SONY CMT-SX7

Doprava zdarma

SONY CMT-SX7

POSLEDNÍ VYSTAVENÝ KUS!; Hi-Res Mikrosystém, CD, MP3, AM/FM S-Master HX, USB, výstup na sluchátka, NFC, Bluetooth, WiFi, Ethernet, Google Cast, Airplay, 100W, Spotify Connect Celý popis »

 • Číslo výrobku: 4905524999174
 • Výrobce: SONY
 • Dostupnost: Skladem
 • Záruka: 24 měsíců
 • Cena s DPH 14 490
 • Cena bez DPH 11 975 Kč
 ks

Nevíte si rady s výběrem?
Jsme vám stále k dispozici.

385 310 873


Informace ke zboží


Zvuk s vysokým rozlišením pro poslech bez kompromisů

Zvuk s vysokým rozlišením pro poslech bez kompromisů

Užijte si digitální hudbu naplno díky zvuku s vysokým rozlišením. Zvuk s vysokým rozlišením nabízí podání hudby interpretů bez kompromisů, a to zásluhou záznamu hudby s vyšší frekvencí než u disků CD a zvýšení vzorkovací frekvence zvuku i přesnosti přenosové rychlosti každého vzorku. Vychutnejte si každý nádech i letmý pohyb interpreta při skutečném emocionálním zážitku.

Technologie NFC jedním dotykem pro okamžitou možnost připojení

Technologie NFC jedním dotykem pro okamžitou možnost připojení

Technologie NFC (Near Field Communication) a Bluetooth® odstraňují nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Jednoduše dotykem připojte k reproduktoru zařízení podporující technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení. Poté můžete zahájit přenos hudební sbírky. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí Bluetooth® a můžete začít.

Propojte několik reproduktorů pomocí funkce SongPal Link

Použijte aplikaci SongPal Link k seskupení vybraných zvukových projektorů a reproduktorů Sony a můžete streamovat hudbu z různých hudebních služeb, smartphonu, počítače nebo sítě DLNA do více místností svého domova. Konfigurace obsahuje bezdrátový poslech ve více místnostech, prostorový bezdrátový zvuk a bezdrátové stereo. 

Technologie DSEE HX obnoví vaše hudební soubory

Technologie DSEE HX obnoví vaše hudební soubory

Za hranice kvality CD. Technologie DSEE HX staví na naší patentované technologii DSEE zvyšující rozlišení komprimovaných audiosouborů na úroveň blížící se zvuku s vysokým rozlišením. Obnovením detailů původní nahrávky, které byly ztraceny v průběhu komprese, zajistí technologie DSEE HX zážitek z poslechu bohatého zvuku studiové kvality u veškeré vaší hudby.

Digitální zesilovač S-Master HX

Digitální zesilovač S-Master HX

Vestavěný digitální zesilovač S-Master HX přispívá k maximálně kvalitní reprodukci zvuku s vysokým rozlišením. Omezuje šum, který se běžně vyskytuje ve vysokých frekvencích, takže si můžete užít čistý a ostrý zvuk.

Jednoduchý způsob přenosu hudby do reproduktorů

Jednoduchý způsob přenosu hudby do reproduktorů

Chromecast built-in vám umožňuje streamovat z vašich oblíbených hudebních aplikací z osobního zařízení do reproduktorů. Stačí klepnout na tlačítko přenosu v hudební aplikaci v telefonu nebo tabletu se systémem Android, na iPhonu nebo iPadu, na notebooku Mac® či notebooku se systémem Windows nebo na zařízení Chromebook a vybrat reproduktor nebo skupinu reproduktorů.

 
 • Stereosystém
 • FM anténa
 • Dálkový ovladač RMT-AM100U
 • Baterie do dálkového ovladače
 • Český návod

Parametry produktu

Konektory a vstupy

Bluetooth ANO
Wi-Fi ANO
NFC ANO
DLNA ANO
Airplay ANO
Spotify Connect ANO
Chromecast ANO
Aplikace Music Center ANO
Sluchátkový výstup ANO
TOSLINK ANO
USB ANO
Line in ANO
Ethernet ANO

Barva a výkon

20-100 W ANO
Černá ANO

Tunery

FM rádio ANO
AM rádio ANO

Funkce

DSEE ANO
LDAC ANO
Dálkový ovladač ANO
Hi-Res audio ANO
CD ANO
Wireless multiroom ANO