Carl Zeiss Batis 18 mm f/2,8 Distagon T* pro Sony E

Carl Zeiss Batis 18 mm f/2,8 Distagon T* pro Sony E

Carl Zeiss Batis 18mm f/2,8 je super širokoúhlý objektiv s rychlým AF a OLED displejem určeným především pro řadu full-frame bezzrcadlovek Alpha 7, ale je kompatibilní i s ostatními modely s bajonetem Sony E. Nabízí vynikající kvalitu obrazu a díky svému ohnisku a úhlu záběru 99° je ideální pro krajiny, architekturu, astrofotografie a působivé snímky interiéru. Jako další objektivy Batis je i tento utěsněn vůči vnějším vlivům a klimatickým podmínkám. Celý popis »

  • Číslo výrobku: 4047865800648
  • Výrobce: ZEISS
  • Dostupnost: Na dotaz
  • Záruka: 24 měsíců
  • Cena s DPH 40 990
  • Cena bez DPH 33 876 Kč

 ks

Nevíte si rady s výběrem?
Jsme vám stále k dispozici.

385 310 873


Informace ke zboží


Konstrukce objektivu

Jedenáct členů v deseti skupinách a je založen na konstrukci ZEISS Distagon. Čtyři členy jsou asférické po obou stranách a sedm je vyrobeno ze speciálního typu skla.Systém plovoucích členů umožňuje dosažení konstantně vysokého obrazového výkonu, nezávisle na zaostřené vzdálenosti – od minimální ostřící vzdálenosti až po nekonečno.

OLED displej, ukazuje vzdálenost zaostření a hloubku ostrosti v závislosti na velikosti snímače, na kterém je aktuálně nasazen. Navíc je perfektně čitelný i za přímého slunce.

Rychlý a tichý autofokus s lineárními motory udržuje objekt neustále zaostřen. Navíc krom autofokusu Batis podporuje také manuální pogumovaný zaostřovací prstenec, což znamená, že fotograf má naprostou tvůrčí svobodu,co se týče kompozice záběru. Objektivy ZEISS Batis jsou také vybaveny zatěsněním, které chrání přístroj před prachem a klimatickými jevy, což znamená, že se dá použít i při špatných klimatických podmínkách. Všechnyobjektivy ZEISS Batis podporují veškeré funkční režimy a funkce přístrojů s E-bajonetem z jejich aktuální nabídky.

Související zboží

Parametry produktu

Světelnost objektivu

2,8 ANO

Typ objektivu

širokoúhlý ANO

Formát objektivu

plno kinofilmový formát (24x36mm) ANO

Zaostřování objektivu

ultrazvukové ANO

Ohnisková vzdálenost objektivu

18 ANO

Filtry objektivu (průměr v mm/aplikace)

77 ANO

Bajonet objektivu

Sony E (NEX/ILCE) ANO