Akce -2% Welcome to Alpha - sleva na nákup objektivů

Možnost vyzkoušení na prodejně

Pouze tělo, lehký a kompaktní fotoaparát s výměnnými objektivy, Full Frame CMOS Exmor R™ 35mm, Real-time Autofocus, eye AF, 24.2 MPx senzor, 5 osá stabilizace, 4K HDR video, výklopný displej na stranu, akumulátor NP-FZ100, stříbrná barva Více >>

4548736121669

55 990 Kč s DPH

56 990 Kč s DPH

2% (1 000 Kč s DPH)

Skladem

ks

SONY Alpha A7C Silver

S velkým snímačem bezzrcadlovky Sony Alpha A7C dosáhnete ohromných výsledků

Jedním z hlavních faktorů, které ovlivňují kvalitu pořízených fotografií z konkrétních fotoaparátů, je především velikost integrovaného snímače. Digitální bezzrcadlovka Sony Alpha A7C černá v tomto ohledu nezaostává a jednou z jejích největších předností je Full-Frame snímač až dvakrát větší než v jiných fotoaparátech podobné velikosti typu APS-C a až třikrát větší než snímač ve smartphonu. Snímač digitálního fotoaparátu Sony Alpha A7C dovede zachytit mnohem více světla, které poskytne vašim fotografiím větší hloubku ostrosti s více detaily a se sníženým výskytem šumu. Mimo to dovede takto velký snímač pořizovat Full-Frame záběry, které vynesou vaše fotografie na profesionální úroveň.

Vaše záběry v dechberoucí kvalitě

Zaznamenávat detaily a plynulé přechody v té nejvyšší kvalitě není pro digitální fotoaparát Sony Alpha A7C černý žádný problém díky velkému snímači CMOS Exmor R™ s funkčním rozlišením 24,2 Mpx a procesoru BIONZ X™. Kombinace těchto komponentů zajistí u Alpha A7C vynikající reprodukci barev a široký dynamický rozsah jak u fotografií, tak i videí.

Perfektní snímky bez šumu i při horších světelných podmínkách

S bezzrcadlovkou Sony Alpha A7C černý + objektivem FE 28-60 mm vás na vašich snímcích čeká mnohem více detailů v texturách a stínech než je tomu u záběrů z jiných fotoaparátů. Větší pixely na snímači digitálního fotoaparátu Sony Alpha A7C totiž dosahují mnohem vyššího poměru v oblasti signál-šum. Tato redukce šumu je velice účinná především u ISO citlivosti nastavené pro špatně osvětlené či rychle se pochybující objekty. Standardní rozsah citlivosti u bezzrcadlovky Sony Alpha A7C černé můžete očekávat v rozmezí ISO 100 až 51 200.