Cena
2 790 Kč s DPH

Výrobce
DJI

Kód produktu
6941565917683

Zvolte si variantu z nabídky

Stabilizátor pro mobilní telefony s 3osou stabilizací, výdrž až 15 hodin na baterii Více

Oblíbený stabilizátor DJI OM 4 je zpět, tentokrát ve speciální edici, která je cenově ještě přívětivější. Nabízí stejné funkce jako originální stabilizátor a to za méně peněz. V balení chybí magnetický kroužek k uchycení telefonu, který ovšem můžete dokoupit samostatně.

Z mobilu natočíte dokonale stabilizovaná videa

- Mobilní aplikace DJI Mimo
- Spousta funkcí, jako je ActiveTrack 3.0, DynamicZoom, CloneMe Pano i Timelapse a další
- Praktický magnetický design, který znáte z DJI OM 4

Videa přes mobil jako profesionál

Díky ultrakompaktnímu skládacímu stabilizátoru DJI OM 4 SE můžete natáčet videa se stabilním obrazem bez rušivých otřesů. S aplikací DJI Mimo navíc můžete Vaše video obzvláštnit řadou kreativních funkcí a vaše video tak bude jedinečné.

Designový a kompaktní

Díky skládací konstrukci se stabilizátor vejde do každého batohu nebo kabelky, je vždy po ruce a připraven na akci. Ergonomický grip navíc zajišťuje skvělé ovládání i při dlouhých videích.

  Jednoduché uchycení

  Svůj telefon uchytíte ke stabilizátoru DJI OM 4 SE velice jednoduše. Stačí přidat magnetický kroužek či svorku (který na rozdíl od OM 4 není součástí balení) na Váš smartphone a ihned můžete začít nahrávat. Velice výkonný motor stabilizátoru udrží Váš telefon stabilní a Vaše videa budou vždy dokonalá.


  Aplikace DJI Mimo

  Díky Mobilní aplikaci DJI Mimo můžete svá videa povýšit na vyšší úroveň. Můžete vyzkoušet intuitivní šablony pro úpravu fotek i videí nebo vytvářet velice oblíbená časosběrná videa v režimu Timelapse. Za zmínku samozřejmě stojí i funkce ActiveTrack, díky které bude Váš objekt vždy v obraze.

  Obsah balení

  DJI OM 4
  Magnetická svorka telefonu
  Rukojeť stativu
  Napájecí kabel USB-C
  Obal
  Poutko na zápěstí
  Rychlá příručka