Cena
799 Kč s DPH

Výrobce
Jamo

Kód produktu
DS1B

set

Jamo Digital DS1, Černé provedení, Bluetooth reproduktor a světlo na kolo; snadné ovládání; handsfree; držák na kolo; 6h výdrž na baterii; voděodolný. Více

Bluetooth reproduktor a světlo na kolo Jamo Digital DS1, s moderním designem, vestavěným mikrofonem a ovládacími prvky, 6 hod. USB nabíjecí baterií, odolným držákem na řídítka, popruem na zápěstí a voděodolným designem. Reproduktor DS1 vlastní bezdrátovou technologii Bluetooth. Vytvořte svou vlastní hymnu při vaší jízdě přes město, zatímco bez problémů připojíte bezdrátový reproduktor a světlo na kolo DS1. Jednoduchá ovládací podložka umožňuje udržet oči na cestě při úpravě hlasitosti, pozastavení/přehrávání hudby a při přijímání telefonních hovorů - nikdy nemusíte vytáčet telefon. Jasná, dlouhotrvající LED dioda osvětluje vaši cestu a upozorňuje na vás ostatní jezdce a řidiče s dostatečným předstihem.

DS1 disponuje 6 hod. USB nabíjecí baterií. Lithium-iontová baterie se rychle nabíjí pomocí dodaného USB kabelu. Dodáváný odolný držák na kolo zajišťuje pevné zachycení bezdrátového reproduktoru DS1 na vašem bicyklu a jeho snadné odpojení. Pro ruční užití je také k dispozici zápěstní popruh. Díky voděodolnému designu bezdrátového reproduktoru DS1 můžete jezdit svobodně, aniž byste se obávali možnosti deště nebo přejetí přes velkou louži.

Parametry

DC vstup 3.7V
Výstup zesilovače (mm/in) 3W
Frekvenční rozsah (mm/in) 70 Hz - 20k Hz
Měnič 1.5”,4Ω,3W
Max. akustický výstup 5W
Vstupy Bluetooth, Aux In
Životnost baterie 6 hodin
Typ baterie Lithium polymerová baterie
Příslušenství USB kabel, poutko na zápěstí, držák na řídítka
Rozměry produktu
4.4 x 5.7 x 14 cm
Hmotnost 0.18 kg
Provedení
černé