Dolby Atmos a DTS:X 5.1.2 systém; receiver: 7.2, 160W/ch, HDMI (v2.0a, 8in, 2out, 4K/60Hz, HDCP2.2, HDR), WiFi, BT, Google Cast, AirPlay, USB, Hi-Res Audio, 384kHz/32bit DAC, síťové funkce, zóna2(HDMI)/3, FireConnect, kalibrovaný mikrofon; aktivní subwoofer 80W Více >>

4573211152180

27 990 Kč s DPH

Na dotaz

ks

5.1.2 domácí kino s receiverem a reproduktory Onkyo HT-S7805

Zažijte opravdové vzrušení při sledování filmů s domácím kinem Onkyo HT-S7805. Vysoce kvalitní reproduktorový systém a receiver vám poskytnou jasný vícerozměrný zvuk pro nezapomenutelnou zábavu.

 

Hlavní přednosti

  • Zažijete zvuk DTS: X a Dolby Atmos.

  • Kvalitní reproduktory pro objektový zvuk.

  • Bezdrátové přehrávání s Chromecast a AirPlay.

  • Podpora FlareConnect Multi-room audio.

  • Bluetooth Audio / Wi-Fi se systémem Spotify a TIDAL

Zažijte opravdový prostor s  DTS: X a Dolby Atmos

Vytořte si Dolby Atmos a DTS: X prostorovou zvukovou realitu ve vašem obývacím pokoji. Zvuk proudí přirozeně nad vámi a kolem vás ve třech rozměrech, takže vás doslova vtáhne do středu akce.

 

Kalibrace AccuEQ

AccuEQ vyrovná prostorový zvuk tak, aby vyhovoval akustice místnosti, a bylo tak dosaženo ostrého zvuku. technologie AccuReflex zarovná fázi reproduktorů Dolby Atmos se zvukem z ostatních reproduktorů. Zpoždění je vyřešeno tak, že vše dorazí na vaše uši současně. Výsledkem je soudržná reprodukce objektových zvukových stop.

FlareConnect Multi-room audio

Technologie FlareConnect sdílí zvuk ze sítě a externích audio vstupních zdrojů mezi kompatibilními komponentami. Vychutnejte si bezstarostné vícenásobné přehrávání nahrávek LP, disků CD, služeb síťové hudby a dalších funkcí s podporovanými komponenty a systémy reproduktorů. Výběr hudby, seskupení reproduktorů a správa přehrávání v celém domě jsou zabudovány do Onkyo Controller app.