Síťový audio přehrávač, tuner FM a DAB+; Hi-Res Audio DSD 11.2, 192/24 FLAC/WAV/ALAC; síťové funkce (TuneIn, Google Cast, Spotify, Tidal), WiFi, AirPlay, FlareConnect, DIDRC, DAC AKM 768kHz/32bit, 2xUSB (iPod/iPhone, HDD), Hi-Fi audio konstrukce Více >>

4573211151190

18 990 Kč s DPH

Skladem

ks

Onkyo NS-6170

Pokročilý Hi-Fi síťový hudební přehrávač, který může spolupracovat s vašimi domácími USB disky napěchovanými hudebními soubory. Pevný disk můžete připojit přes zadní nebo přední USB vstup. Jednotka podporuje také internetová rádia (např. Spotify). Pro ještě kvalitnější zvuk má pozlacené vybrané konektory.

Do říše kvalitního přednesu

Přehrávač podporuje špičkové technologie, kterými jsou 11,2 MHz DSD a 192/24 bitové audio. Výstupní signál obsahuje díky tomu více informací a zvuk vycházející z reproduktorů je proto mnohem věrnější nahrávce. Díky technologii DIDRC Filter může přehrávač nabídnout skvělý hudební přednes přes duální DAC převodníky. Tyto techniky pomáhají ještě lépe artikulovat už tak jasné a čisté audio o vysokém rozlišení. Signál pak vyniká bohatými tóny a vitalitou.

Spojte se se světem úžasného zvuku

Pro spojení s počítačem a také četnými mobilními zařízeními využívá zařízení standardu Google Cast. Vy tak můžete k ovládání počítačů postavených na systému Mac, Windows či operačním systému od Googlu využít i iPhonů. iPadů nebo zařízení s Androidem. K dispozici je i duální Wi-Fi (5 GHz a 2,4 GHz). Streamovat audio lze i přes technologii AirPlay.