Integrovaný stereo zesilovač s technologií Discrete SpectraModule, DIDRC filtrem, výkonem 60W/ch 4Ω trvale a DAC převodníky AKM 768kHz/32bit. Zlacené vstupy a výstupy: 2x dig. optický, 2x dig. koaxiální, 5x analog cinch, Phono (MM/MC), sluchátka Více >>

4573211152944

15 590 Kč s DPH

Na dotaz

ks

Ještě silnější výkon

Aby bylo dosaženo čistého a dokonalého zvuku, je důležité, aby zvuky různých frekvencí dorazily k posluchači současně. Obvody zesilovače výkonu využívají originální topologii, která je pečlivě naladěna pro fázovou přesnost a širokopásmovou reprodukci signálu.

Filtry pro nezkreslený zvuk

Dokonce i nejlepší konvertory typu D / A způsobují nějaký šum, což při zesílení zkresluje zvuk, který slyšíte. DIDRC Filtr zcela odstraní vysokofrekvenční šum. V kombinaci s prémiovým 768 kHz / 32 bitovým DAC systémem se můžete těšit na realističtější a přesnější zvuk z digitalních zdrojů.

Precizní zpracování

L / R kanály u Onkyo A-9150 jsou symetrické, aby se vyrovnaly délky signálové cesty a minimalizovaly se tak chyby stereofonního přehrávání. Koaxiální digitální vstupy, vstup phono a vstupy RCA line jsou pozlacené a vynikají špičkovou kvalitou zpracování.