Stabilizátor pro mobilní telefony s 3osou stabilizací, výdrž až 15 hodin na baterii Více >>

6941565901569

3 990 Kč s DPH

Vyberte si prodlouženou záruku
ks

Na dotaz

Konec roztřeseným videím, kdy klopýtnete přesně v tom nejméně vhodném okamžiku. Video řekne víc než fotka, tak proč si nedopřát stejně jako u fotek kvalitní stabilizaci, aby byly vaše záběry co nejplynulejší. DJI OM 4 je pokračovatel oblíbených stabilizátorů pro mobilní telefony DJI OSMO Mobile. A pod číslovkou 4 se skrývá hned několik zajímavých vylepšení.

Buďte neustále připraveni natáčet

Asi nejviditelnější změnu pocítíte především v momentech, kdy budete chtít co nejrychleji pořídit záznam, v ten moment totiž přijde magnetické uchycení nadmíru vhod. Extrémně lehká a kvalitní svorka se jednoduše přichytí na mobilní telefon, od té doby je cesta k uchycení do stabilizátoru záležitostí vteřin. Plochou svorku můžete mít neustále na telefonu a být tak připraveni pořídit profesionální záběry i ze zcela spontánních momentů.

Natáčejte, foťte, švenkujte, běhejte…

OM 4 pracuje na základě tříosé elektronické stabilizace videa a k vyrovnávání v profesionální kvalitě přispívá nový senzor rozpoznávající pohyby, který automaticky upravuje polohu a úhel. Během natáčení můžete využívat dokonce i externí objektivy a OM4 a stabilizační motor si poradí s jeho váhovou kompenzací. Pro případné doladění záběru můžete využít šikovně umístěný joystick tak, abyste celou obsluhu zvládli jednou rukou.

Režim pro každou příležitost

Nemusíte být profesionální kameraman, abyste si užili záběry v profesionální kvalitě. DJI OM 4 je přesně proto vybaven hned několika režimy, které využijete i jako naprostý laik. Efektní a poutavá videa tak můžete natáčet jen díky svému kreativnímu duchu.

 • Active Track 3.0 - Automatické rozpoznávání osob včetně dětí, a dokonce zvířat, na ty se potom OM 4 soustředí a vy si za pomoci joysticku už jen upravíte samotnou kompozici obrazu.
 • DynamicZoom - Velmi stylový efekt s názvem Hitchcock využívá zoom a dodá vašemu snímku pocit pravého amerického bijáku.
 • CloneMe Pano - Tato funkce tvoří panoramatický snímek s pauzami na jednotlivých bodech, abyste mohli být na výsledném záběru „naklonováni“ hned na několika místech.
 • Ovládání pomocí gest - Příjemná handsfree funkce, jež vám umožní pořizovat selfie nebo skupinové snímky za pomoci jednoduchých gest.
 • Časosběr - díky dvěma časosběrným režimům (Timelapse a Hyperlapse) si můžete vychutnat pohyb noční oblohy, východ Slunce a další momenty v krátkém klipu.

DJI OM4 disponuje řadou dalších funkcí, jako je například SpinShot, Slow Motion, 240°Pano, 3x3 Pano, Flashlight mode, Quick Roll nebo Standby Mode, díky němuž si během natáčení v klidu vyřídíte třeba telefonní hovor.

Klíčové vlastnosti:

 • 3osý elektronický stabilizátor
 • výdrž na jedno nabití: 15 h
 • mobilní aplikace DJI Mimo
 • magnetické uchycení
 • řada kreativních režimů
 • pro telefony o šířce od 67 do 84 mm a tloušťce od 6,9 do 10 mm