SONY SA-CS9

SONY SA-CS9

Aktivní subwoofer 115W, 250mm, Bass Reflex Celý popis »

  • Výrobce: SONY
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka: 24 měsíců
  • Cena s DPH 5 990
  • Cena bez DPH 4 950 Kč



 ks

Nevíte si rady s výběrem?
Jsme vám stále k dispozici.

385 310 873


Informace ke zboží


250mm aktivní subwoofer pro zvučné basy

250mm aktivní subwoofer pro zvučné basy

Vychutnejte si hluboké a bohaté basy tohoto výkonného aktivního subwooferu. 250mm kuželová membrána dokáže pohybovat velkým objemem vzduchu a vytváří výrazné koncové rezonance, které dodávají basovému zvuku plnost a přirozenost. Subwoofer zvýrazňuje zvuk nízkých frekvencí ve filmech i v hudbě a nabízí skvělý vícekanálový zážitek z domácího kina.

Kuželový reproduktor se slídovou membránou pro zvuk bez zkreslení

Kuželový reproduktor se slídovou membránou pro zvuk bez zkreslení

Perfektní partner pro současnou hudbu bohatou na basové linky. Mnoho reproduktorů využívá papírové kužely, které se časem ohnou a poničí, což vede k většímu zkreslení zvuku. Basové reproduktory s vlákny se slídovou membránou (MRC) jsou pevnější a dokáží udržet svůj tvar i při pohybu pod vysokým tlakem a vysokou rychlostí, takže si můžete dopřát bohatší basy, aniž byste nějak zhoršili kvalitu zvuku.

Vestavěný zesilovač dodá energii každému rytmu

Vestavěný zesilovač dodá energii každému rytmu

Užijte si hudbu nadupanou basy a oživte zábavu na vašem večírku. Součástí subwooferu je i vestavěný zesilovač o výkonu až 115 W. Elektrické obvody, které jsou citlivé na vibrace, jsou umístěny mimo skříň reproduktoru. Snižují tak vysoký tlak uvnitř a umožňují reprodukci čistého a výkonného basového zvuku.

Přesné basy díky omezení vibrací

Přesné basy díky omezení vibrací

Potlačení vibrací uvnitř skříně reproduktoru je důležitým předpokladem pro přesnou reprodukci basů. Nežádoucí vibrace jsou odstraňovány dvojím způsobem – akustickou absorpcí vln vytvářených tlakem v zadní části jednotky a tlumením vibrací uvnitř samotné skříně. Návrhářům se podařilo optimalizovat typ a rozmístění materiálu tlumícího zvuky tak, aby byly vibrace skříně omezeny na minimum.

Systém Bass Reflex reprodukuje hluboké tóny

Subwoofer je vyroben na pevných základech s uzavřenou konstrukcí, která dokáže zachovat čistotu a přirozenost zvuku. Kanály Bass Reflex potlačují nežádoucí šum a zlepšují reprodukci zvuku nízkých frekvencí, abyste si mohli vychutnat hluboké a výkonné basy v hudbě i ve filmech.

Špičkové komponenty, špičkový zvuk

Nekvalitní díly mohou výrazně ovlivnit celkovou kvalitu zvuku. Tento subwoofer využívá pouze nejkvalitnější komponenty: Výkonný transformátor zajišťující stabilní napájení, odolný elektrický obvod nebo velký chladič, který potlačuje výkyvy teplot v případě přepětí.

Elegantní provedení se stylem a kvalitou

Elegantní provedení se stylem a kvalitou

Stylové černé provedení reproduktoru dokonale ladí s interiérem většiny moderních domácností. Dřevěná překližka dobře drží tvar a brání zkreslení zvuku, které by mohlo být způsobeno změnami tepla nebo vlhkosti.

Kompaktní provedení pro malé prostory

Kompaktní provedení pro malé prostory

Výkonný a kompaktní subwoofer je ideální pro umístění do malých prostor. Díky menší ploše ozvučnice dokáže reproduktor minimalizovat zkreslení zvukového pole a zachovává tak čistotu a přesnost zvuku.

Související zboží

  • Reproduktor
  • RCA kabel
  • Český návod

Parametry produktu

Funkce

Černá ANO
Bass reflex ANO
Aktivní ANO
Subwoofer ANO