Nová kamera SONY ZV-E10 II - klikněte zde


Cena
7 990 Kč s DPH

Kód produktu
6941565941916

Stabilizátor pro fotoaparáty, nosnost 2000 g, způsob upevnění: rychloupínací destička, Bluetooth, USB-C, dotykový displej a stativová trojnožka, panoramatický mód, časosběrný mód a 360° mód Více

Dodejte svým záběrům stabilitu a plynulost s novým stabilizátorem DJI RS 3 Mini. Jedná se o vůbec první Mini verzi v řadě DJI RS a pyšní se mimořádně lehkým a kompaktním designem s velkou nosností. S váhou pouhých 795 gramů si hravě poradí s fototechnikou o hmotnosti až 2 kg. Podporuje běžné kombinace bezzrcadlovek a objektivů včetně Sony A7 + 24-70 mm F2,8 GM a převzal vynikající stabilizační výkon řady RS 3. Disponuje 1,4" plnobarevným dotykovým displejem pro maximální kontrolu. DJI RS 3 Mini. Se stabilizátorem DJI RS 3 Mini rozvinete svůj tvůrčí potenciál a osvojíte si profesionální tvorbu bez námahy.

Malý, ale výkonný

RS 3 Mini přichází s inovovaným designem, který zahrnuje kompaktnější konstrukci, integrovanou baterii a podporu snímání na výšku. Díky kompaktnímu a přenosnému tělu se snadno vejde do běžné brašny nebo batohu, což vám umožní cestovat nalehko. RS 3 Mini je přibližně o polovinu menší než RS 3 Pro a přesto si poradí s fototechnikou o hmotnosti až 2 kg. Podporuje běžné APS-C nebo full frame sestavy včetně Sony A7S III s objektivem 24-70 mm F2,8 GM a díky motorům s vysokým točivým momentem dokáže RS 3 Mini udržet stabilní snímání při zoomování na maximální ohniskové vzdálenosti u většiny objektivů bez nutnosti opětovného vyvážení. RS 3 Mini váží v režimu na výšku pouze 795 g, což je přibližně o 50 % méně než RS 3 Pro a o 40 % méně než RS 3. Při vodorovné poloze váží pouhých 850 g. Díky soustředěnému středu vyvážení navíc poskytuje stabilnější a ergonomičtější úchop.

 

Profesionální stabilizace

RS 3 Mini zdědil stejný stabilizační algoritmus 3. generace, kterým disponuje RS 3 Pro, a dosahuje tak stabilizace obrazu na profesionální úrovni. Ať už běžíte, pořizujete záběr z nízkého úhlu nebo fotografujete v režimu svítilny, vaše snímky zůstanou stabilní. Jedinečné rozměry a funkce RS 3 Mini poskytují dostatek příležitostí k dosažení rozmanitých pohybů kamery. Zároveň snižuje nutnost opakovaného snímání kvůli chvění fotoaparátu, což vám umožní zachytit každý okamžik a tvořit s větší jistotou.

Nová dvouvrstvá rychloupínací destička

Vylepšená dvouvrstvá rychloupínací destička je vybavena horní destičkou se zakřiveným vodítkem pro umístění, které zabraňuje protáčení a uvolnění fotoaparátu. Díky výrazným montážním a zajišťovacím značkám se dále zvyšuje efektivita při spuštění a skladování. Rovněž se řídí standardem ARCA, což umožňuje snadné střídání stativů.

Nativní vertikální snímání

Řada RS dosáhla u modelu RS 3 Mini průlomu v nativním vertikálním snímání. Umožňuje okamžité přepínání režimu vertikálního snímání bez nutnosti dalšího příslušenství, navíc se stejnými možnostmi ovládání jako u horizontální vertikace. Stačí nasadit standardní rychloupínací destičku na vertikální rameno gimbalu a natáčet obsah optimalizovaný pro sociální sítě.

