Akce -6% Splátky bez navýšení

Bezdrátový mikrofon pro vlogery, všesměrové snímání, připojení přes patici nebo jack, výdrž baterie 9 hodin Více >>

4548736131996

5 990 Kč s DPH

6 390 Kč s DPH

6% (400 Kč s DPH)

Vyberte si prodlouženou záruku
ks

Skladem
Snímek osoby hovořící během natáčení do vysílače

Vysoce kvalitní zvuk

Model ECM-W2BT je vybaven integrovaným mikrofonem, který zachycuje zvuk čistě a jasně, což zajišťuje stabilní tok vysoce kvalitního zvuku. Mikrofon také účinně potlačuje vnější hluk. 

Snímek osoby natáčející vlog s mikrofonem ECM-W2BT

Zachycování zvuku ze všech směrů 

Všesměrový mikrofon zachycuje zvuk ze všech směrů. Mikrofon pomocí spony umístěte do blízkosti úst mluvčího, aniž byste si museli dělat starosti, kterým směrem míří. 

Produktový snímek mikrofonu ECM-LV1 připevněného k fotoaparátu α7C

Čistý digitální přenos bez kabelů 

Při použití mikrofonu ECM-W2BT s fotoaparátem podporujícím digitální zvukové rozhraní je zvuk zachycený přijímačem přenášen prostřednictvím digitálního signálu, což umožňuje záznam bez kabelů s nízkou hladinou šumu. 

Produktový snímek zobrazující přepínač pro tlumení šumu

Snadná kompenzace mimořádně hlasitého nebo tichého zvuku

Důmyslná funkce tlumení umožňuje nahrávat hlasité zdroje zvuku při nižší hlasitosti nebo zesilovat tišší zvuky, takže můžete snadno přizpůsobit nahrávání aktuálním podmínkám. 

Snímek osoby nasazující ochranu proti větru na mikrofon ECM-W2BT

Čistý zvuk i ve větrných podmínkách 

Ochrana proti větru, která je s mikrofonem ECM-W2BT dodávána, účinně snižuje šum větru i zvuky dýchání. To znamená, že i při natáčení venku za větrných dní zaznamenáte čistý a stabilní zvuk. 

Snímek kodeku Bluetooth AptX Low Latency zobrazující bezdrátový přenos zvuku

Vysoce kvalitní přenos zvuku z mikrofonu do přijímače 

Přenos zvuku mezi mikrofonem a přijímačem zajišťuje kodek Bluetooth® Qualcomm® aptX™ Low Latency, který poskytuje nízkou latenci a během přenosu brání ztrátě kvality zvuku.  [1] Qualcomm® aptX™ Low Latency

Ilustrace znázorňující maximální vzdálenost připojení až 200 metrů

Stabilní a nepřerušovaný záznam zvuku 

Stabilní bezdrátové připojení výrazně snižuje riziko přerušení zvukového signálu, dokonce i v rušném prostředí se spoustou bezdrátové aktivity.  [1] Až 200 m v místech s dobrou viditelností.

Ilustrace znázorňující maximální devítihodinovou výdrž baterie při bezdrátovém připojení

Dlouhé natáčení díky výjimečné výdrži baterie

Při použití mikrofonu ECM-W2BT s fotoaparátem podporujícím napájení přes patici MI budete moci bezdrátově natáčet po dobu až devíti hodin. U kompatibilních fotoaparátů nabízí baterie jednotky mikrofonu devítihodinovou výdrž a přijímač dokáže pracovat ještě déle. Při použití s fotoaparáty, které napájení přes patici MI nepodporují, se výdrž přijímače sníží až na tři hodiny. Seznam kompatibilních fotoaparátů naleznete na níže uvedeném odkazu.

Kompatibilní fotoaparáty

Snímek osoby používající mikrofon ECM-W2BT venku u vody

Odolnost proti prachu a vlhkosti

Díky konstrukci odolné proti prachu a vlhkosti je mikrofon ECM-W2BT jako dělaný pro pohodlné použití v jakémkoli prostředí. Spoje a kryty portů modelu ECM-W2BT jsou odolné proti povětrnostním vlivům pro spolehlivé, nepřerušované použití ve venkovním prostředí. 

Snímek dvou osob zaznamenávajících svoje hlasy pomocí vysílače i přijímače mikrofonu ECM-W2BT

Praktický režim MIX pro nahrávání hlasu dvou osob

Mikrofon ECM-W2BT lze snadno použít k současnému nahrávání hlasu člověka, který fotoaparát obsluhuje, i člověka, který stojí před ním. Díky mikrofonu zabudovanému do vysílače i přijímače je mikrofon ECM-W2BT ideální pro rychlý záznam jednou osobou. Zdroje zvuku lze smíchat a nahrávat společně pomocí režimu MIX.

