V téhle rozsáhlé dobrodružné hře se ujmeš role Astra, který musí zachránit svou posádku, a díky soupravě PS VR se ocitneš přímo uprostřed všeho dění. Buď opatrný při každém skoku a nezapomeň prozkoumávat – při plnění nebezpečného úkolu na tebe čeká spousta tajemství. Natáhni se, aby tvůj malý robotický kámoš mohl vykukovat zpoza rohů, a vytvářej cestičky, po kterých může lézt. Více >>

711719761716

549 Kč s DPH

Vyberte si prodlouženou záruku
ks

Můžete zakoupit pouze 1 ks.


Na dotaz

Nová podoba skákaček

Tahle nebezpečná záchranná mise, kterou si můžeš zahrát se soupravou PlayStation VR, znamená úplně nový pohled na skákačky. Životy členů Astrovy posádky jsou ve tvých rukou, ale v cestě k nim ti stojí 20 misí plných smrtících pastí, nepřátel a bossů... K dispozici máš svá udělátka, ze svého bezdrátového ovladače DUALSHOCK 4 můžeš na obrazovce vytvořit spoustu nástrojů, které Astrovi přijdou vhod: od vystřelovače háků a vodního děla po praky a smrtící nindžovské hvězdice.

Hledáš pořádnou výzvu?

Po dokončení hlavní kampaně si to budeš moci pořádně okořenit a odemknout si dalších 26 úrovní s výzvami, které důkladně otestují tvé dovednosti. Vytvoř si vlastní místnost s trofejemi, sbírej herní měnu a zahraj si minihru s drapákem. Můžeš vyhrát různé ceny a z těch vytvořit interaktivní dioráma svých předchozích dobrodružství.


CZ lokalizace
Bez lokalizace