Dron s 1" CMOS Sensorem, kamera Hasselblad, 10-bit HDR Video, detekce překážek Více >>

6958265174445

38 990 Kč s DPH

Vyberte si prodlouženou záruku
ks

Na dotaz

Jako hvězda na obloze

Skutečně ostřílený výrobce profesionálních i spotřebitelských dronů DJI dal vzniknout absolutně špičkovému kousku jakým je již druhá generace oblíbeného modelu Mavic 2 Pro. Nechte se unést řadou nových funkcí a prvků, kterých se po vyzkoušení už nebudete chtít vzdát. Je vybaven zcela novou optikou Hasselblad, pokročilou barevnou korekcí, zlepšenou aerodynamikou, větší bezpečí díky všesměrným senzorům a mnoho dalších inovací ženoucích leteckou videotechniku o pořádný krok kupředu.

Made in Sweden

Nepřehlédnutelný prvek vévodící přední straně dronu je kamera od švédského výrobce Hasselblad s 1" CMOS čipem a rozlišením 20 Mpx. Kamera L1D-20c nabídne unikátní technologii Hasselblad Natural Colour Solution (HNCS), která napomůže pořízení opravdu dech beroucích snímků. Vetší 1" čip CMOS poskytne mimo čtyřikrát větší efektivní plochy snímače také větší ISO rozsah a to z 3 200 předchozí generace na 12 800. Tříosá stabilizace kamery zajistí stabilní záběry a kompenzuje prudké pohyby dronu. Záběr je hladší a ucelenější.

Barvy jako ve filmu

Vaše záběry budou jako vystřižené z profesionálního filmu díky rozšířeným možnostem post produkce. Mavic 2 Pro podporuje 10-bit Dlog-M barevné schéma, jaké s více než 1 miliardou barev nabídne rozšířenou paletu barev. Vynikají tak zejména často velké barevné rozdíly a četné stíny při východu a západu slunce, což umožní následnou post produkci.

10-bit video je možné nahrávat i v rozlišení 4K včetně HDR. Dron jednoduše připojíte také k 4K televizi s HLG a ihned přehrávat váš nový klip s věrnými barevnými tóny. Nastavitelná clona nabídne nastavení v rozmezí f/2,8 – f/11, což umožní filmování při horších světelných podmínkách a zároveň až neuvěřitelně čisté a jasné záběry při maximálním osvětlení.

Úchvatné záběry

Jedním z hlavních cílů Druhé generace Mavicu bylo co nejvíce usnadnit používání dronu s co nejmenší mírou postprodukce a umožnit tak používání široké veřejnosti. Přibily zde například časosběrný mód Hyperlapse včetně hned několika možností nastavení trasy při záznamu. Oceníte také vylepšené HDR pro jedinečné barvy bez nechtěných stínů a umělých efektů. Hyperlight zase nabídne výrazně jasnější barvy i za špatných světlených podmínek. Zlepšená komprese díky H.265 kodeku umožní ukládat video o stejné velikosti, ale s daleko větší úrovní detailů.

Uživatelsky přívětivý

Přenosový systém OcoSync 2.0 je zase o krok dále. Přenášet živé video o rozlišení 1080p dokáže až na vzdálenost 8 km při ideálních podmínkách. Stabilita přenosu je zajišťována dvěma pásmy komunikace 2,4 a 5,8 GHz, mezi kterými volí vždy pásmo s menší mírou rušení. Nízká odezva až 120 ms a teoretická přenosová rychlost za ideálních podmínek až 40 Mbps poskytne snazší ovládaní a celkově lepší uživatelský zážitek.

Ovladatelnost DJI vlastní

Ačkoliv Mavic 2 Pro lehce nabral objem, tak dokáže letět rychleji a delší dobu. Zlepšená aerodynamika letounu umožní maximální rychlost letu až 72 km/h. Ve vzduchu se udrží až 31 minut a nové FOC sinusové motory s inovovanými rotory jsou celkově tišší a nerušíte tak příliš své okolí. Standartní ovladač umožní až 135 minut používání na jedno nabití, odnímatelné páčky pro snadný přenos a inovovaný design lépe padne naprosté většině smartphonů na trhu.

Třešničkou na dortu je všesměrný systém detekce překážek OOS. Senzory na každé straně dokáží rozeznat a popřípadě se jim vyhýbat. V přímém letu čas úplně zastavit až do rychlosti více než 50 Km/h, při ActiveTrack a Tripod módu snímá levou i pravou stranu při rychlosti téměř 30 Km/h. Couvat dokáže více jak 40 Km/h. Senzor na vrchu detekuje překážky už od 8 metrů například při přesné navigaci uvnitř budovy c čímž napomáhá spodní senzor přesný od 11 metrů, detekuje až 22 metrů a dokáže přistát z až 50 metrů s pomocným osvětlením i při špatných světelných podmínkách.

Probuďte v sobě filmaře

Naplno využijte potenciál s širokými možnostmi intuitivních módů. Active track 2.0 dokáže sledovat zvolený objekt, aktivně se vyhýbat překážkám až do maximální rychlosti více jak 70 Km/h, a nebo předpovídat trajektorii například jedoucího auta schovaného za skalním výběžkem. Úchvatné horizontální i vertikální panoramatické snímky nebyly nikdy jednodušší se čtyřmi panoramatickými módy.

Intuitivní módy pro natáčení umožní natáčení například bodu zájmu, kopírovat naplánovanou trasu, unikátní mód Asteroid kombinující panorama ve tvaru koule s postupným příletem k bodu zájmu. Nabízí zkrátka nespočet možností a záleží jen na vás jaký bude váš další videoklip.