ONKYO T-4030 Black (Rádio)

Cena
9 490 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
T4030B

Tuner FM/DAB+, RDS, 40 předvoleb, vyhlazovací obvody VLSC, digitální audio výstupy, antirezonanční konstrukce Více

Luxusní DAB/DAB+ a FM rádio Onkyo T-4030

DAB/DAB+ a FM rádio Onkyo T-4030 je navrženo pro nadšence, kteří hledají kvalitní komponenty do svého audio systému. T-4030 obsahuje high-end audio technologie jako  VLSC pro potlačení šumu a špičkový DAC převodník Wolfson které jsou ukryty v luxusním antivibračním šasi s hliníkovým předním panelem.

Příjem digitálního i analogového rádia

DAB (Digital Audio Broadcasting) a jeho nástupce, DAB +, využívají efektivní zvukové kodeky pro zvýšení počtu stanic, které mohou být vysílány bez obětování kvality zvuku. Digitální vysílání vám dává mnohem větší výběr při poslechu a zároveň přináší zvukovou kvalitu, která je lepší než tradiční FM vysílání. A pokud Vaše oblíbená stanice nevysílá digitálně, můžete využít klasický FM tuner.

Redukce šumu Onkyo VLSC

Technologie Onkyo VLSC (vektorově lineární vyhlazovací obvod) přispívá k zabránění vzniku šumu. S Onkyo VLSC jsou z dat průběžně odebírány vzorky mezi dvěma diskrétními body a rozdíl je spojen do analogových vektorů, čímž je zabráněno degradaci zvuku. V běžných metodách digitálně-analogového převodu, je nemožné zcela odstranit šum, který degraduje analogový signál a zvuk vyzařovaný z reproduktorů. S technologií VLSC je dosažen mnohem lepšího výsledku digitálně-analogového převodu.

Špičkový DAC převodník Wolfson 192 kHz/24bit

CS-N755 využívá špičkový digitálně analogový převodník Wolfson WM8718 poskytující precizní výkon. Tento 24bitový DAC umožňuje vzorkovací frekvence až do 192 kHz, což zaručuje dokonalý poslech i z méně kvalitních zdrojů.

Antirezonační konstrukce

Design je jedním z faktorů, které ovlivňují výběr komponent, a ten je v tomto případě opravdu excelentní. Ovšem nesmí být opomenuto ani precizní provedení šasi. Vibrace nekvalitně provedené konstrukce jsou pro audio signál největším nepřítelem. Konstruktéři Onkyo proto připevňují jednotlivé součásti na vyztužené šasi, které odolává vibracím. A silný přední panel z kvalitního hliníku nemá pouze bezvadný vzhled, ale déle zvyšuje celkovou pevnost šasi.