Nová kamera SONY ZV-E10 II - klikněte zde

Ghost of Tsushima Director's Cut (PS5)

hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5

Cena
1 190 Kč s DPH

Kód produktu
711719713296

ks

Hra obsahuje CZ titulky
Bouře přichází. Objev rozšířený zážitek ze hry Ghost of Tsushima ve verzi Director’s Cut.

Balení obsahuje:
• Iki Island expansion
• Kooperativní online režim Legends.
• Digitální mini artbook od Dark Horse
• Komentář režiséra:
• One Technique Point.
• Charm of Hachiman’s Favour.
• Hero of Tsushima Skin Set Více

Doporučené příslušenství14

Specifické výhody PS5 verze

- Dynamické 4K rozlišení s 60fps – vyzkoušej Ghost of Tsushima jako nikdy předtím s novým 4K rozlišením a vylepšeným snímkováním (nutnost mít kompatibilní 4K TV nebo monitor).
- Rychlé nahrávání – využij téměř okamžitého načítání, které je možné díky ultra rychlému SSD konzole PlayStation®5
- Japonská synchronizace rtů – autentičtější zážitek nabídne japonská synchronizace rtů u japonského dabingu, která je možná díky PS5 schopnosti renderovat cinematic filmečky v reálném čase.
- Haptická odezva – dokonale ovládni svůj meč pomocí pohlcující haptice DualSense™ ovladače
- Adaptivní spouště – vylepši svojí přesnost při střelbě z luku díky odporu adaptivních spouští DualSense ovladače.
- 3D Audio – zvyš své povědomí o nebezpečí kolem sebe pomocí prostorového 3D ozvučení při použití stereo sluchátek (analogová nebo USB).
- Pokračuj v již započaté cestě – pokud vlastníš PS4 verzi hry Ghost of Tsushima, tak si jednoduše přenes své uložené pozice do PS5 verze a pokračuj ve svém dobrodružství.

Odhal skrytou krásu Cušimy v dobrodružství z otevřeného světa od tvůrců ze Sucker Punch Productions a PlayStation Studios, které je k dispozici pro PS5 a PS4.

Najdi novou cestu, cestu Ducha, a veď nekonvenční válku za svobodu Cušimy. Postav se se svou katanou nepřátelům, ovládni mistrně střelbu z luku, s nímž dokážeš eliminovat vzdálené hrozby, nauč se využívat strategii nenápadnosti pro přepadání nepřátel a seznam se s novým příběhem na ostrově Iki.

Edice Director's Cut obsahuje veškerý dosud vydaný dodatečný obsah a také zcela nový obsah:

  • Plná hra.
  • Rozšíření Iki Island Expansion: nový příběh, mini hry, nové druhy nepřátel a další.
  • Online kooperativní režim Legends.
  • Digitální knížečka výtvarných návrhů.
  • Jeden technický bod.
  • Kouzlo Hačimanovy přízně.
  • Sada vzhledu Hrdina Cušimy: zlatá maska, sada meče, kůň, sedlo.
  • Komentář režiséra: Tvůrčí tým probírá se známým japonským historikem svět hry Ghost of Tsushima a srovnává ho se skutečnými událostmi, které jej inspirovaly

Na válkou rozervané Cušimě přetrvává starobylá krása

Vydej se za bojiště a poznej feudální Japonsko jako nikdy předtím. V tomto dobrodružství z otevřeného světa budeš cestovat rozlehlými kraji, potkávat propracované postavy, objevovat starobylé památky a odhalovat skrytou krásu Cušimy.

Na rozlehlém ostrově prozkoumáš pečlivě vytvořené regiony plné rozmanitého života – od rozvlněných polí a klidných svatyní až po prastaré lesy, vesnice a drsné horské krajiny. Najdi klid v tichých chvílích přirozené harmonie a poděl se o své potěšení s lidmi, jimž budeš na své cestě pomáhat.

Duch povstává

Jin byl vychován a vycvičen v samurajském duchu. Když Mongolové samuraje snadno porazili, Jinův svět se otřásl. Nyní je postaven před nejobtížnější rozhodnutí svého života: ctít tradice a zvyky samurajské výchovy a pokračovat v boji, který nemůže vyhrát, nebo sejít ze své cesty samuraje, aby ochránil ostrov a jeho obyvatele jakýmkoli nezbytným způsobem.

Na své cestě za osvobozením Cušimy bude Jin muset vyhledat vedení i podporu starých přátel stejně jako nečekaných nových spojenců. Musí opustit tradice, stát se novým typem bojovníka a za každou cenu ochránit to, co z jeho domova ještě zbývá.

Bahno, krev a ocel

Mongolský protivník je nepředvídatelný a hrozivý jak způsobem vedení boje, tak i svými zbraněmi. Získej nad nepřítelem navrch přizpůsobením Jinových schopností situaci a ovládnutím nových taktik při obraně ostrova a ochraně lidí Cušimy.

Při soubojích zblízka, při nichž budeš nepřátelům čelit se svou katanou, tě čeká jedinečný a strhující zážitek ze samurajského boje. Ovládni mistrně střelbu z luku, s nímž dokážeš eliminovat vzdálené hrozby se smrtící přesností. Nauč se strategie nenápadnosti a klamu, s jejichž pomocí budeš moct nepřítele dezorientovat a zaskočit překvapivými přepady.

Díky přizpůsobitelné krajině a organickému přístupu k boji je Cušima dokonalým místem pro kombinování dovedností, zbraní a taktik, které vytvoří dokonalou bojovou směs pro tvůj herní styl. Jak se bude Jinův příběh postupně odvíjet, stanou se všestrannost a kreativita tvými nejsilnějšími zbraněmi.

Ghost of Tsushima: Legends

Ghost of Tsushima: Legends představuje kooperativní zážitek ze hry pro více hráčů*, inspirovaný japonskými pověstmi a mytologií. Zvol si jednu ze čtyř tříd – samuraje, lovce, rónina nebo zabijáka – a pusť se do hry s přáteli nebo využij online sestavení hry v sérii příběhových misí pro dva hráče či misích pro čtyři hráče, založených na přežití vln útočících nepřátel. Ghost of Tsushima: Legends je pro uživatele Ghost of Tsushima k dispozici ke stažení zdarma.

Parametry
CZ lokalizace Lokalizováno (CZ titulky)
Typ distribuce Krabicová

Alternativní produkty12