SMART TV, úhlopříčka 80cm, Motionflow XR 400Hz, HD Ready, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, HDMI, USB, SCART, WiFi, HbbTv, USB nahrávání na HDD Více >>

4548736120716

8 990 Kč s DPH

Vyberte si prodlouženou záruku

Skladem

ks
přístup k YouTube™ jediným tlačítkem

Tlačítko YouTube™ vás okamžitě přenese na internet

Jděte přímo na YouTube™ a pusťte si všechna svá oblíbená videa. Na tomto televizoru s připojením k internetu je YouTube™ rychlejší než kdy dřív. Aby se vám videa dobře procházela, přidali jsme na dálkový ovladač tlačítko YouTube™.

Vysoký dynamický rozsah

Vysoký dynamický rozsah pro realistický obraz

Vysoký dynamický rozsah (HDR) jsou zachovává detaily dříve ztracené v nejtmavších a nejsvětlejších oblastech obrazu, který nyní působí mnohem dynamičtěji. Podívejte se na texturu lesklého kovového křídla letadla a odrazů slunečního světla na jeho trupu.

Kvalita Full HD 1080p

Objevte každý detail s technologií X-Reality™ PRO 

Technologie zpracování obrazu X-Reality PRO zvyšuje rozlišení každého pixelu pro dosažení výjimečné zřetelnosti. Snímky jsou analyzovány a každá scéna je porovnána se speciální obrazovou databází pro zlepšení obrazu a potlačení šumu. Výsledný obraz je neuvěřitelně realistický. Rozdíl je jasně vidět: vynikající, živoucí detaily, ať sledujete cokoli. 

Režim ClearAudio+

Stvořeno k poslechu: Režim ClearAudio+   

Zvuk stejně živý jako obraz. Režim ClearAudio+ dokáže vyladit zvuk televizoru na působivý zážitek, který vás zdánlivě obklopí. Poslouchejte hudbu, dialogy a prostorové efekty s větší čistotou a zřetelně bez ohledu na to, co právě sledujete. 

Tenký rám s hliníkovým vzhledem

Tenký rám s hliníkovým vzhledem

Díky tenkému rámečku vypadá televizor štíhle a elegantně. Divák se může plně soustředit na obrazovku a užívat si zábavu. Hliníkové provedení dodává zapnutému i vypnutému televizoru luxusní vzhled.

Uspořádání kabelů

Uspořádání kabelů 

Už vám nebudou překážet žádné kabely. Všechny kabely lze úhledně srovnat za zadní částí televizoru a vést stojánkem, aby nic nekazilo výsledný dojem.

Dejte sbohem kabelům

Dejte sbohem kabelům

Všechny kabely vedoucí od zařízení set-top-box nebo přehrávačů Blu-ray schováte do unikátního stojanu.

Motionflow™ XR

Technologie Motionflow™ XR se stará o plynulé zobrazení akčních scén  

Užívejte si hladké a ostré detaily i ve velmi rychlých scénách díky technologii Motionflow™ XR. Tato inovativní technologie vytváří další snímky filmu a vkládá je mezi původní snímky. Porovnává klíčové vizuální prvky sousedících snímků a vzápětí počítá chybějící akci v sekvenci. Některé modely disponují také možností vkládání černého snímku, která brání rozmazání a vytváří dojem skutečného zážitku jako v kině.

Digital Sound Enhancement Engine

Technologie DSEE obnovuje detaily digitální hudby   

Internetová videa s nízkým rozlišením, služba Catch-up TV nebo další značně komprimované zvukové soubory se často nemohou chlubit vysokou kvalitou zvuku. Při komprimaci digitálního signálu se často ztrácí velké množství informací. Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) obnovuje ztracené součásti frekvence (zvláště ty vysoké) a přináší přirozený, prostorověji působící zvuk.  

Clear Phase

Technologie Clear Phase pro plynulé a vyvážené frekvence  

Televizory BRAVIA™ používají výkonný počítačový model pro analýzu a kompenzaci nepřesností odezvy reproduktorů. Provádějí takzvané „vzorkování“ frekvence reproduktoru s vyšší přesností. Získané údaje jsou využívány k odstranění rušivých stoupání a poklesů v přirozené odezvě reproduktorů. Výsledkem je čistý, přirozený zvuk s plynulou a rovnoměrnou reprodukcí všech frekvencí. 

Technologie S-Force Front Surround

Zvuk jako v kině s technologií S-Force Front Surround   

Užijte si pohlcující zvukovou scénu, která vás vtáhne do středu dění. Technologie S-Force Front Surround napodobuje způsob, jakým mozek harmonizuje zdroje zvuku pro tvorbu správné hlasitosti, časové prodlevy a spektra zvukových vln – a potřebuje k tomu pouze kanál levého a pravého reproduktoru. Díky přirozené emulaci trojrozměrných zvukových polí si můžete užít bohatý a vysoce věrný zvuk napříč větší poslechovou oblastí.

Vestavěná technologie Wi-Fi®

Skvělá zábava bezdrátově díky vestavěné funkci Wi-Fi®

Můžete se snadno připojit k domácí síti. Díky vestavěné funkci Wi-Fi® můžete být online a procházet filmy, užívat si videokanály jako YouTube™ a mít přístup ke službám jako televize na vyžádání. A co je nejlepší, můžete streamovat zábavu z bezdrátové domácí sítě a internetu bez překážejících kabelů.

Zrcadlení na obrazovce

Zobrazte chytrý telefon na velké obrazovce

Zrcadlení obrazovky vám umožní vychutnat si obsah a aplikace z vašeho smartphonu na obrazovce televizoru Sony. Zvětšete všechny své vzpomínky a vychutnejte si je na velké obrazovce s rodinou a přáteli.

Skvělé přehrávání různých formátů z rozhraní USB

Skvělé přehrávání různých formátů z rozhraní USB 

Vychutnejte si svůj oblíbený digitální obsah z jakéhokoli paměťového zařízení USB. Přehrávejte na televizoru hudbu nebo videoklipy a prohlížejte si sbírky fotografií díky skvělému přehrávání různých formátů z rozhraní USB. Díky podpoře celé řady kodeků můžete zažít naprostou univerzálnost formátu – stačí jen zapojit a můžete začít.  

ZÁZNAM USB HDD

Proměňte televizor v digitální rekordér: ZÁZNAM USB HDD

Ukládejte si oblíbené televizní pořady na externí pevný disk USB a přehrávejte si je, kdy se vám to hodí. Funkce záznamu USB HDD umožňuje nahrávání digitálního vysílání jedním dotykem nebo na základě nastaveného časovače na připojené zařízení USB HDD s kapacitou až 2 TB. Při sledování stačí stisknout tlačítko nahrávání. Záznam bude automaticky ukončen při skončení programu.

Velikost
32"
Tunery
DVB-T/T2 (H.265), DVB-S/S2, DVB-C
Displej
LED
Frekvence displeje
50Hz
Rozlišení
HD Ready
Barva rámečku
Černá
Operační systém
Smart TV
Podsvícení
Edge LED
Duální tuner
Ne
Bluetooth audio
Ne