Snímek mikrofonu ECM-W2BT na stole, který používá dodávaný držák jako stojan

Připraveno na záznam více osob

Umístěte mikrofon doprostřed a jako stojan použijte ochranný držák konektoru dodaný s jednotkou. Pokud natáčíte skupinu lid, všesměrový mikrofon zachytí zvuk od všech zúčastněných. 

Produktový snímek 3,5mm stereofonního minikonektoru na vysílači

Flexibilita díky rozšiřitelnosti

Možnosti mikrofonu lze snadno rozšířit pomocí 3,5mm stereofonního minikonektoru na vysílači, abyste získali čistější a realističtější zvukovou stopu. Můžete zaznamenat čistý stereofonní zvuk pro větší flexibilitu vlogu, nebo dokonce můžete k vysílači připojit závěsný mikrofon ECM-LV1 (prodává se samostatně), aby byl váš vlog ještě působivější. 

Osoba připojující mikrofon ECM-W2BT ke kompatibilnímu fotoaparátu pomocí 3,5mm stereofonního minikonektoru

Použitelnost se širokou škálou zařízení

K přijímači mikrofonu ECM-W2BT lze připojit širokou škálu fotoaparátů a dalších zařízení. Prostřednictvím 3,5mm stereofonního minikonektoru lze přijímač propojit se zařízeními, jako jsou počítač a digitální diktafony, která disponují zvukovým vstupem, ale nejsou vybavená patici MI. 

Osoba používající model ECM-W2BT s mikrofonem ECM-LV1

Ideální partner pro mikrofon ECM-LV1

Použití mikrofonu ECM-LV1 s přijímačem ECM-W2BT představuje vynikající způsob, jak využít výhod modelu ECM-W2BT. Mimořádně kompaktní mikrofon ECM-LV1 lze snadno a nenápadně připevnit k oblečení natáčené osoby, a zachytit tak zblízka stereofonní zvuk, který je poté bezdrátově (i na větší vzdálenost) přenášen do přijímače ECM-W2BT. 

Snímek osoby vytahující mikrofon ECM-W2BT z kapsy

Kompaktní a lehká konstrukce pro vynikající mobilitu 

Kompaktní velikost mikrofonu ECM-W2BT je ideální pro natáčení venku. Díky hmotnosti jednotky mikrofonu (vysílače) pouhých 27 gramů a přijímače 28 gramů vás mikrofon při natáčení nijak nezatíží. 

Produktový snímek zobrazující přepínače na těle přijímače

Bezproblémové natáčení bez kabelů

Mikrofon ECM-W2BT vás zbaví starostí s náhodným odpojením, šumu způsobeného manipulací a změti kabelů. Díky praktickému zvukovému a napájecímu rozhraní poskytovanému fotoaparáty Sony vybavenými paticí MI si můžete užívat výhod natáčení bez kabelů. Další výhodou je lepší kvalita zvuku díky použití digitálního zvukového rozhraní (dostupné u kompatibilních fotoaparátů), které zajišťuje křišťálově čistý digitální zvuk. 

Produktový snímek zobrazující kontrolku LINK

Snadné přepínání mezi režimy zachycování zvuku

Pomocí jediného přepínače na přijímači lze snadno vybrat režim zachycování zvuku potřebný pro natáčení. K dispozici jsou tři režimy zachycování: pouze z mikrofonu, pouze z přijímače nebo kombinace mikrofonu i přijímače. 

Produktový snímek zobrazující kontrolku LINK

Ochranné prvky zabraňující nezdařenému záznamu 

Aby během záznamu zvuku nedocházelo k náhodným přerušením, je mikrofon ECM-W2BT vybaven kontrolkami signalizujícími správné fungování. Kontrolka LINK signalizuje stav přenosu mezi mikrofonem a přijímačem a kontrolka POWER vás upozorní, až bude baterie téměř vybitá. 

Produktový snímek mikrofonu ECM-W2BT s vysílačem a přijímačem uloženými společně v dodávaném ochranném držáku

Ochranný držák konektoru navržený pro přenosnost

Model ECM-W2BT je dodáván s ochranným držákem konektoru, který je vhodný, pokud chcete přenášet přijímač i mikrofonu hezky spolu. Ochranný držák konektoru slouží také jako stojan pro mikrofon, což umožňuje jeho stabilní umístění, když používáte přijímač s mikrofonem jako jednu jednotku.