PlayStation Store - Dárková karta 500Kč (pouze pro CZ účty) - Fyzické doručení

Doprava zdarma
Cena
499 Kč s DPH

Kód produktu
711719894339

ks

Nejlepší dárek pro hráče! Dobij si 500 Kč kredit do peněženky v obchodě PS Store.

Fyzická kartička s aktivačním kódem uvnitř Více

V případě bezplatného doručení na email zasíláme aktivační klíče do druhého dne. Nejsou zasílány automaticky.

Kódy nejsou odesílány při státních svátcích, ani v období Vánoc.

Úžasné hry na tebe již čekají

Skoč si pro jídlo a pití, tohle bude noc plná úžasných her na konzoli PlayStation! Máme něco pro každého. Příběhové hry, RPG, závody i pro dva hráče. S dárkovou kartou za 500 nebo 1000 korun si snadno dobiješ kredit na svůj PSN účet. Aktivační kód zadej do PS Store podle našeho návodu a můžeš se do toho pustit. Jakoukoliv hru, nebo třeba členství PlayStation Plus. Prostě na co máš zrovna náladu. Zažij to pravé herní dobrodružství.

Dárkové karty PlayStation

Pomocí předplacených karet si odemkneš svět netušených možností – uplatni je v obchodě PlayStation Store, největší světové knihovně titulů pro PlayStation.

Za co utratit kredit z dárkové karty?

Potřebuješ teď hned V-Bucks do Fortnite? Fifa Pointy nebo COD Pointy do Warzone? Zakup si je na PS Store pomocí kreditu. Klidně i o půlnoci, Store nezná zavíračku. Nákup bude proveden okamžitě a ty můžeš hned začít hrát. Nakupovat můžeš na konzolích PS4 a PS5, ale i z mobilní appky PS App (pro iOS i Android). Tu si určitě stáhni na svůj mobil.


Jsi majitelem herní konzole Sony PlayStation a chceš si koupit nové hry, ukázky, rozšiřující balíčky či videa? Není nic jednoduššího než přejít do obchodu PlayStation Store a vybrat si, co potřebuješ. Využij kartu v hodnotě 500 Kč pro nabití peněženky. Předplacené poukazy umožní každému vybrat a stáhnout skvělý obsah z on-line nabídky služby PlayStation Network bez potřeby platit kreditní kartou.

Parametry
Typ licence Elektronická