Do našeho prodejního týmu hledáme právě tebe na pozici specializovaný prodejce elektroniky.

Přidej se k mladému kolektivu a prodávej nejnovější produkty SONY, jako PlayStation 5, fotoaparáty Alpha A7 a OLED televizory Bravia. Jaká práce tě čeká? Na prodejně face to face se zákazníky i na našich e-shopech. Pracovní den zahrnuje nejrůznější úkoly, do kterých tě zasvětí zkušení kolegové, pro které je chod prodejny hračkou.

Není to ale jen o tom zabalit balík, nebo vytisknout fakturu. Poskytujeme našim zákazníkům skvělý servis, takže když zavolají a neví si rady, tak je potřeba poradit a zařídit. Jako se u autorizovaného prodeje sluší a patří. Dále nabízíme kávovary, sluchátka, drony, dalekohledy a různé foto-příslušenství. Zkrátka samé zajímavé zboží.

Koho hledáme? Někoho, kdo je pracovitý a má týmového ducha. Máme rádi kreativní lidi. Měl/a bys mít základní přehled v oblasti elektroniky. Neustále se u nás něco nového učíme, tak s tím počítej. Měl/a bys mít chuť zkoušet co vše naše zboží dokáže a třeba si jej půjčit na víkend na vyzkoušení. Nutností je trestní bezúhonnost. Výhodou (ne nutností) je znalost digitální grafiky, sociální sítě, kreativní psaní, zajímá nás reklama nebo třeba focení. Angličtina se ti určitě hodí.

Jaké u za to získáš výhody? Jistotu stabilního zaměstnání a včasné mzdy v této náročné době. Budeš se neustále učit něco nového a rozvíjet svoje schopnosti. Každý u nás dostává nabitou stravenkovku (ano, funguje na dámejídlo 😊). Na prodejně máme skvělý kávovar, který můžeš využít. Samozřejmě slevy na naše zboží a služby. Pokud prodáš sem tam nějakou službu navíc, vyděláš si u nás víc. Naučíme tě vše, co pro tuto práci potřebuješ a získáš skvělou referenci.

Práce je na směny na střídačku s kolegy na krásné a nově vybavené prodejně. Je tu snadné parkování a MHD hned za rohem. Po zaučení získáš smlouvu na jeden rok s možností prodloužení. 

Mrkni i náš instáč @sonycenter_cz a další reference, ať se s námi před pohovorem lépe seznámíš.

https://www.ellexgk.cz/
https://www.kavovarycb.cz/
https://obchody.heureka.cz/ellexgk-cz/recenze/


Zní to dobře, ne? Napiš nám tvoje zájmy, co umíš a co tě baví, vysvědčení u nás nehrají velkou roli.
Už teď se těšíme na nového kolegu, nebo kolegyni.

Terka ze Sony Center

tereza.vaneckova@ellexgk.cz

602 941 745