Akce -11% Splátky bez navýšení Doprodej

Navzdory kompaktní velikosti využívá model HX95 pokročilé funkce a nabízí vynikající výkon. Se zoomem 24–720 mm, videem v rozlišení 4K , rychlým inteligentním automatickým ostřením a automatickým zaostřením na oči, dotykovým ovládáním, hledáčkem OLED Tru-Finder™ s vysokým kontrastem a naklonitelným displejem LCD je připravený takřka na všechno. Více >>

4548736087927

10 990 Kč s DPH

12 290 Kč s DPH

11% (1 300 Kč s DPH)

Vyberte si prodlouženou záruku

Skladem

ks

Fotoaparát Sony Cybershot DSC-HX95, černá

Malý, ale extrémně šikovný – to je fotoaparát Sony Cybershot DSC-HX95, který se v tuto chvíli pyšní titulem nejmenší fotoaparát na světě se zoomem 24-720mm. Díky malé velikosti můžete mít fotoaparát vždy ihned po ruce a vytvářet s ním, díky pokročilým funkcím, kvalitní a ostré snímky.

  • kompaktní fotoaparát se zoomem 24-720mm
  • snímač Exmor R CMOS se zpětným osvětlením
  • pokročilý obrazový procesor BIONZ X
  • videa v rozlišení 4K
  • rychlé a přesné ostření
  • kontrastní elektronický OLED hledáček
  • výklopný displej o 180°

Srdce fotoaparátu

Fotoaparát je vybavený špičkovou výbavou a funkcemi, které vám umožní vytvářet kvalitní snímky i videa. Za tímto účelem je fotoaparát vybaven snímačem Exmor R CMOS se zpětným osvětlením a efektivním rozlišením 18,2 MPx a pokročilým obrazovým procesorem BIONZ X s vylepšenou technologií pro redukci šumu a pro pořizování záběrů i za nedostatečného osvětlení.

Skvělý rozsah zoomu

Přibližte si jakoukoli scénu přesně tak, jak potřebujete, abyste zachytili potřebné detaily, fotoaparát je za tímto účelem vybavený objektivem ZEIIS Vario-Sonnar T s velkým zvětšením od širokého úhlu záběru 24mm až po teleobjektiv 720mm. Navíc pomocí funkce zoom s čistým obrazem lze požadovaný objekt dále zvětšit až na 1440mm se stále zachovaným vysokým rozlišením.