FIFA20 - zcela nová generace fotbalu konečně dorazila na PS4. Vytvořte si svého fotbalistu v novém režimu VOLTA FOTBAL. Rozdrťte své soupeře a usedněte na fotbalový trůn. CZ titulky Více >>

5030934123761

1 650 Kč s DPH

Vyberte si prodlouženou záruku
ks

Můžete zakoupit pouze 1 ks.


Není skladem

Přivez pohár domů

Celosvětově nejoblíbenější hra ožívá na PlayStation 4, kam se s novou sezonou a vylepšenými mechanikami pohybu s míčem i bez vrací série FIFA, která každou chvíli strávenou na hřišti posouvá na zbrusu novou úroveň. Na dosah máš stovky týmů z lig i dalších soutěží celého světa, včetně Ligy mistrů UEFA, a FIFA Ultimate Team nabízí ještě víc způsobů, jak si sestavit vlastní tým snů.

Navíc tě čeká úplně nový a autentický styl pouličního fotbalu. S VOLTA FOOTBALL navštívíš různá hřiště pouličního fotbalu po celém světě – od amsterdamských podchodů přes londýnské plácky až po tokijské střechy.

Pozdvihni svou hru díky systému Football Intelligence

Změň způsob své hry s vylepšenou fyzikou míče, umělou inteligencí obrany atd. Díky upravenému systému rozmísťování převezmi kontrolu v situacích s míčem mimo hru a pomocí nové mechaniky kličkování nech obránce za sebou. 

FIFA 20 Ultimate Team

Dej dohromady dokonalou sestavu z tisíců hráčů a pusť se do hry v nejoblíbenějším režimu FIFA, včetně obsahu z UEFA Champions League a Europa League. 

VOLTA FOOTBALL

Poznej novou tvář nejoblíbenější hry na světě s rychlým pouličním fotbalem, s nímž budeš moci hrát na pláccích, v podchodech i na střechách celého světa.