SONY INZONE M9 - 27" 4K GAMING monitor (SDM-U27M90)

Cena
27 999 Kč s DPH

Výrobce
SONY

Kód produktu
P00899

Těšíme se

Gaming monitor s rozlišením 4K, frekvencí 144Hz Full Array podsvícením a NVIDIA® G-SYNC
Více

Snímek obrazovky s roboty se zvýrazněným robotem vlevo s rozmazanými detaily a zvýrazněným robotem vpravo s ostrými detaily v rozlišení 4K

Rozlišení 4K

Herní monitory s rozlišením 4K mají čtyřikrát více pixelů než monitory s rozlišením Full HD. Nezáleží na tom, zda máte rádi střílečky, závodění nebo hraní rolí – můžete si užívat bezchybný obraz s křišťálově čistými detaily a vyšší hustotou pixelů.

Monitor INZONE M9 se snímkem obrazovky s roboty s další obrazovkou po pravé straně s paprsky řízenými funkcí Full Array Local Dimming

Technologie Full Array Local Dimming

Technologie Full Array Local Dimming zajišťuje, že se světlo dostane přesně tam, kam je třeba. Vy tak uvidíte větší hloubku ve stínech i jasech. Zřetelněji dokážete zpozorovat protivníky číhající v temnotě a odhalit objekty ukrývající se v jasném světle. Lepší kontrast na celé obrazovce vám otevře zcela nový pohled na hru.

Logo certifikace DisplayHDR™ 600

Certifikace DisplayHDR™ 600

Pomocí technologie DisplayHDR™ 600 dokáže monitor INZONE M9 reprodukovat scény v živých barvách s dokonalým kontrastem a vysokým špičkovým jasem 600 nitů. Nyní si můžete prohlédnout velkolepé momenty přesně tak, jak je tvůrci hry zamýšleli.

Monitor INZONE M9 na stojanu se snímkem futuristického města s jednokolejkou, stavbami a zapadajícím sluncem za obzorem

Více než 95% pokrytí prostoru DCI-P3 

Díky více než 95% pokrytí barevného gamutu DCI-P3 přináší 4K HDR herní monitor INZONE M9 rozšířenou škálu více než miliardy sytých a živých barev. Více odstínů a barev vytváří úchvatné scény pro pohlcující hraní.

Rozdělená obrazovka scény s robotem ve městě se snímkem znázorňujícím optimalizovaný jas a kontrast v režimu obrazu FPS Game nahoře

Režim obrazu FPS Game

Nastavte si optimální jas a kontrast, abyste své soupeře zřetelně viděli.

Rozdělená obrazovka scény s robotem ve městě se snímkem znázorňujícím, jak funkce Black Equalizer zajišťuje detaily ve stínech

Funkce Black Equalizer

Odhalte detaily ve stínech a všimněte si soupeřů skrývajících se ve tmě.

Nahoře snímek 6 obrazovek znázorňujících roboty ve městě a dole 14 po obrazovek s roboty ve futuristickém městě znázorňující přínos obnovovací frekvence 144 Hz

Obnovovací frekvence 144 Hz

Zostřete své smysly a reagujte rychleji. Obnovovací frekvence až 144 Hz vám poskytne onen životně důležitý zlomek sekundy navíc, který je potřeba k preciznímu odhalení pozic soupeřů. 

Snímek rozdělený na dvě části, vlevo je vesmírná loď letící nad městem jako vícenásobný obraz a vpravo s lepší zřetelností

Panel IPS s odezvou 1 ms šedá/šedá 

Zajistěte si výkon na zcela nové úrovni na displeji s panelem IPS nabízejícím mimořádně rychlou odezvu – 1 ms šedá/šedá. Méně vícenásobných a rozmazaných obrysů vám umožní vidět dění naprosto jasně, takže se můžete bleskově rozhodovat a okamžitě reagovat. 

