá k lepší navigaci. Sluchátka LinkBuds S podporují aplikaci Microsoft Soundscape. Tato unikátní integrace přináší nové zážitky pro bohatší 3D zvukovou navigaci, zatímco snímače zabudované ve sluchátkách LinkBuds S umožňují skutečně hands-free ovládání bez ztráty pozornosti.

Logo aplikace Sony | Headphones Connect

Bezpečný poslech pomocí aplikace Sony | Headphones Connect

Zkontrolujte, jak bezpečně posloucháte hudbu, porovnáním údajů o akustickém tlaku zaznamenaným pro vaše sluchátka s pokyny Světové zdravotnické organizace (WHO). Můžete přijímat oznámení od OS při příliš vysokých úrovních hlasitosti. Sluchátka LinkBuds S se také vyznačují intuitivním nastavením dotykových ovládacích prvků. Aplikace Headphones Connect vám navíc umožňuje přiřadit každému sluchátku do uší vlastní funkce.

Muž a žena hovořící s dalším mužem s nasazenými sluchátky LinkBuds S stojícím vpravo

Mluvte a uslyšíte jen okolní zvuk

Jakmile začnete s někým hovořit, režim Speak-to-Chat (v případě příslušného nastavení) automaticky pozastaví hudbu, abyste slyšeli jen okolní zvuk a mohli vést konverzaci. To je užitečné, pokud chcete ponechat sluchátka nasazená nebo nemáte volné ruce. A až váš rozhovor skončí, hudba se začne znovu automaticky přehrávat.

Schéma zobrazující osobu, která si vyjímá sluchátko LinkBuds S z ucha, aby pozastavila přehrávání hudby

Okamžité pozastavení. Okamžité přehrávání.

Stačí vytáhnout sluchátka z uší a hudba se zastaví, neboť snímač přiblížení rozpozná, kdy máte v uších usazeno jedno nebo obě sluchátka. Po opětovném zasunutí sluchátek do uší se hudba znovu spustí.

Loga vestavěných asistentů OK Google a Alexa

Ovládejte pomocí hlasu

Získejte pomoc bez použití rukou – stačí vyslovením „Hey Google“ nebo „Alexa“ aktivovat preferovaného hlasového asistenta. Poslouchejte hudbu, spojte se s přáteli, dostávejte oznámení, nastavte si upomínky atd. Můžete dokonce ovládat hlasem funkce sluchátek, jako je potlačení okolního hluku, poslouchat e-maily v aplikaci Microsoft Outlook a pracovat s nimi a účastnit se schůzek prostřednictvím aplikace Microsoft Teams pomocí asistenta Google Assistant nebo Siri.

Obrázek ruky a prstu dotýkajícího se tlačítka

Vše na dosah

Sluchátka LinkBuds S se vyznačují intuitivním nastavením dotykových ovládacích prvků. Například klepnutím na levé sluchátko do uší můžete přepnout z potlačení okolního hluku na okolní zvuk a dlouhým klepnutím můžete aktivovat funkci Rychlá pozornost, zatímco poklepáním na pravé sluchátko do uší přeskočíte na další skladbu.

Loga funkce Spotify Tap a služby Endel

Rychlý přístup k oblíbené hudbě a zvukovým scénám

Funkce rychlého přístupu umožňuje tato bezdrátová sluchátka do uší nakonfigurovat tak, abyste přehrávání hudby ze služby Spotify nebo přizpůsobené zvukové scény ze služby Endel obnovili dvěma nebo třemi klepnutími, takže nebude nutné dotýkat se smartphonu.

Logo funkce Google Fast Pair

Najděte svá sluchátka pomocí funkce Fast Pair

Sluchátka LinkBuds S podporují funkci Fast Pair od společnosti Google. Ta vám umožní zjistit, kde jste sluchátka zanechali. Poslední známou polohu zjistíte také v aplikaci Find My Device, pokud ji máte nainstalovanou.

Logo funkce Swift Pair

Snadné spárování s počítačem

Funkce rychlého párování umožňuje rychle a snadno spárovat sluchátka s notebookem, stolním počítačem nebo tabletem používajícím systém Windows 11 nebo Windows 10. Po výběru režimu párování se na okolních zařízeních se systémem Windows 11 nebo Windows 10 zobrazí překryvné okno s pokyny pro párování.

Logo vícebodového připojení

Vícebodové připojení pro zařízení Android

Připojujte zařízení a přepínejte mezi nimi pouhým klepnutím na tlačítko přehrávání. Dostupné pro zařízení Android.

Žena s nasazenými sluchátky LinkBuds S sedící v obývacím pokoji a sledující video na smartphonu

Zvuk Bluetooth nové generace

Tato sluchátka do uší jsou připravena na novou generaci přenosu zvuku pomocí technologie Bluetooth, označovanou jako LE Audio, která se vyznačuje mimořádně nízkou latencí, takže je ideální pro hraní her.

