SIGMA 24-70mm F2.8 DG DN II | Art pro Sony E-mount


Cena
34 590 Kč s DPH

Kód produktu
085126941413

Sleva 10% na čištění foto senzoru či další techniky jako dárek

ks

Full Frame 24-70mm f/2,8, utěsnění, MZV 17cm, průměr filtru 82mm, hmotnost 745g

Záruka na produkt 4 roky Více

Doporučené příslušenství2

Vlajková loď společnosti Sigma, objektiv Sony E-mount 24-70 mm f/2,8 DG DN II Art, se vyznačuje vylepšeným vykreslovacím výkonem v kratším a lehčím těle a pokročilou optickou konstrukcí, která zvyšuje ostrost, rozlišení a přenosnost. Díky doplňkům, jako je zrychlené automatické ostření, cvakací clonový kroužek a malá minimální zaostřovací vzdálenost 17cm, je tento objektiv s malými rozměry ideální pro ty, kteří hledají všestrannost bez kompromisů v dokonalé kvalitě.

Propracovaný optický design

Šest prvků s nízkým rozptylem „F“ (FLD), dva prvky se speciálním nízkým rozptylem (SLD) a pět asférických prvků výrazně snižují chromatickou aberaci a barevné skvrny v celém rozsahu zoomu, což zvyšuje jasnost a přesnost barev. Zvýšená kontrola nad odlesky v sagitální komě přináší vysoké rozlišení v celém záběru.

Kromě vynikajícího optického výkonu přispívá pět asférických členů svou tenkou, vysoce polarizovanou konstrukcí ke kompaktní konstrukci objektivu.
Světelná clona se světelností f/2,8 a zaoblená 11lamelová clona vytvářejí velký a krásný efekt bokeh.

Na prvky objektivu byly použity super vícevrstvé a nanoporézní vrstvy, které minimalizují odlesky a duchy a přispívají k vytváření kontrastních a barevně neutrálních snímků i v protisvětle.
Objektiv byl rovněž navržen tak, aby potlačoval „dýchání“ zaostření při změně zorného úhlu v celém rozsahu zoomu, a vytvářel tak přirozeně vypadající zaostření při záznamu videa.

Zaostřete rychleji, zaostřete blíže

Zavedení lineárního motoru s vysokou odezvou (HLA) pro pohon automatického ostření přináší více než třikrát rychlejší ostření než u předchůdce.
Na širokoúhlém konci rozsahu zoomu se minimální zaostřovací vzdálenost zlepšila na 6,7“ při maximálním zvětšení 1:2,7, což vyhovuje práci s blízkými objekty nebo ve stísněných prostorách.

Pevná a štíhlá konstrukce

Při zachování stejného počtu členů objektivu byla celková délka zkrácena na 4,8“ a hmotnost snížena na 1,6 kg. Clonový kroužek je vybaven spínači s možností zacvaknutí i aretace pro lepší manipulaci při používání.

Robustní vnitřní konstrukce obsahuje kovové části pro prodloužení zoomu, zatímco vnější část se může pochlubit gumovým těsněním v bajonetu, které chrání objektiv před prachem a vlhkostí.

Dvě integrovaná tlačítka AF-L lze naprogramovat pro úpravu různých nastavení snímání a objektiv je také vybaven vyhrazeným přepínačem AF/MF a přepínačem zámku zoomu, který zabraňuje náhodnému vysunutí tubusu.

Parametry
Bajonet SONY E-mount
Fotografické využití pro Krajina, Cestování, Momentky, Interiér
Snímač Full Frame 35mm (FE)
Typ Pevný
Průměr filtru 82mm
Minimální clona f/2,8
Minimální zaostřovací vzdálenost Krátká (⁓0,2m)
Utěsnění (prach, vlhkost) Ano