Snímek rozdělený na dvě části, vlevo je vesmírná loď letící přes město jako zasekávající se obraz a vpravo bez zasekávání

Kompatibilní s technologií NVIDIA® G-SYNC®

Dynamickým nastavováním obnovovací frekvence displeje v souladu s proměnlivou snímkovou frekvencí herních zařízení dokáže monitor INZONE M9 kompatibilní s technologií NVIDIA® G-SYNC® díky proměnlivé obnovovací frekvenci a rozhraní HDMI 2.1 prakticky eliminovat zasekávání obrazovky, zadrhávání scén a zpoždění. Výsledkem je hladší obraz a plynulejší hraní.

Rozdělený snímek na jedné straně znázorňuje, jak se snímky bez režimu VVR mohou „zadrhávat“, a na druhé, jak vypadají čisté

Proměnlivá obnovovací frekvence (VRR)

Proměnlivá obnovovací frekvence, kterou je možné využívat v rozhraní HDMI 2.1, umožňuje našemu hernímu monitoru eliminovat zpoždění a zasekávání obrazovky. Monitor dynamicky upravuje obnovovací frekvenci obrazovky tak, aby odpovídala proměnlivé snímkové frekvenci herních zařízení, a dokáže proto v podporovaných herních titulech zajistit plynulejší hraní her. 

Rozdělená obrazovka závodní hry, na které je vidět rozdíl mezi zapnutou a vypnutou funkcí Automatického mapování tónů HDR

Automatické mapování tónů HDR

Konzole PS5™ automaticky rozpoznají herní monitory INZONE hned po zapnutí a optimalizují nastavení HDR. I ve scénách s vysokým kontrastem uvidíte všechny klíčové detaily a barvy v nejjasnějších i nejtmavších částech obrazovky.

Obrazovky televizorů BRAVIA s konzolí PS5™, vlevo je automobilová hra v režimu Game (Hra), vpravo pak film v režimu Cinema (Kino)

Automatický režim obrazu žánrů

Herní monitory INZONE optimalizují výkon pro hry i filmy na konzolích PS5™ díky automatickému přepínání do režimu Cinema (Kino) při sledování filmů, abyste si mohli dopřávat výraznější scény, a do režimu Game 1 (Hra 1) při hraní her.

Pohled shora na monitor INZONE M9 znázorňující více možností umístění klávesnice a podložky pod myš

Splyňte se svým vybavením

Zakřivenou klávesnici a velkou herní myš snadno umístíte kolem displeje nebo pod něj. Díky malému půdorysu monitoru budete mít na stole více místa.

Boční záběr na monitor INZONE M9 znázorňující nastavitelnou výšku a náklon displeje

Nastavitelná výška a náklon 

Výšku displeje a jeho náklon si můžete nastavit tak, abyste měli co nejlepší výhled do svých herních světů a na své soupeře.

Pohled na zadní části čtyř monitorů INZONE M9 znázorňující fialovou, růžovou, tyrkysovou a zelenou barvu podsvícení

Zadní podsvícení

Můžete si vybrat z různých barev zadního podsvícení tak, aby ladilo s hrou, prostředím v místnosti nebo vaší náladou.

Pohled zezadu na monitor INZONE M9, na kterém je vidět systém pro uspořádání kabelů na středním sloupku

Uspořádání kabelů

Napájecí a signálové kabely můžete ukrýt do středního sloupku, abyste měli na stole čisto a pořádek. Dopřejte si u svého herního vybavení volnost bez rušivých kabelů a soustřeďte se na hraní.

Schéma znázorňující monitor INZONE M9 uprostřed, stolní počítač vlevo, notebook vpravo a klávesnici s myší pod nimi

Automatický přepínač KVM 

Dopřejte si okamžité hraní bez nutnosti přepojování kabelů po skončení práce. Díky automatickému přepínači KVM (automatickému přepínači rozbočovače USB) můžete ovládat až dva počítače pomocí jedné klávesnice, myši a náhlavní soupravy, které jsou připojeny k monitoru.

Monitor INZONE M9 na stojanu se snímkem nabídky nastavení monitoru prostřednictvím počítačového softwaru

Ovládání prostřednictvím počítačového softwaru

Rychle a snadno upravujte nastavení monitoru prostřednictvím počítačového softwaru pouhými několika kliknutími myši. Kromě změn nastavení máte také možnost přiřadit jednotlivým počítačovým aplikacím a hrám konkrétní režim obrazu a zvukové profily náhlavní soupravy.