Bezdrátový systém ozvučení / reproduktor pro multiroom ozvučení domácnosti. Připojení: Chromecast built-in, DTS Play-Fi, FireConnect, WiFi (5 a 2,4GHz), Ethernet, Bluetooth, AUX 3,5mm jack. Síťové služby: TuneIn, Spotify, TIDAL, Deezer. Více >>

4573211151381

3 990 Kč s DPH

Na dotaz

ks

Bezdrátový zvukový systém Onkyo NCP-302

Přehrávejte vaši oblíbenou hudbu z vašeho mobilního zařízení nebo online hudebních služeb a tisíců internetových rádií. Vytvořte a spravujte zvuk ve více místnostech přes reproduktory NCP-302, které fungují s různými síťovými zvukovými platformami. Sdílejte síťové a externí zvukové zdroje, jako jsou například hudba z oblíbených LP a CD, mezi podporovanými komponenty nebo reproduktory díky FlareConnect technologii. Synchronizujte a spravujte přehrávání hudby jednoduše pomocí aplikace Onkyo Controller pro iOS i Android.

Poctivá konstrukce reproduktoru

Onkyo NCP-302 je vyroben podle náročných Hifi standardů a nabízí dva robustní basové reproduktory a výškový reproduktor Dome Tweeter v masivní skříni MDF. Vyladěný basreflexový nátrubek poskytne při malých rozměrech bohaté a přirozených basy. Má jednoduchý retro design spolu s ovládáním základních funkcí na vrchní části ovládacího panelu - tlačítky pro výběr vstupů, přehrávání/pozastavení, přeskočení a ovladačem hlasitosti. Pohodlně se dá umístit na skříňce, polici nebo na stole. Se zdrojem hudby ho propojíte mnoha způsoby, například pomocí 3,5 mm jack vstupu nebo pomocí síťových technologií - přes ethernet kabel RJ45, ale také Bluetooth nebo Wi-Fi. Dálkové ovládání je zajištěno přes aplikaci Onkyo Remote pro mobilní telefony a tablety.