ONKYO TX-8220 Black (Receiver 2.1)

Cena
7 980 Kč s DPH

Kód produktu
TX8220B

Stereo receiver s Bluetooth, 100W/ch, FM/AM/DAB+ tuner, WRAT zesilovač, 192kHz/24bit DAC převodník, A/B svorky, subwoofer Pre-Out, vstupy: 4x analog audio, Phono, digit. audio (1x optický, 1x koaxiální ), nezávislý ovladač basů/výšek/vyvážení, sluchátkový zesilovač Více

Doporučené příslušenství10

Perfektní zvuk

Připojte Onkyo TX-8220 k reproduktorům a získáte dokonalý zvuk pro každodenní zábavu. Užijte si precizní reprodukci při streamování hudby, u televizních programů a filmů a podobně. Kvalitní zesilovače, masivní transformátor a přizpůsobené kondenzátory poskytují dostatečný výkon pro silný zvuk s nízkým zkreslením.

Rozmanitost stanic

Receiver Onkyo TX-8220 umožňuje skenování a uložení až 40 rozhlasových stanic FM / RDS, DAB + a AM, ke kterým budete mít potom kdykoli snadný a okamžitý přístup bez hledání. Dopřejte si obrovskou rozmanitost programů a žánrů, od zpráv a sportu až po hudbu všech stylů.

Ovládání basů, výšky a vyvážení

Možnost odděleného nasavení jemných rozdílů basů, výšek a jejich vyvážení jsou zásadním prvkem pro doladění zvuku u různých druhů zvuku a hudby, abyste získali maximálně přesnou, čistou a dokonalou reprodukci. Onkyo TX-8220 umožňuje takové doladění, aniž by došlo ke zkreslení zvuku a ztrátě kvality.

Alternativní produkty4