Nová sluchátka od SONY si můžete zakoupit na našem eshopu

https://www.ellexgk.cz/search?phrase=SONY%20WH-1000XM4

Společnost Sony dnes představila WH-1000XM4, 4. generaci cirkumaurálních bezdrátových sluchátek s funkcí odstranění okolního hluku z cenami ověnčené rodiny sluchátek 1000X. Nejnovější sluchátka nabízejí veškerou oblíbenou technologii velmi populárních WH-1000XM3, a navíc i další inteligentní funkce, které vám umožňují nastavení poslechu podle svých osobních preferencí a ovládat hudbu, jak potřebujete. Navíc zlepšují odstranění hluku a automaticky upravují hlasitost okolního zvuku tak, aby byl váš zážitek z poslechu zcela jedinečný.

Výjimečné ticho, výjimečný zvuk

Ať už létáte na dlouhé vzdálenosti, nebo odpočíváte v kavárně, sluchátka WH-1000XM4 přinášejí zatím ten nejlepší výkon technologie odstraňování okolního hluku od Sony. Ta umí lépe redukovat zvuky s vysokou a střední frekvencí. Pomocí dvou mikrofonů na každém sluchátku používaných k odstranění okolního hluku, zachytí technologie Dual Noise Sensor okolní hluk a údaje o něm předá HD Noise Cancelling procesoru. Nový BLUETOOTH® s technologií Audio SoC (System on Chip) provádí detekci a přizpůsobení hudby a hluku 700krát za sekundu. HD procesor QN1, který se stará o odstraňování okolního hluku (HD Noise Cancelling Processor QN1) využívá nový algoritmus, díky němuž dokáže lépe identifikovat okolní prostředí a hluk a přizpůsobit tomu intenzitu odstranění hluku v reálném čase. To uživatelům umožňuje více se soustředit na hudbu, kterou milují, a vytěsnit chaos vnějšího světa.

Funkce DSEE ExtremeTM pomocí Edge-AI algoritmu dokáže ještě lépe rekonstruovat ztracená data, k jejichž ztrátě dochází při digitálním komprimování. Výsledkem je zážitek z dokonale věrného zvuku. Edge-AI analyzuje hudbu v reálném čase a rozpoznává nástroje, hudební žánry i jednotlivé prvky každé skladby. Na základě této analýzy rekonstruuje vysokofrekvenční zvuky, k jejichž ztrátě dochází v průběhu digitální komprese. Výsledkem je bohatší, komplexnější zážitek z poslechu. Proto aby vývojáři umělé inteligence pro co nejlepší nastavení funkčnosti správně pochopili hudební styly, zvuky jednotlivých nástrojů a složení samotné hudby, spolupracovala společnost Sony s hudebním studiem Sony Music Studios Tokyo.

Pokud si nainstalujete aplikaci služby podporující streamování hudby ve formátu 360 Reality audio, sluchátka WH-1000XM4 vám v kombinaci s chytrým telefonem s Androidem™ / iPhonem umožní vychutnat si nový, podmanivý hudební zážitek. Poslech v 360 Reality Audio vás obklopí hudebním zážitkem, jako byste stáli přímo před vaším oblíbeným interpretem. Posluchači si tak mohou vychutnávat pohlcující zvukové nahrávky, které si ještě mohou podle svých preferencí přizpůsobit. Při poslechu se sluchátky WH-1000XM4 a při použití aplikace „Sony | Headphones Connect“ dokonale optimalizované pro každého jednotlivého uživatele si skutečně vychutnáte zážitek z prostorového poslechu hudby.

