DJI Osmo Pocket 3 Standard Combo


Cena
13 990 Kč s DPH

Kód produktu
6941565969873

Kompaktní kamera s 1" snímačem a stabilizátorem

4K video až 120FPS, jasný OLED displej pro natáčení horizontálního i vertikálního videa, aktivní sledování natáčeného objektu, kapesní velikost a hmotnost pouze 179g, podpora karet až 512GB Více

Obsah balení:

- Osmo Pocket 3
- Kabel Type-C na Type-C PD
- Osmo Pocket 3 Protective Cover
- DJI Wrist Strap
- Osmo Pocket 3 Handle With 1/4″ Thread
- Návod k použitíDJI Osmo Pocket 3 – nová generace kapesních kamer je vybavena výkonným 1" snímačem typu CMOS pro záznam vysoce kvalitních fotografií a videí. Kamera zaznamenává špičkové 4K/60 fps video a díky podpoře 10bitových D-Log M a HLG režimů jsou videa zaznamenány s bohatými detaily, vysokým dynamickým rozsahem a přesnou barevnou reprodukcí. 2" otočný dotykový displej a systém rychlého plnopixelového ostření umožňuje snadno přecházet mezi horizontální a vertikální polohou a získat přesnější přehled a kontrolu. Tříosá mechanická stabilizace a řada inteligentních funkcí dělají z Pocket 3 výkonnou kapesní kameru pro záznam každého dynamického okamžiku.

Vysoký výkon v kapesním provedení

Jádrem kapesní kamery Osmo Pocket 3 je 1" snímač typu CMOS, který každou scénu zachycuje s jasnými detaily světel a stínů a poskytuje vynikající výkon i při slabém osvětlení. Video záznam v rozlišení 4K přináší brilantní detaily a díky snímkovací frekvenci až 120 fps lze vytvářet dechberoucí zpomalené záběry. 10bitový D-Log M a HLG umožňuje nahrávat s profesionální barevnou flexibilitou pro věrné barvy a vizuální zážitek v celém spektru.

Plynulé a stabilní záběry

Rodinné momentky, sportovní události nebo dovádění s domácími mazlíčky zaznamená kamera Osmo Pocket 3 neuvěřitelně plynule a stabilně – vděčí za to systému tříosé mechanické stabilizaci gimbalu s možností nastavení několika úrovní. Díky rychlému a spolehlivému autofokusu s plným počtem pixelů se navíc můžete spolehnout, že každý okamžik bude správně zaostřený nehledě na to, jak dynamická scéna je. K dispozici je také nový režim Product Showcase, který upřednostňuje popředí a dokáže rychle a plynule zaostřit na objekt, což je ideální pro živé vysílání a předvádění produktů.

Tvořte bez starostí

Dvoupalcový otočný dotykový displej poskytuje rychlý a pohodlný přístup k úpravám parametrů a dalším funkcím kamery a rovněž umožňuje rychlé přepínání mezi horizontálním a vertikálním snímáním. Stačí pouhé otočení a můžete tvořit. ActiveTrack 6.0 nabízí několik režimů sledování, které umožňují vytvářet plynulé, filmové záběry pouze jednou rukou. Stereo záznam a přímé připojení ke dvěma vysílačům DJI Mic 2 zajišťují křišťálově čistý zvuk a bezproblémový záznam.

ActiveTrack 6.0

ActiveTrack 6.0 nabízí několik režimů sledování, zavádí funkci automatického rozpoznávání obličeje a dynamické snímání a vy tak můžete vytvářet plynulé filmové záběry jednou rukou. Režim automatické detekce obličeje zaručuje, že sledované objekty budou pevně fixovány ve středu záběru, protože pohled fotoaparátu se pohybuje stabilně a plynule. Díky vestavěné kompozici zlaté spirály s režimem dynamického rámování lze profesionální pohyb kamery zaměřit na objekt a pořídit estetičtější záběry. Dvojitým klepnutím na objekt spustíte základní sledování. Sledovaný objekt zůstává stabilně uprostřed záběru i při běžném držení a pohybu fotoaparátu.

Křišťálově čistý zvuk

Pocket 3 využívá vestavěnou soustavu tří mikrofonů, která dokáže účinně redukovat hluk větru a zaznamenávat všesměrový stereo zvuk. Dokonce i v hlučném prostředí, jako jsou koncerty, dokáže přesně identifikovat zdroje zvuku a poskytnout tak pohlcující zvuk. Podporuje také audio protokol USB Audio, který umožňuje rychlé připojení externích mikrofonů a monitorovacích sluchátek. Díky vestavěnému modulu Wi-Fi a Bluetooth lze navíc Pocket 3 přímo připojit ke dvěma vysílačům DJI Mic 2, což vám umožní mimořádně čistý záznam zvuku pro vlogy, rozhovory, živé vysílání a další.

Glamour Effects

Glamour Effects 2.0 nabízí více personalizovaných možností krásy. Aktivujte tuto funkci na otočném dotykovém displeji a stáhněte si materiály prostřednictvím aplikace DJI Mimo pro automatické zkrášlení. Najděte si svůj úhel při každém záběru.

Rychlé nabíjení, dlouhá životnost

Kapesní fotoaparát Pocket 3 lze nabít na 80 % za pouhých 16 minut, což umožňuje přibližně dvě hodiny používání. Po plném nabití dokáže zaznamenat až 116 minut záznamu v rozlišení 4K/60p nebo až 166 minut záznamu v rozlišení 1080p/24p, což vám poskytne více času na pořízení záběrů.

Kreativní režimy a funkce

Pocket 3 je nabitý kreativními režimy a funkcemi, díky kterým bude vaše inspirace pracovat na plný výkon. Podporuje funkce SpinShot, Motionlapse, Digitální zoom, Panorama a mnoho dalšího, a to vše jen na pár klepnutí. Vytvářejte plynulé pohyby kamery o 180° jednou rukou pomocí funkce SpinShot. S Motionlapse zachytíte nádherný a neskutečný tok času - od východu slunce až po městskou dopravu. Až čtyřnásobný digitální zoom vám umožní přiblížit se k jakémukoli záběru. S Panorama režimem dodáte krajinám a scénám plný detail, který si zas