SONY UBP-X1100

SONY UBP-X1100

4K Ultra HD Blu-ray přehrávač s podporou HDR a Dolby Vision a dekodérem Dolby Atmos a DTS:X, 3D, USB, DLNA, Wi-Fi, Bluetooth, Miracast, SongPal, DSEE HX, Hi-Res Audio, 2× HDMI, koaxiální audio výstup, LAN, BT.2020, TOSLINK, analog audio out Celý popis »

  • Výrobce: SONY
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka: 24 měsíců
  • Cena s DPH 16 990
  • Cena bez DPH 14 041 Kč
  • Původní cena 20 490 Kč
  • Ušetříte (sleva) 3 500 Kč


 ks

Nevíte si rady s výběrem?
Jsme vám stále k dispozici.

385 310 873


Informace ke zboží


 
Přibližte se realitě se 4K Ultra HD Blu-ray™

Přibližte se realitě se 4K Ultra HD Blu-ray™

Nechte se vtáhnout přímo do děje každého filmu a seriálu. 4K Ultra HD Blu-ray™ zobrazuje vše s většími detaily než dříve, takže máte pocit, že sledujete skutečnou realitu.

Objevte nové hloubky reality s vysokým dynamickým rozsahem 4K

Objevte nové hloubky reality s vysokým dynamickým rozsahem 4K

Vysoký dynamický rozsah (HDR) nabízí mnohem více detailů. V kombinaci s čistotou rozlišení 4K oživuje HDR dříve skryté oblasti novým jasem, stíny a barvami.

HDR versus SDR

HDR versus SDR

Signály HDR nabízí až stokrát vyšší jas než standardní signál (SDR). Dokáží tak výrazně zvýšit maximální jas, ale přitom zachovat hlubokou a detailní černou, čímž poskytují zcela nový zážitek ze sledování.

Přirozené barvy přírody

Přirozené barvy přírody

Podpora nového barevného prostoru BT.2020 umožňuje přístup k mnohem širší paletě barev, než nabízí klasický televizní signál. Velmi široký barevný prostor umožňuje reprodukci nasycenějších a realističtějších barev od hluboké mořské modři až po přírodní zeleň a živou červenou.

Zvuk, který vás unese: Dolby Atmos® a DTS®:X

Zvuk, který vás unese: Dolby Atmos® a DTS®:X

Se špičkovými zvukovými kodeky Dolby Atmos® a DTS:X, které jsou oblíbené v kinech po celém světě, uslyšíte úder blesku, jekot sirén i troubení klaksonů všude kolem sebe a s překvapivou čistotou. 

Dolby Atmos®

Dolby Atmos®

Technologie Atmos zachází se zvuky jako se samostatnými objekty. Pouští je mimo klasické kanály a umožňuje jim pohyb všude kolem vás, což vytváří dojem hluboce pohlcujícího zvuku.

 

Dolby Vision®

 
 
DTS:X
 

DTS:X

Technologie DTS:X dokáže vytvořit neomezený počet zvukových objektů, které se v reálném čase přizpůsobují vašim reproduktorům a dodávají působivý efekt každému filmovému soundtracku.

DSEE HX

DSEE HX

Vyzkoušejte vylepšení frekvence a dynamického rozsahu formátu mp3 a jiné komprimované hudby (a také disků CD) na téměř vysoké rozlišení a užívejte si plnohodnotný zážitek jako s původní nahrávkou.

Ideální doplněk domácího kina

Ideální doplněk domácího kina

Spárujte model UBP-X1000 s přijímačem STR-DN1080 a získáte dokonalý zážitek ze sledování domácího kina. Krása se skrývá v detailech, od stylově sladěného designu až po vytříbenou kvalitu obrazu a zvuku.

Získejte z každé skladby to nejlepší

Získejte z každé skladby to nejlepší

Tak jako je rozdíl mezi videem v rozlišení HD a 4K, i skladby se zvukem s vysokým rozlišením nabízejí mnohem vyšší kvalitu než klasický formát mp3 nebo hudba z disků CD. Umožní vám slyšet každý nádech, dotyk nástroje nebo tón.

