DJI Mini 3 Pro (DJI RC)

hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Cena
18 990 Kč s DPH

Kód produktu
6941565929419

Malý skládací dron s profesionálními funkcemi, hmotnost 249g včetně baterie, 1/1,3palcovému snímač, třísměrné snímání překážek, 4K HDR video a 48Mpx RAW fotografie, Režim D-Cinelike Color, prodloužená životnost baterie. Ovladač DJI RC v balení. Více

Miniaturní, ale mimořádně schopný – to je nový DJI Mini 3 Pro. I přes svou výkonnost je neuvěřitelně přenosný, váží méně než 249 gramů a s vylepšenými bezpečnostními prvky nejen splňuje předpisy, ale je také nejbezpečnějším ve své řadě. Díky 1/1,3" snímači a špičkovým funkcím znovu definuje, co znamená létat s Mini. Poradí si se záznamem 4K/60fps videí a 48 Mpx RAW snímků, nechybí podpora slowmotion videa při rozlišení 1080p/120fps. Nový Mini 3 Pro se dočkal upgradovaného designu, s většími vrtulemi, aerodynamickým náklonem těla a výkonným systémem snímání překážek nyní zvládne delší dobu letu a také vyšší bezpečnost.

Maximum výkonu

Nový Mini 3 Pro se dočkal upgradu designu –⁠ s většími vrtulemi, aerodynamickým náklonem těla a výkonným systémem snímání překážek nyní zvládne delší dobu letu a také vyšší bezpečnost. Přepracován byl i gimbal, který nyní nabízí širší rozsah otáčení pro snímky z nízkých úhlů True Vertical Shooting, což zajišťuje nekonečně kreativní možnosti. Každý aspekt tohoto faceliftu byl pečlivě zvážen, aby se Mini posunul do dosud nevídaných výšin.

Záznam na profesionální úrovni

Posuňte svůj obsah na novou úroveň díky ohromujícímu 4K/60fps videu a 48Mpx RAW fotografiím. Obdivujte bohatou čistotu každého obrázku, dokonce i při přiblížení. Nebo zpomalte moment s dramatickým 1080p/120fps slowmotion videem.

Stačí složit a vyrazit

Přenosné provedení a bezproblémovou manipulaci ocení zejména tvůrci na cestách. Mini 3 Pro váží méně než 249 gramů, a tak nevyžaduje registraci ve většině zemí a regionů. Skládací a kompaktní design také usnadňuje jeho nošení na túry, den na pláži nebo improvizovaný víkend. Buďte připraveni zachytit dechberoucí záběry, kdykoliv udeří inspirace.

Skvělá výdrž ve vzduchu

Díky prodloužené době letu až 34 minut zachytíte a prozkoumáte více okolního světa. Inteligentní letová baterie DJI Mini 3 Pro je ultralehká a má dostatek energie, aby pokryla vaše potřeby. 

Dechberoucí záběry ve dne i v noci

Zaznamenejte jemnost světla a stínů na celodenním výletě. Natáčejte čistě a tiše, i když nadejde večer. Vychutnejte si každý okamžik, oddejte se svému tvůrčímu procesu a důvěřujte Mini 3 Pro, že zachytí váš svět.

Skutečně Pro

Žádné světelné podmínky nejsou pro Mini 3 Pro překážkou, takže budete vždy připraveni tvořit. 1/1,3" CMOS snímač disponuje duálním nativním ISO a podporuje přímý výstup HDR záběrů. Každý snímek je obohacen o vyšší dynamický rozsah, díky kterému vynikne více detailů ve světlech i stínech. Užijte si nejvyšší standardy letecké fotografie díky větším 2,4μm pixelům a cloně f/1,7. S větším množstvím dostupného světla budou vaše snímky vypadat dokonale i v situacích se slabým osvětlením.

Bezpečné létání

DJI Mini 3 Pro je dosud nejbezpečnější dron z řady Mini. Je vybaven předními, zadními a spodními senzory s dvojitým viděním a zcela novým designem těla dronu, díky čemuž nabízí širší rozsah snímání a vyšší bezpečnost. Pokročilý asistenční systém pro piloty (APAS 4.0) navíc v reálném čase detekuje objekty v dráze letu dronu. To umožňuje DJI Mini 3 Pro vyhýbat se překážkám i v komplikovaném prostředí.

Čistě a stabilně, ať už jste kdekoliv

Špičkový systém přenosu videa DJI O3 zajišťuje živý 1080p/30fps přenos na vzdálenost až 12 km. Od výhledů na město až po venkovské dobrodružství, budete mít vždy ostrý a spolehlivý živý přenos. Užijte si plynulé létání a citlivé ovládání díky dálkovému ovladači DJI RC-N1 nebo novému DJI RC. Oba ovladače nabízejí maximální přenosovou rychlost videa 18 Mb/s při ultra nízké latenci 120 ms.

True Vertical Shooting

Přepínejte rychle mezi režimy na šířku a na výšku pouhým klepnutím díky True Vertical Shooting. Přepracovaný gimbal kamery se otáčí o 90°, takže nemusíte dělat kompromisy v kvalitě obrazu. True Vertical Shooting vám poskytne detailní záběry, které jsou okamžitě připraveny pro sociální média.

FocusTrack

Najděte kreativní způsoby, jak sledovat zvolený objekt pomocí FocusTrack. Sada zahrnuje ActiveTrack 4.0, Spotlight 2.0 a Point of Interest 3.0, tři výkonné nástroje pro vyprávění příběhů.

MasterShots

MasterShots mění hru pro každého začínajícího leteckého fotografa. Jednoduše vyberte objekt zájmu a Mini 3 Pro provede sekvenci profesionálních manévrů a následně vygeneruje krátké filmové video. Existuje dobrý důvod, proč je tato funkce u fanoušků oblíbená.

Timelapse

Zrychlete čas a pouhými několika klepnutími vytvořte nápadné časosběrné nebo hyperlapsové video. Zachyťte dopravu nebo valící se mraky a vneste do svých videí trochu dramatu.

QuickTransfer

Mini 3 Pro je okamžitě připraven ke sdílení vašich výtvorů a podporuje vysokorychlostní stahování Wi-Fi rychlostí až 30 Mb/s.

Panorama

Zachyťte rozlehlost jakékoli krajiny pomocí 180°, širokoúhlých, vertikálních a sférických panoramatických snímků.

Digital Zoom

Přibližte se k objektu svého zájmu pomocí 4× digitálního zoomu. To vám umožní zachytit scény, aniž byste někoho rušili, a prozkoumat záběry z dálky.