Rozšiřující port NATO

RS 3 Mini je vybaven portem NATO, který rozšiřuje možnost instalace příslušenství. Připevnit tak lze rukojeť Briefcase Handle, externí LED světla a monitory, což umožňuje více konfigurací a větší flexibilitu.

Bezdrátové ovládání závěrky

RS 3 Mini je vybaven stejným ovládáním závěrky přes Bluetooth, které se poprvé objevilo u RS 3 Pro. Tato funkce podporuje běžné modely bezzrcadlovek a umožňuje RS 3 Mini po prvním spárování automaticky obnovit spojení s fotoaparátem, což šetří čas i námahu při každém použití. Po prvotním spárování přes Bluetooth můžete natáčení videí a pořizování fotografií ovládat pouhým stisknutím tlačítka nahrávání na stabilizátoru. Při použití fotoaparátu Sony s podporovaným digitálním objektivem navíc můžete přímo ovládat optický nebo digitální zoom objektivu pomocí předního ovladače, čímž odpadá nutnost používání ovládacího kabelu fotoaparátu.

Tlačítko přepínání režimu gimbalu

Stisknutím tlačítka M přepínáte mezi režimy PF (sledování otáčení), PTF (sledování otáčení a náklonu) a FPV. Fotografové si také mohou na dotykovém displeji přizpůsobit rychlost sledování a další parametry RS 3 Mini, což usnadňuje plynulejší a intuitivnější fotografování.

1,4" barevný dotykový displej

Vestavěný 1,4" barevný dotykový displej s novým uživatelským rozhraním umožňuje upravovat většinu funkcí bez aplikace a k běžným nastavením máte rychlý a intuitivní přístup.

Zaostřování pomocí předního voliče

Stejně jako ostatní kamery řady DJI RS má i RS 3 Mini ergonomický přední volič, kterým lze otáčet pro nastavení zaostření, ISO, clony, závěrky a dalších parametrů. Pomocí předního voliče můžete ovládat pohyb tří os gimbalu, abyste mohli efektivněji pracovat samostatně.

Natáčejte po dobu 10 hodin

Integrovaná bateriová rukojeť vydrží v provozu až 10 hodin, což je dostatek energie k zajištění celodenního natáčení. Abyste se mohli rychle vrátit k natáčení, RS 3 Mini dobijete za pouhé 2,5 hodiny. Můžete jej používat i během nabíjení. 

Nechte se inspirovat

Aplikace Ronin je plná inteligentních funkcí, které povzbuzují vaši inspiraci. Přidejte Timelapse do jakéhokoli videa a vytvořte poutavý úvod nebo dechberoucí přechod. Nastavte gimbal tak, aby se pohyboval až po 10 přednastavených bodech, a pořizujte dynamická videa jakékoli scény nebo prostředí. Pomocí panoramatické fotografie můžete zachytit větší část krajiny a vyfotit tak větší celek.

Podpora DJI mikrofonu

Zkombinujte RS 3 Mini s mikrofonem DJI a dodejte vašim záběrům křišťálově čistý zvuk. Díky integrovanému úložnému prostoru je DJI mikrofon připraven k použití ihned po vyjmutí z pouzdra. Kompaktní mikrofon dokáže zajistit přenos na vzdálenost až 250 m a s nabíjecím pouzdrem vydrží v provozu až 15 hodin. Vysílače jsou lehké, přenosné a vybavené magnetickým příslušenstvím pro utajené nošení, což vám umožní bez obav zvládnout nejrůznější scénáře záznamu zvuku.

Obsah balení:

  • Gimbal 
  • Nabíjecí kabel USB-C (40 cm) 
  • Ovládací kabel pro více kamer tvaru L (USB-C, 30 cm) 
  • Rychloupínací destička RS Mini 
  • Stativ RS Mini 
  • Sada šroubů: 1/4""-20 × 1 pro upevnění kamery s D kroužkem a 1/4""-20 × 1"