Jedinečné šasi Sony

Jedinečné šasi Sony

Naše jedinečné vyztužené šasi s pevným rámem nabízí stabilní oporu, která eliminuje i nepatrné vibrace a poskytuje efektivní elektrické odstínění, abyste si mohli užívat prvotřídní zvuk a kvalitní obraz.

Přehrávejte si vše, co chcete

Přehrávejte si vše, co chcete

Možnosti UBP-X1000 sahají mnohem dále než k přehrávání 4K UHD disků Blu-ray Disc™. Můžete sledovat, poslouchat a streamovat téměř cokoli, například formáty videa ve vysokém rozlišení či zvuku s vysokým rozlišením nebo celou řadu streamovacích služeb.

Špičková disková jednotka

Špičková disková jednotka

Chcete se pohupovat do rytmu hudby ze své sbírky disků Super Audio CD? Žádný problém. Zařízení UBP-X1000 zvládne přehrát téměř jakýkoli disk.

Nikdy nekončící potěšení z hudby

Nikdy nekončící potěšení z hudby

Přehrávač UBP-X1000 podporuje pestrou paletu 24bitových zvukových formátů špičkové kvality, od AAC přes WAV po DSD 11,2 MHz a spoustu dalších.

Streamujte a přehrávejte veškerý obsah

Streamujte a přehrávejte veškerý obsah

Přehrávejte filmy přes USB nebo z domácí sítě. Tento přehrávač Blu-ray podporuje všechny běžné typy videosouborů, takže se budete moci kdykoli podívat na své oblíbené filmy.

Všechna vaše zábava na jediném místě

Všechna vaše zábava na jediném místě

Využijte rychlé a stabilní streamování z celé řady služeb. Díky bezdrátové dvoupásmové technologii MIMO nabízí přehrávač UBP-X1000 streamování videa v rozlišení až 4K a silnější signál, i když jste na okraji dosahu bezdrátové sítě.

Přirozená základna pro vaše nejlepší vybavení

Přirozená základna pro vaše nejlepší vybavení

Užijte si možnosti různého připojení všech špičkových zařízení. Vezměte všechny své audio a videopřístroje a propojte je se zařízením UBP-X1000. Ideální model pro domácí filmovou zábavu a hudební streamovací služby, například Spotify, který disponuje kvalitními možnostmi připojení, jež potěší každého milovníka technologií.

Port LAN

Připojte se k domácí síti pomocí ethernetového kabelu.

Oddělené výstupy HDMI na video a zvuk

Oddělené výstupy HDMI na video a zvuk

Pokud budete chtít dosáhnout optimální kvality zvuku, můžete poslat obraz 4K HDR zvlášť do projektoru a zvuk zvlášť do zesilovače AV.

Koaxiální digitální výstupy SPDIF

Pomocí zvukových výstupů pro digitální prostorový zvuk můžete připojit zesilovače.

Zvuk, který s vámi zůstane

Zvuk, který s vámi zůstane

Pomocí bezplatné aplikace Sony | Music Center v mobilním zařízení nebo tabletu můžete bezdrátově streamovat obsah do přehrávače UBP-X1000 a dalších připojených reproduktorů a zařízení. Jedná se o chytrý způsob, jak skloubit zábavu a životní styl.

Ponořte se hlouběji do oblíbené zábavy 

Ponořte se hlouběji do oblíbené zábavy 

I při soukromé projekci si můžete vychutnat maximální efekt každého filmového okamžiku. Model UBP-X1000 podporuje přenos zvuku přes Bluetooth®, abyste si mohli dopřát soukromou zábavu se svými oblíbenými bezdrátovými sluchátky Bluetooth®.

Zřetelné dialogy

Zřetelné dialogy

Vychutnejte si dokonalou čistotu dialogů a soundtracků, ať jste blízko nebo daleko. Přehrávač UBP-X1000 odesílá zvuk do televizoru prostřednictvím HDMI a zároveň do bezdrátového reproduktoru prostřednictvím Bluetooth®.

LDAC

LDAC

Technologie LDAC přenáší třikrát více dat než normální Bluetooth® a podporuje tak vysoce kvalitní zvuk.

Wi-Fi®

Wi-Fi®

Díky integrované technologii Wi-Fi® můžete pomocí aplikace Sony | Music Center streamovat zvuk do všech koutů svého domova a užívat si plynulý a kvalitní bezdrátový poslech.