Splátky bez navýšení

Adaptér pro nasazení objektivů s bajonetem A na těla s bajonetem E Více >>

4548736121232

7 590 Kč s DPH

Skladem

ks
Vzorový snímek

Inovativní automatické ostření s bajonetem E pro objektivy s bajonetem A

Díky adaptéru LA-EA5 můžete použít objektivy s bajonetem A se systémy SSM a SAM společně s nejnovějšími fotoaparáty s bajonetem E a navíc také plně podporuje automatické ostření s fázovou detekcí v ohniskové rovině v široké oblasti, včetně funkcí rozpoznávání objektů jako například automatické zaostření na oči v reálném čase (u lidí i zvířat), sledování v reálném čase a další. Informace o kompatibilních fotoaparátech a objektivech naleznete níže v části „Kompatibilita“.

Vzorový snímek

Sledování AF/AE o rychlosti až 11 sn./s

Při použití s nejnovějšími fotoaparáty s bajonetem E vám tento inovativní adaptér umožní využít objektivy s bajonetem A se systémy SSM či SAM v kombinaci s možností sledování AF/AE objektivů s bajonetem E i při souvislém snímání při rychlosti až 11 sn./s.

Snímek využití

Automatické ostření, sledování AF/AE pro objektivy bez motoru

Adaptér LA-EA5 podporuje všechny objektivy s bajonetem A, včetně modelů bez vnitřních motorů. Adaptér plně podporuje automatické ostření s fázovou detekcí v ohniskové rovině, automatické zaostření na oči v reálném čase (u lidí i zvířat), sledování v reálném čase a souvislé sledování AF/AE o rychlosti až 11 sn./s. Informace o kompatibilních fotoaparátech a objektivech naleznete níže v části „Kompatibilita“.

Snímek využití

Kompaktní cylindrický design

Nové kompaktní jednotky automatického ostření a clony jsou součástí elegantního cylindrického bajonetového adaptéru. Adaptér odpovídá průměru bajonetu A, při použití na kompaktním těle fotoaparátu s bajonetem E tak nic ze spodní části bajonetu nevyčnívá, což zajišťuje pohodlné držení a používání i při umístění fotoaparátu ve vertikálním gripu.