Blu-ray přehrávač, BD-Live, 1080p upscaling, USB vstup, podpora AVCHD, DivX+HD (MKV), MP3, WMA, JPEG, AAC, WAV, FLAC (192kHz/24bit), dekodér DTS-HD Essential a Dolby TrueHD, výstupy: HDMI, digitální optický, analogový cinch. Více >>

4573211150650

6 490 Kč s DPH

Na dotaz

ks

Elegantní, minimalistické linie Blu-ray přehrávače BD-SP353 jsou schopné oživit jakýkoliv prostor zábavy. Ve spojení s vysoce ceněnými systémy domácího kina od značky Onkyo, přináší BD-SP353 fenomenální detaily a realismus Blu-ray disku. Tento přehrávač toho ale zvládá mnohem více. Kromě přehrávání DVD a CD je vybaven BD-SP353 ethernetovým portem který otvírá možnost využívat výhod interaktivního systému BD-Live. Možnost připojení je doplněna USB vstupem pro přehrávání médií z různých dalších zdrojů a také přehrává bezztrátové Hi-Res formáty zvuku 192kHz/24-bit například FLAC a WAV. Přehrávač dekóduje HD formáty jako je AVCHD nebo DivX Plus HD a video se standardním rozlišením je schopen upscalovat přes HDMI® až do rozlišení FullHD 1080p. Pomocí HDMI vstupu podporuje bezztrátové zdroje zvuku od Dolby a DTS. Takže pokud hledáte univerzální kvalitní přehrávač za dostupnou cenu BD-SP353 je ta správná volba.

DVD Upscaling
Kromě Blu-ray disků můžete přehrávat i DVD které Vám přehrávač přepočítá na rozlišení FullHD díky zabudovanému čipu pro upscaling.

Přehrává téměř veškeré formáty z nosičů i USB flash disků


Širokou škálu audio a video souborů můžete přehrávat jak z disků bez ohledu na formát i stav tak také z USB flash pamětí (podporuje FAT16, FAT32 i NTFS systém souborů). Můžete dokonce poslouchat i Hi-Res audio jako je například 192 kHz/24-bit WAV a FLAC.

Zrychlené (x1,5) nebo zpomalené (x0,8) přehrávání včetně zvuku


Pro zaneprázdněné lidi kteří je určena funkce zrychleného přehrávání Quick View (x1.5) se zvukem a tím krátíte hodinové video na 40 minut. Zpomaléné přehrávání (x0.8) se zvukem je užitečná funkce určená pro rychlé akční, sportovní a taneční scény takže si můžete více vychutnat každý detail i zvuk.

Continue režim
Stačí stisknout tlačítko "CONTINUED" tlačítko na dálkovém ovladači, aby aby si přehrávač zapamatoval scénu a pak jej můžete vypnout. A Později můžete pokračovat ve sledování Blu-ray disku z přesně tam kde jste přestali.

BD-Live nabídne více interaktivní zážitek
Funkce BD-Live vám umožní připojit přímo k internetu BD-SP353 a zpřístupní celou řadu zajímavého volitelného obsahu například filmové trailery, hry a živé interakce. BD-Live obsahuje také funkci BonusView to je například obraz v obraze. Tato funkce umožňuje zobrazit malé video v rohu obrazovky, zatímco hlavní děj je v pozadí.

Rychlé přeskočení nebo přetočení
Chcete-li přeskočit část, nebo se znovu podívat na scénu, můžete snadno přeskočit o 30 sekund vpřed nebo se vrátit o 10 sekund stisknutím jediného tlačítka na dálkovém ovladači.

HighRes audio 
Tento Blu-ray přehrávač podporuje bezztrátové formáty WAV a FLAC ve studiové kvalitě až 192/24. Toto zařízení také umožňuje přímé streamování formátu DSD který je digitální formát SACD disků s vzorkovací frekvencí až 2,8 MHz.

Nejnovější kodeky
Přehrávač podporuje nejnovější kodeky prostorového zvuku od Dolby a DTS Surround jako jsou např. Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio.