ONKYO TX-NR696 BLACK

Cena
22 490 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
TXNR696B

7.2kanálový AV receiver Onkyo TX-NR696 s výkonem 175 W na kanál, se 7 HDMI vstupy a 2 HDMI výstupy. Přístroj podporuje 4K/60p, HDR, BT.2020, ARC a HDCP 2.2. Náročné audiofily potěší kompatibilitou s Dolby Atmos, DTS: X, Dolby True HD, DTS-HD Master Audio a Dolby Atmos Height Virtualizer. Nechybí Chromecast, podpora AirPlay, WiFi, Bluetooth Více

Onkyo TX-NR696: AV receiver se 7 kanály a výkonem 175 W

Ultravýkonný AV receiver Onkyo TX-NR696 nabízí 7.2 kanálů a ohromný výkon 175 W na každý z nich. Ve výbavě má 7 HDMI vstupů, z nichž je 1 přední, a 2 HDMI výstupy. Samozřejmostí je podpora 4K/60p, HDR, BT.2020 a HDCP 2.2. Za vynikajícími audio vlastnostmi stojí izolovaná SoC deska snižující rušení, krátké signální cesty, vysoká proudová kapacita pro 4ohmový reproduktor i možnost nastavovat individuálně basy a výšky. O odfiltrování šumu se stará VLSC a nechybí ani certifikace THX Certified Select, která dokládá kvalitu zvuku vzbuzující dojem jako v kině.

Prostorový kinozvuk přímo u vás v obýváku

Moderní AV receiver Onkyo TX-NR696 splňuje současné velmi náročné požadavky na kvalitu zvuku a svému majiteli nabízí kompatibilitu s Dolby Atmos, DTS: X, Dolby True HD a DTS-HD Master Audio. O 3D zpracování zvuku se stará technologie Dolby Atmos Height Virtualizer, která vytváří efekt virtuálního prostorového zvuku bez použití dalších reproduktorů a nechybí ani Dolby Surround a DTS Neural: X upmixing. Při poslechu zvuku nebo sledování pořadu lze vybrat režimy THX pro filmy, hudbu a hry. Kvůli udělení THX certifikace prošel AV receiver 2000 testy v 75 kategoriích. Zvuk je možné optimalizovat pro hry – Rock, Sports, Action a RPG.

Vestavěný Chromecast a hlasové ovládání Google Assistent

Pro naprostý komfort a ještě širší možnosti přehrávání, nastavení a zdrojů hudby nechybí AV receiveru Onkyo TX-NR696 oblíbená WiFi. Hudbu můžete streamovat přímo z mobilu, notebooku nebo PC, AV receiver pracuje s bezdrátovou technologií Bluetooth s režimem Wake on Play Standby. Zařízení se pyšní vestavěným Chromecastem a pokud máte chytrý reproduktor s Google Assistant, můžete si užívat pohodlné ovládání přehrávání vlastním hlasem. Díky podpoře hudebních knihoven, jako jsou Tidal, Deezer nebo Apple AirPlay budete mít k dispozici pořádnou zásobu hudby všech žánrů i stáří. Hudbu si užijete i z rozhlasových stanic díky přítomnosti AM/FM tuneru, do předvoleb uložíte až 40 frekvencí.

TX-NR696 se spoustou možností připojení, Zone B a Sonos

Kromě HDMI vstupů a výstupů najdete v zadní části přístroje i 2 digitální zvukové vstupy, 4 analogové RCA vstupy, 1 phono vstup s MM, 2 předzesilovače subwooferu, line 2 Zone B line-out, 7 konektorů šroubového typu pro připojení reproduktorů, ethernet terminál, USB vstup a v přední části 3,5mm mini-stereo analogový vstup a konektor sluchátek. Pro ozvučení dalších místností v domácnosti přijde vhod možnost 2 zón a zvukový systém Sonos. Díky Sonos lze vytvořit bezdrátový hudební multiroom systém a přehrávat hudbu v libovolných místech domu či bytu. AV receiver Onkyo se může stát začátkem nového zvukového systému Sonos Home pouhým spárováním se zařízením Sonos Connect.