Mimořádně vysoká rychlost čtení 277 MB/s dává profesionálním fotografům více času na úpravu snímků a plánování dalších projektů Více >>

027242898103

2 790 Kč s DPH

Na dotaz

ks
Přenosová rychlost až 277 MB/s

Přenosová rychlost až 277 MB/s

Díky rychlosti čtení až 277 MB/s můžete rychleji zálohovat a přenášet snímky a být efektivněji – méně čekat, více pracovat.

Rychlost zápisu až 150 MB/s

Rychlost zápisu až 150 MB/s

Vysoká rychlost zápisu až 150 MB/s umožňuje rychlejší uvolňování vyrovnávací paměti při souvislém snímání série snímků a pořizování fotografií ve vysokém rozlišení. Rychlostní třída UHS 3 a nová rychlostní třída videa V60 zajišťují tvůrcům videí vysokou minimální rychlost zápisu pro spolehlivý vysokorychlostní záznam videa v rozlišení 4K .

Mimořádná spolehlivost

Mimořádná spolehlivost

Spolehlivý provoz paměťových karet řady SF-M je testován i v náročných podmínkách. Tato karta SD je díky krytí IP57 vysoce odolná. Karta UHS-II SD řady SF-M je navržena tak, aby vydržela pád z výšky až 1,5 m, je voděodolná po dobu 30 minut v hloubce 1 m a dokáže fungovat při teplotách –25~+85 ℃. Odolá tedy jakémukoli počasí.

Exkluzivní software společnosti Sony  

Exkluzivní software společnosti Sony  

Vychutnejte si lepší zabezpečení a klid mysli díky softwaru File Rescue na záchranu souborů, vyvinutému pro obnovu různých poškozených či omylem smazaných soborů. K dispozici je rovněž nástroj SD Scan, který monitoruje a upozorní vás na limity zápisu paměťové karty (nevztahuje se na řadu SF-M s rychlostí čtení 260 MB/s). Oba nástroje jsou k dispozici zdarma pro majitele paměťové karty značky Sony.

Široká kompatibilita

Široká kompatibilita

Využívejte na maximum své výkonné fotoaparáty a zařízení UHS-II, které nabízejí skvělý poměr rychlosti a ceny. Kompatibilní také s širokou škálou zařízení UHS-I