(Aktualizováno 8.9.)

Přijďte se podívat na SONY Alpha Day, kde si budete moci vyzkoušet fotoaparáty SONY Alpha a spoustu objektivů E-Mount. Na akci představíme novou techniku a zafotíte si na workshopu s modelkou Akcí bude provádět Sony ambasador Jan Tichý a kameraman David Kašpárek.

Kdy a kde se akce koná?

SONY Alpha Day proběhne na prodejně Sony Center v Českých Budějovicích v úterý 7.9.2021 od 11.00-18.00. Bude připraveno i malé občerstvení a káva. 

Jaká technika bude k vyzkoušení?

Honza s Davidem přivezou přibližně 50 E-Mount objektivů a těla, včetně novinek jako ZV-E10 a FX3. Dále si budete moci vyzkoušet Alphu A1, A7S III nebo A7C. Ze zajímavých objektivů tu bude SEL-35F14GM, SEL-50F12GM či SEL-14F18GM. Uvidíte vlogovací kompakt ZV-1 a modely řady RX100. Na akci bude rovněž demo board s popruhy a příslušenstvím od Peak Design.

Co je pro návštěvníky Sony Alpha Day připraveno?

Během akce SONY Alpha Day proběhnou 2 workshopy s Honzou Tichým, v rámci kterých si zákazníci budou moci zkusit focení různých scén. Na místě bude přítomna modelka, která bude pózovat pro portrétní fotografie. Účast na jedné vlně workshopu je omezena na maximálně 10 lidí. Účastníci workshopu si přinesou vlastní SD karty. David představí novou vlogovací kameru ZV-E10 i FX3. Vaše dotazy směřované na techniku můžete ihned konzultovat a vše si osahat.

Časový rozpis akce

Zahájení eventu 11:00

První workshop 11:30 – 13:00

Druhý wkroshop 14:00 - 15:30

Třetí workshop 16:00 - 17:30

Konec eventu 18:00

Co si od nás odnesete?

Každý účastník získá slevu 15% slevu na nákup objektivů SONY E-Mount formou voucheru (neplatí pro SEL400F28GM, SEL600F40GM a Cimena objektivy).

Na koho se můžete těšit?


Jan Tichý | Instagram, Facebook
Honza se zaměřuje především na fotografování svateb, portrétů, architektury a města. Jeho specializací jsou pak postupy, při kterých využívá staré manuální objektivy určené pro kinofilmové přístroje. Díky této technice začal spolupracovat se společností Sony, pod jejíchž hlavičkou uskutečnil celou řadu workshopů.
Fotograf a filmař David Kašpárek má rozdělenou svou práci přesně na půl. Jednou částí se věnuje video tvorbě a druhou půlku zas věnuje fotografování. Stylizuje se hodně na opuštěná místa a urbanistické nomádství. Ke své práci si vybral Sony zdůvodu variability mezi filmováním a fotografováním.

David Kašpárek | Instagram, FacebookV případě zájmu prosím kontaktujte koordinátora eventu na email marek.sauer@ellexgk.cz, napište na Instagram, nebo na sebe zanechte kontakt na chatu vpravo dole. Těšíme se na Vás!Doplněno

Děkujeme všem fotografům za účast na workshopu a budeme se těšít někdy příště.