Obrázek dvou osob poslouchajících hudbu ze sluchátek LinkBuds S s vysvětlením rozdílu mezi konvenčním a současným přenosem Bluetooth u sluchátek LinkBuds S

Čistší a stabilnější signál Bluetooth

Signál Bluetooth® je přenášen do obou uší současně s cílem dosažení nízké latence a vysoké kvality zvuku i v případě okolního rušení. Díky výkonnému integrovanému procesoru V1 si můžete užívat stabilní bezdrátový zvuk bez výpadků.

Bílá sluchátka LinkBuds S a pouzdro nad pozadím z bílých plastových dílů

Recyklované plasty

Sluchátka LinkBuds S jsou vyrobena z plastů recyklovaných z automobilových dílů.

Bílý obal sluchátek LinkBuds S s poutkem na zavěšení

Bez plastů v samostatném balení

Obalový materiál sluchátek LinkBuds S neobsahuje žádné plasty, a odráží tak náš závazek snížit dopad svých produktů na životní prostředí.

Detailní pohled na hlavu a ramena běžící ženy s nasazenými bílými sluchátky LinkBuds S

Voděodolnost pro každodenní použití

Díky odolnosti proti vodě, která odpovídá krytí IPX4, tato sluchátka Sony do uší nezastaví stříkající voda či pot, takže se ani při pohybu nemusíte vzdát poslechu hudby.

Ikony výdrže baterie, rychlého nabíjení a doby přehrávání se zvýrazněnými 5 minutami nabíjení pro šedesátiminutové přehrávání

Celodenní poslech, nabíjení řádově v minutách

Můžete si užívat nabití na celý pracovní den – 6 hodin přímo ze sluchátek a dalších 14 hodin díky energii uložené v pouzdru. Tedy celých 20 hodin poslechu pokaždé, když opustíte dům. Spěcháte? Pouhých pět minut rychlého nabíjení poskytne až 60 minut přehrávání a aplikace Sony | Headphones Connect vás dokonce upozorní, když energie nabíjecího pouzdra klesne pod 30 %.

Šedá sluchátka LinkBuds S v barevně sladěném pouzdru se zvednutým víkem

Mimořádně malé pouzdro, dokonale sladěné se sluchátky

Nabíjecí pouzdro ve stylovém zaobleném provedení a odpovídajících barvách dokonale doplňuje sluchátka LinkBuds S. Pohodlně se vejde do ruky nebo do kapsy při cestování a lze otevřít jednoduchým stisknutím tlačítka.

Snímek šedého pouzdra sluchátek LinkBuds S se sluchátky LinkBuds S, 3 páry koncovek sluchátek navíc a nabíjecím kabelem USB-C

Obsah balení

Po otevření obalu sluchátek LinkBuds S najdete koncovky sluchátek ve 4 velikostech pro různé tvary uší a nabíjecí kabel USB-C.

Logo 360 Reality Audio

Tak pohlcující. Tak opravdová.

Nechte se pohltit zvukem, který je všude kolem vás. Zvukem, který je stejně tak opravdový, jako kdybyste byli na živém koncertu nebo se účastnili nahrávání interpreta ve studiu. Díky funkci 360 Reality Audio je hudba podmanivá a skutečná jako nikdy předtím. Tato sluchátka vám umožní užít si technologii 360 Reality Audio.

Muž na pohovce s nasazenými sluchátky a ilustrací efektu 360 Spatial Sound Personalizer kolem jeho hlavy

360 Spatial Sound Personalizer

Díky aplikaci Sony | 360 Spatial Sound Personalizer si můžete vychutnat optimalizovaný zvukový zážitek. Aplikace zachycuje a analyzuje tvar vašeho ucha, takže vám sluchátka po připojení k televizorům BRAVIA XR vytvoří prostorové zvukové pole na míru.

Sluchátka Sony na skříňce pod televizorem

Požitek z technologie Dolby Atmos

Díky bezdrátovému vysílači WLA-NS7 od Sony připojenému k televizoru BRAVIA XR sluchátka kolem vás vytvoří ideální uspořádání virtuálních reproduktorů, takže si můžete naplno vychutnat technologii Dolby Atmos. Nechte se pohltit scénou a ocitněte se přímo ve středu dění.

Parametry
Barva Modrá
Typ sluchátek Do uší
Vhodné pro sport Ano
Výdrž baterie 20 h
Hi-Res Audio Ano
Noise-cancelling Ano
True Wireless Ano
Odolné vůči vodě Ano
360 Reality Audio Kompatibilní
Kodeky SBC, AAC, LDAC
Bluetooth 5.2