Chytřejší poslech, kterému se nic nevyrovná

Sluchátka WH-1000XM4 jsou vybavenachytrou funkcí Adaptive Sound Control. Ta zjišťuje, kde se právě nacházíte, a co zrovna děláte, a následně upraví nastavení úrovně odstranění hlasitosti okolního hluku pro ideální zážitek z poslechu. Funkce Adaptive Sound Control se časem naučí rozpoznávat místa, která často navštěvujete, jako je vaše pracoviště, tělocvična nebo oblíbená kavárna, a nastaví zvuk na míru tak, aby se dokonale hodil k dané situaci. Takže když cestujete, můžete se nechat pohltit během cesty poslechem, aniž by k vám pronikal okolní hluk, který by rušil vaše oblíbené skladby. Když někam jdete, budete zase vnímat vše, co se kolem vás děje, ale můžete si přitom vychutnávat hudbu. Prostřednictvím aplikace „Sony | Headphones Connect App“ si můžete nastavit místa, která často navštěvujete, a přiřadit k nim preferované nastavení a nastavení hlasitosti zvuku z okolí se automaticky přizpůsobí s tím, jak se budete mezi různými typy prostředí pohybovat.

Pohodlí pro každý den

Novinkou je u modelu WH-1000XM4 inovativní funkce „Speak-to-Chat“, která vám umožní krátkou konverzaci, aniž byste museli odložit sluchátka. Objednat si kávu a zároveň u toho poslouchat hudbu tak bude ještě snazší. Stačí, když něco jednoduše řeknete, a sluchátka rozpoznají váš hlas, automaticky zastaví přehrávání hudby a umožní pronikání zvuků z okolí do sluchátek, takže můžete konverzovat, aniž byste si museli sluchátka sundat. Hudba se automaticky začne zase přehrávat za 30 sekund poté, co promluvíte. Sluchátka WH-1000XM4 nabízejí také režim ‚Quick Attention‘, takže pokud si chcete poslechnout sdělení nebo něco krátce říci, můžete se jednoduše dotknout rukou pravého náušníku a ztlumíte tím okamžitě hlasitost, aktivujete ambientní režim a zintenzivníte hlasitost zvuku z okolí.

WH-1000XM4 nově přichází s funkcí detekce nošení. Sluchátka zjišťují, zda je máte nasazená, a podle toho upraví stav puštění, a tím šetří baterii. Sluchátka k tomu využívají snímač přiblížení (proximity sensor) a dva akcelerometry (acceleration sensors). Automaticky zastaví přehrávání hudby, když si je sundáte a začnou přehrávat, když si je opět nasadíte. Zajistí tak bezproblémový zážitek z poslechu.

Model WH-1000XM4 představuje novou technologii Precise Voice Pickup. Ta optimálně ovládá pět mikrofonů sluchátek a zajišťuje pokročilé zpracování zvukového signálu. Dokáže díky tomu zachytit jasně a přesně hlas při telefonování a Speak-to-Chat funkci.

Dokonalý design

Model WH-1000XM4 spojuje sofistikovaný design s výjimečným komfortem a nízkou hmotností, takže si sotva uvědomíte, že je máte na sobě. Sluchátka byla navržena pro všechny, kteří často cestují. Mají výjimečně měkké náušníky, které snižují tlak a rovnoměrně ho rozprostřou. Zlepšují také kontakt mezi uchem a náušníkem. Díky tomu sluchátka při nošení stabilně drží.

Pro dokonalé pohodlí je možné sluchátka WH-1000XM4 spárovat najednou se dvěma zařízeními podporujícími BLUETOOTH®. Když přichází hovor, sluchátka rozeznají, které zařízení vyzvání, a přepnou automaticky na to správné. Také budete moci přepínat hladce a rychle připojení k jednomu ze dvou zařízení jediným poklepáním.

Sluchátka WH-1000XM4 podporují NFC a BLUETOOTH®. Baterie vydrží až 30 hodin a funkce rychlého nabíjení vám během deseti minut dobíjení zajistí až 5 hodin bezdrátového přehrávání.

Model WH-1000XM4 také podporuje novou šikovnou funkci Fast Pair od společnosti Google, která vám umožní snadno zjistit, kde jste si sluchátka odložili tak, že je nechá zazvonit.

Nejnovější model je vybaven stejným ovládáním prostřednictvím dotykového panelu jako jeho předchůdce a je optimalizován pro Google Assistant a Amazon Alexa, takže si můžete svůj den organizovat tím, že požádáte hlasový asistent.